Результаты
ИтогЭкспертыЗнаменитостиПублика 
Результаты голосования Жюри Успешных Людей 2013 года в категории
Шоу-бизнес / Певица
1. Злата Óгневич  Фаворит Успешных Людей – 2013 Ссылка 33,33% 5
 
2.
4
Ани Лорак Ссылка 27,78% 4,17
 
2.
3
Джамала Ссылка 27,78% 4,17
 
2.
3
Тина Кароль  27,78% 4,17
 
5.
2
Alyosha Ссылка 16,67% 2,50
 
5.
~
Гайтана Ссылка 16,67% 2,50
 
5.
4
Ёлка  Ссылка 16,67% 2,50
 
8.
5
Anna Sergeevna Ссылка 11,11% 1,67
 
8. Галина Безрук Ссылка 11,11% 1,67
 
8.
~
Лавика Ссылка 11,11% 1,67
 
8.
4
Маша Собко  11,11% 1,67
 
8.
5
София Ротару  11,11% 1,67
 
8.
5
Яна Соломко Ссылка 11,11% 1,67
 
14. Аида Николайчук  Фаворит Потребителей – 2013 Ссылка 5,56% 0,83
 
14. LAYAH (Ева Бушмина) Ссылка 5,56% 0,83
 
14.
~
Анастасия Приходько Ссылка 5,56% 0,83
 
14.
5
Анна Седокова Ссылка 5,56% 0,83
 
14.
~
Вера Брежнева Ссылка 5,56% 0,83
 
14.
~
Ирина Билык Ссылка 5,56% 0,83
 
14.
~
Мария Бурмака Ссылка 5,56% 0,83
 
14.
~
Маша Гойя Ссылка 5,56% 0,83
 
14.
~
Наталка Карпа Ссылка 5,56% 0,83
 
14.
4
Наталья Могилевская  5,56% 0,83
 
14.
4
Нина Матвиенко  5,56% 0,83
 
14.
~
Олеся Киричук  5,56% 0,83
 
14.
~
Таисия Повалий Ссылка 5,56% 0,83
 
14.
~
Татьяна Пискарёва Ссылка 5,56% 0,83
 
14.
~
Тереза Франк Ссылка 5,56% 0,83
 
Посмотреть результаты текущего, 2024 года  Показать всех певиц

Нормированный балл вычисляется по 5-балльной шкале, в соответствии с методикой исследования.
Notice
Исполнительница занявшая 1-ую позицию в данном рейтинге является наиболее успешной персоной Украины 2013 года в категории «Певица года»!
Использование данного рейтинга возможно только с обязательной ссылкой на источник.
Этот рейтинг был составлен в результате изучения общественных предпочтений 2013 года, в рамках конкурса торговых марок «Фавориты Успеха» в Украине и является свободной информацией. В случае полной или частичной перепубликации почерпнутой из этого рейтинга информации, обязательным является упоминание названия конкурса «Фавориты Успеха» в печатных изданиях, или наличие активной гиперссылки на эту страницу в электронных СМИ.  Подробнее…
Комментарии(2007)
!!! (Львовская обл.)
А Руслана по твоєму не яскрава особистість??По-моєму дикі танці чи танці балету ЖИТТЯ нічим не гірші,а навіть в 100раз кращі! не буду сперечатись-Могилевська з Ямою непогано танцюють,але чи бачив ти на якому рівні танцює ЖИТТЯ????Могилевській до такого рівня,повір мені,далеко!Чомусь Руслана вибрала саме Життя?!а не балет,в якому танцює Яма!чомусь саме Життя зараз перші в голосуванні за кращий балет України?!а я скажу чому!все тому,що Життя справжні профі!цьому балету вже минуло 20 років!

РУСЛАНА НАЙКРАЩА!!!І В НЕЇ НАЙКРАЩИЙ БАЛЕТ!!!

Можна довго про все це говорити але краще зайди на "балет"прочитай там коментарі,тоді дізнаєшся всю правду про балет і про те,хто і що про них думає!
Александр (Киевская обл. и г.Киев)
Присоединяю свой голос ко всем хорошим словам в адрес Русланы. Но…
моя — просто безмерная ЛЮБОВЬ — НАТАША МОГИЛЕВСКАЯ!
Все, чтобы она не делала, так ЯРКО! ТАЛАНТЛИВО! БЛЕСТЯЩЕ! Выполнено на самом ПРОФЕССИОНАЛЬНОМ уровне! Никто не способен, кроме нее и их пары с Владом, вызвать в сердцах и душах миллионов зрителей ВОСТОРГ! ( до мурашек), ВОСХИЩЕНИЕ! и приклонение перед ИСТИННЫМ МАСТЕРСТВОМ!
Да что далеко ходить за примером… Билеты на два сольника 14 и 15 ноября ("Этот Танец") были раскуплены мгновенно. А желающих — так много, что пришлось добавить еще одно выступление! Три концерта за два дня в самом престижном зале страны! БРАВО!
wild_olchyk (Киевская обл. и г.Киев)
!!! Повністю з тобою згодна, згодна з іншими, хто висловився на користь Руслани. Хочу також додати, що Руслана, будучи зіркою світового масштабу, при цьому залишається звичайною людиною і не хворіє на "зіркову хворобу", чого, на жаль, не можу сказати про інших претендентів на перемогу.
!!! (Донецкая обл. (оккупированная часть))
повністю підтримую Svitlanku!вона каже чисту правду!я теж за Руслану!я можу додати тільки одне:на мою думку головне не кількість виданих альбомів,чи пісень,а їх якість!якщо інші артисти випускають одну за одною нові пісні(причому під один фасон),то Русланка в цей час ламає собі голову над новим проектом чи благодійною акцією!або записує далеко за кордоном якісну музику,причому абсолютно не схожу на попередні!тим більше вона не байдужа до чужого горя:в той час,коли більшість наших зірок в черговий раз гріються на сонечку десь далеко від України,Руслана та її команда збирає кошти на обладнання в дитячі лікарні.відвідують дит.будинки!про це можна довго говорити,але все зводиться до одного:зірок багато,багато хороших,але Руслана найкраща!!!
І те,що Могилевська в голосуванні перша,ще нічого не означає і незмінює!В Руслани досить непоганий ф/к(який,причому має свій офіційний сайт)-це люди з цілої України,які досить непогано спілкуються між собою,які завжи організовують зустрічі,по мірі можливості відвідують концерти Руслани,де дико підтримують її(є також люди з інших країн)!сильно сумніваюсь,що Могилевська(чи якась інша укр.зірка)змогла такого досягти!
tesh (Николаевская обл.)
Я за РУСЛАНУ !!! Вона найкраща! Я її велика шанувальниця. Успіхів їй!

Не хочу ні кого образити, але Руслана мені подобається більше, ніж Могилевська.
Я дивлюся Танці з зірками, і вболіваю за Могилевську. Вона і Яма — найкраща пара! Їх танець — це вираження почуттів. Дуже гарно!
анатолий (Регион не указан)
Валевская-лучшая!!!
Антон Иваниченко (Крым (зона оккупации РФ))
ВАЛЕВСКАЯ, ВАЛЕВСКАЯ И ТОЛЬКО ВАЛЕВСКАЯ ДОСТОЙНА БЫТЬ ПЕРВОЙ!!!
svitlanka (Сумская обл.)
Руслана, Руслана, і лише Руслана!
Це надзвичайно талановита людина, котра досягла досить багато у своєму житті, і хто як не Русланочка повинна перемогти у данній номінації?
Я не хочу ображати когось із фанів чи прихильників інших виконавців, але перш ніж щось казати про якусь людину і вистівляти її як ідеального претендента на перемогу, подумайте чого та людина досягла у своєму творчому житті.
А стосовно тембру голосу Валєвської скажу лише одне: її діапазон не є ідеальним і найкращим на серед укранських виконавиць (Русланка має діапазон в 4,5 октав)!!!!
Так, можливо Руслану зара не так часто побачиш на блакитному екрані чи на якомусь концерті як наприклад Могилевську, а це все тому, що вона на відміну від інших займається новим проектом, відвідує інші країни з благодійними концертами, і т.д., але дуже скоро ви знову почуєте про Руслану, як про НАЙКРАЩУ українську співачку!
Тож кілька разів подумайте перед тим, як щось писати і в чомусь людей переконувати!!!
Руслана-THE BEST!!!!
BE WILD AND FREE!!!
Антон Иваниченко (Крым (зона оккупации РФ))
Афродита, несколько дней назад Наталья Валевская была вторая с результатом в 128 голосов. И мы делали всё, чтобы её поднять на высшую строчку. Но тут, понимаете ли, сделали чёртов сброс и Наташа оказалась, сначала на 14-ом месте, потом — на 9-ом, а сегодня, вообще, опустилась на 25-ое место. Блин! Я требую разъяснений админа!
Афродита (Ивано-Франковская обл.)
Антон , а до чого тут адмін ?
Якщо люди голосують за цих виконавців , отже вони їм подобаються …
І де ж ваш обіцяний фан клуб ? Ви тут казали , що Валевска буде перша …чому в 2 кварталі ви були на 2 місці , а зараз на 25 ? Якщо і справді є так багато шанувальників у Наталі Валевської , то чому вона на 25 місці … ?
А от фан-клуб Наталі Могилевської працює … ви ж бачите результати …
Антон Иваниченко (Крым (зона оккупации РФ))
Так! Почему Наталья Валевская оказалась на 25-ой строчке?! Я требую объяснений админа.
ПАША (Днепропетровская обл.)
имейте совесть руслана должна стать лучшей а не Велевская и Могилевкая,
ПАША (Днепропетровская обл.)
Народ за Русланку!!!
admin (Регион не указан)
To: Ярослава
Спешу Вас обрадовать: IP-адреса блокируются за многочисленные голосования только на время текущего квартала. В новом квартале бан на Ваш IP снят — голосуйте на здоровья! Но только, чур, без хитростей;-)
или
Вы можете войти с помощью:
Войти с Facebook Войти с Google Войти с ВКонтакте
За Против
  

Achtung! Пожалуйста, будьте вежливы! Несмотря на то, что модераторы этого портала крайне демократичны, любые неэтичные или грубые высказывания, оскорбляющие других пользователей, могут быть удалены. Также удаляется спам и публичные комментарии с частными номерами телефонов.