Creditup
Версия для печатиВерсия для печати
Обновлено:

Що таке CreditUP?

Користуючись офіційною мовою, CreditUP – фінансова компанія, яка працює в сфері мікрокредитування. Ми надаємо короткострокові кредити під певний відсоток. Простіше кажучи, у нас можна оформити кредит онлайн на карту будь-якого банку України.

Чим ми відрізняємось від банків? В першу чергу тим, що ми видаємо кредити онлайн. А це означає, що ви можете отримати кредит 365 днів на рік, 24/7. Якщо у вас є банківська картка, ІПН та паспорт, ви можете отримати гроші вже за 1 хвилину після заповнення онлайн-заявки на кредит.

Ще одна важлива відмінність наших онлайн-кредитів від класичного кредиту готівкою полягає в тому, що ми не вимагаємо довідок, поручителів та застав. Більше того, ми лояльно ставимося до вашої кредитної історії та до можливих проблем зі сплатою кредитів в інших кредитних установах, або банках. Не знаєте як сплатити чинний кредит за іпотекою, або автокредит сьогодні, коли до зарплати ще тиждень-два? Ми можемо допомогти вам подолати ваші фінансові негаразди навіть тоді, коли банки відмовляють.

CreditUp – це не лише сучасний онлайн-сервіс швидких кредитів. Ми – передова IT-компанія з фінансовою ліцензією, що працює на вістрі технологій оцінки ризику. Наша місія – надання моментальної цивілізованої фінансової допомоги всім, хто цього потребує. Ми впевнені в тому, що майбутнім світом управлятимуть технології, а не бюрократія. Наш сервіс – це невеличкий фрагмент такого майбутнього, доступний вже сьогодні.

Як це працює?

CreditUP видає кредити онлайн на картку буль-якого українського банку. Не потрібно нікуди ходити. Не потрібно збирати довідки. Нам достатньо того, що вже у вас є: банківська картка, паспорт, ІНН, телефон та комп’ютер, підключений до інтернет.

Процес прийняття рішення про видачу кредиту проходить повністю без участі людини. Все, що потрібно, щоб отримати кредит – максимально повно заповнити анкету. Всі анкети обробляються автоматизованою системою прийняття рішень. Тому про рішення за кредитом ви дізнаєтесь одразу ж, протягом 10 секунд після заповнення анкети. Саме тому наша система допоможе вам отримати кредит 365 днів на рік, 7 днів на тиждень без перерв та вихідних.

Вам ніхто не дзвонитиме, не буде нічого уточнювати або перевіряти. Вам не потрібно буде чекати на кур’єра та підписувати паперовий договір. Виключно для наших клієнтів ми запроваджуємо найбільш передові інформаційні технології, які дозволяють зробити процес отримання кредиту максимально швидким, зручним та неупередженим.

Заповнив заявку на кредит онлайн – отримав гроші на картку. Весь процес після заповнення анкети зайсає не більше 3 хвилин. Повернути кредит ще простіше, це можна зробити будь-яким зручним способом: з власної картки онлайн, через термінали самообслуговування, в касі бідь-якого банку України.

Creditup
Телефоны:
(050) 315-06-11
(067) 209-36-17
E-mail:
Веб-сайт:
Адрес:
м.Київ, вул.Героїв Севастополя, 48
Компания Creditup:
Creditup, представлена в категории:
Fi4a Fi4a
Кредит Ап уже давно на рынке кредитования в Украине, но вото только не могу понять почему они не делают ставку от 0% для новых клиентов?! Как например Динеро, Манивео, Майкредит и другие компании... полный список тут можно посмотреть best-credit-ukraine.io.ua/s2640483/kredit…

Info Автор этой страницы запретил комментировать её анонимным пользователям. Вы должны авторизоваться или зарегистрировать свой профайл чтобы оставить здесь сообщение.