Голосування
Життя міста / Автомагазин
Будь ласка, виберіть у списку тільки одного номінанта, якого ви з особистого досвіду вважаєте найкращим, заслуговуючим найбільшої довіри. Гідного вашої рекомендації своїм друзям і колегам.
Детальніше
Детальніше
Детальніше
Детальніше

Додати
магазин
Видалити
магазин
 Схоже, ви ще не зареєстровані на FAVOR.com.ua. Після підтвердження голосу, вам потрібно буде ідентифікувати себе, щоби голос було зараховано.
Коментарі(24)
всі підряд | позитивні | негативні
PoPovV PoPovV
Последний раз закупал шины у titanshina.ua/ реально цены порадовали в целом
Відредаговано автором,
Cawka Cawka
Я сам з Рівного і зазвичай купую запчастини і якщо бути більш точнішим востаннє купував запчастини до турбіни через магазин Турборотор,якщо кому цікаво то раджу сюда turborotor.com.ua/uk/catalog/zapchastini-… заходити і дивитись кому що підходить.
Там доречі багато і всього іншого є
Анонімний коментатор (*.72.253)
Рекомендую всем starter.ms
serg (*.0.212) висловлюється про Кінг Авто
А как по мне, www.zapchast.com.ua/request.html вне конкуренции
Леонид (*.136.7)
Оп-оп, что нашел – ugris.kiev.ua/autoglassrecovery/
Максим (*.175.244)
С Автозвуком знаком давно и не по наслышке, не раз просто заожу почитать их статьи обзорные, т.к. толковые вещи пишут. И да, на авторынок больше нет надобности мотаться, все это можно купить у Автозвука.
Борис (*.157.6) позитивно висловлюється про База автозвука з телефону
Магазин продолжает радовать профессиональными консультациями
gri-vam0001 gri-vam0001 позитивно висловлюється про База автозвука +1
База Автозвука – магазин, в якому не лише найнижчі ціни, але й індивідуальний професійний підхід – компетентно допоможуть вибрати товар на будь-який бюджет.
Олег (*.175.244) +1
Я в автозвуке очень давно покупаю аксессуары на свое авто, что приятно, что могу всегда заказать по интернету. и прийдет все в нормальном качестве, а если будут вопросы, то возврат/обмен возможен по объективным причинам, естественно
Яна (*.157.6) +1
avtozvuk.ua лучщий магазин авто товаров, всегда в сроки и по лучшей цене!
Zhitomir2 Zhitomir2 +1
АТЛ Лучшие!!!
Pasha_Sidor Pasha_Sidor з телефону +1
АТЛ Рулит!!!
Cawka Cawka позитивно висловлюється про База автозвука
Ще коли в мене перше авто було то купував першу нормальну магнітолу на Базі Автозвука, але час пройшов,в мене вже 3тє авто і запчастини до нього купую на AutoNom ua-parts.com.ua/brands/toyota/ ,і думаю цей магазин має право брати участь в голосуванні (я його і додав)
Aleksandr333 Aleksandr333 позитивно висловлюється про База автозвука +1
Заказал автомобильный аккумулятор Bosch. Рассказали какой нужен, для моего автомобиля. Доставили без предоплаты, то что посоветовали. Подошел, автомобиль заводится без проблем. Все Супер. Спасибо!!!
або
Також ви можете увійти використовуючи:
]]> ]]>
За Проти
  

Achtung! Будь ласка, будьте ввічливі! Незважаючи на те, що модератори цього порталу вкрай демократичні, будь-які неетичні або грубі висловлювання, що ображають інших користувачів, можуть бути видалені. Також видалятиметься спам і публічні коментарі з приватними номерами телефонів.