Приватні школи як альтернатива сучасної освіти
  

Приватні школи як альтернатива сучасної освіти

Коли настає час вирішувати питання про майбутнє навчання дитини, батьки намагаються влаштувати її до якомога найкращого навчального закладу, в якому зазвичай поєднані як сучасні манери викладання необхідних предметів, так і одночасно створений досуг дитини. Це все робить приватна початкова школа «Базис» – заохочує школярів на вивчення уроків і викликає задоволення від опанування дисциплін.

Що собою представляє подібний навчальний заклад

У приватній школі гарантується надання знань на самому високому професійному рівні найкращими викладачами, деякі навіть мають титул Заслужений вчитель України. Навчання починається з молодшої школи (перший-четвертий класи) і продовжується середньою та старшою школою. Одним із пріоритетних є щоденне вивчення англійської мови, завдяки якій відбувається спілкування між вченими з різних стран, он-лайн конференції та олімпіади.

На кожному етапі дитині є з чого вибирати – це цікаві уроки, що викладаються в сучасному форматі, безліч різноманітних гуртків, які найліпшим чином розкривають здібності, таланти кожного учня, дозволяють поширювати свій світогляд.

Навчання в приватній школі об’єднує в собі такі галузі, як:

  • математика та інші природничі науки;

  • англійська мова;

  • українська мова та література;

  • гуртки.

Використання в учбовому процесі різноманітних гуртків створює дітям не тільки комфортне щоденне перебування у шкільних стінах, але також дозволяє їм всебічно розвиватися, відштовхуючись від особистих потреб кожної дитини – будь-то додаткові уроки англійського з носієм мови чи заняття хіп-хопом. Програмування, тенісний клуб, басейн, математичні гуртки, англомовний театр – це навіть не повний перелік усього того, що забезпечує навчальна програма крім основних предметів.

Навчання зазвичай відбувається в класах з невеликою кількістю учнів – до шістнадцяти осіб. Це забезпечує уважне ставлення до кожного отримувача освіти. Діти вчаться логічно мислити, чітко висловлювати свої думки, що у подальшому майбутньому дозволить їм вигідно зайняти своє місце у суспільстві.

Взаємодія учнів, батьків та викладачів

Для всебічного розвитку дитини педагоги розробляють нові цікаві програми – наукові ігри, в яких поширюється взаємодія з власними батьками, дитина у звичній обстановці більш спокійна, її увага націлена на пізнання нового, мозок знаходиться у напрузі, розвивається інтелект.

Ще одним з важливих нюансів виявляється проведення різноманітних наукових семінарів, спортивних виїзних пікніків, де відбувається більш тісне знайомство дітей між собою і батьків з батьками однокласників.

Наявність такої кількості плюсів даних закладів дозволяє без сумнівів обирати їх для надання освіти своїй дитині. Ціни, звичайно, не маленькі, але рівень навчання надзвичайно високий, такий, що дозволяє випускникові у майбутньому претендувати на вступ до будь-якого вищого навчального закладу у світі. Створені за підтримки інвесторів із залученням найкращих фахівців, приватні школи Києва дають кожній дитині, що навчається в них, той рівень знань, на який вона заслуговує.


Отправить на E-mailОтправить на E-mail   Версия для печатиВерсия для печати
Комментарии(0)

Пока комментариев нет… Будьте первым кто оставит комментарий по этой теме!

или
Вы можете войти с помощью:
Войти с Facebook Войти с Google Войти с ВКонтакте
  

Achtung! Пожалуйста, будьте вежливы! Несмотря на то, что модераторы этого портала крайне демократичны, любые неэтичные или грубые высказывания, оскорбляющие других пользователей, могут быть удалены. Также удаляется спам и публичные комментарии с частными номерами телефонов.