Голосування
Життя міста / Заклади краси та здоров’я / Стоматологічна клініка
Будь ласка, виберіть у списку до 5 компаній, які ви з особистого досвіду вважаєте найкращими та заслуговуючими найбільшої довіри. Яких ви із задоволенням порекомендуєте своїм друзям і колегам.
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Показати ще 74 менш відомих компаній
Додати
компанію
Видалити
компанію
Idea Схоже, ви ще не зареєстровані на FAVOR.com.ua. Після підтвердження голосу, вам потрібно буде ідентифікувати себе, щоби голос було зараховано.
Коментарі(67)
всі підряд | позитивні | негативні
id180749-Лермик Лермонтов Лермик Лермонтов
Розумію ваші переживання і важливість обрати кращі стоматологічні клініки в Дніпрі stomaservice.com.ua/ , адже я сам колись був на вашому місці. Знаючи, наскільки це може бути складним завданням, я хочу поділитися своїм досвідом і рекомендувати вам Стома Сервіс – це клініка в Дніпрі, де працюють справжні професіонали своєї справи. Стоматологи тут не лише володіють усіма сучасними методами лікування та діагностики, але й підходять до кожного пацієнта з особливою увагою та турботою. Я обрав цю клініку не тільки тому, що тут новітнє обладнання, що дозволяє проводити процедури швидко та з мінімальним дискомфортом., а й тому, що тут прекрасна атмосфера довіри та професіоналізму, яку ви відчуваєте, як тільки переступаєте поріг клініки.
id181788-Ler Leon Ler Leon
Давно вже шукаю гідного стоматолога в Дніпрі, адже наші зубки – це не лише наша візитна картка, а й джерело здоров’я та самопочуття. Хотілося б знайти спеціаліста, до якого можна було б звертатися не тільки у випадках невідкладної допомоги, а й для профілактичних оглядів, лікування та, можливо, навіть естетичних процедур.
Cawka Cawka
якщо брати до уваги ціни То мені дуже подобаються лікувати зуби в Тернополі в стоматологічній клініці dentmaster.com.ua/price/ якої До речі немає тут у списку чомусь Хоча вона широко відома навіть за кордоном А точніше в Польщі бо Окрім українців сюди також їздять лікувати та виконувати послуги по імплантації як одного зуба так і цілої щелепи із Польщі та інших країн і якість послуг тут на дуже високому рівні а ціна знижена бо вони мають власну лабораторію по виготовленню коронок та інших потрібних матеріалів
Ruslan_Vorobei Ruslan_Vorobei позитивно висловлюється про Люми-Дент з телефону
Проходив лікування в клініці на Левка Мацієвича у лікаря Кухар Ірина Дмитрівна. Не вперше звертаюсь по терапевтичному лікуванню (пломбування зубів), задоволений відношенням лікаря і атмосферою у клініці. Рекомендую до відвідування!
Drrr Drrr з телефону
Була на видаленні 2х зубів мудрості на Левка Мацієвича у лікаря Гнипа Віталія Володимировича. Все пройшло швидко та безболісно. На черзі ще 2 зуба, тому цього разу не буду навіть боятись. Раджу цю клініку за професіоналізм та клієнтоорієнтованість
Volodymyr1963 Volodymyr1963 з телефону
Я прохожу лечение в стоматологи Люми-дент на Позняках. Хочу отметить высокую квалификацию стоматолога-терапевта Острянко А.В. Каждое посещение оставляет приятное впечатление благодаря оперативной, профессиональной работе администраторов. Большое спасибо всем!
Відредаговано автором,
Valentyna57 Valentyna57 позитивно висловлюється про Люми-Дент з телефону
Проходила лікування на Позняках у лікаря Охременко Василя Олексійовича, підхід був дуже кропітливий, лікар зміг зрозумілими словами пояснити проблему та процес її вирішення. Швидко записали на прийом, нагадали про нього. Лікування прошло без болю та дискомфорту. Лікарь від Бога!
Юлiя_Kyдeля Юлiя_Kyдeля позитивно висловлюється про Люми-Дент з телефону
Була на консультації у двох професіоналів своєї справи, терапевта Романюк Марії Олександрівни та у ортопеда Яковишена Валентина Миколайовича. Вони все детально розписали у прорахунку і підсказали, що перед встановленням вінірів потрібно пролікувати зуби. На КТ все детально було видно. Лікування буду проходити саме у них. Рекомендую Люмі-Дент всім хто дійсно турбується про свою посмішку.
angela_citydweller angela_citydweller з телефону
Нещодавно проходила лікування в клініці Люмі-Дент, що на Позняках, у лікаря Острянка Олександра Васильовича. Рекомендую, адже лікування пройшло абсолютно безболісно та якісно. Робила чистку каналів та пломбування. Все на вищому рівні. Дякую лікарю за чутке, кропітке ставлення та професіоналізм. Обов’язково повернусь!
Oлeкcaндpa200012 Oлeкcaндpa200012 позитивно висловлюється про Люми-Дент з телефону
Відвідувала клініку на Позняках за адресою Анни Ахматової 14а. Чудовий сервіс і професійний підхід лікарів. Була на професійній чистці у Власюк Світлани Петрівни. Дуже рекомендую. За 1 годинку часу привели зубки в порядок .
Aндpiй_.2Kdd43ln Aндpiй_.2Kdd43ln позитивно висловлюється про Люми-Дент з телефону
звертався до Люмі Дент що на соломянці, до стоматолога Гнипа Віталія Володимировича. Звертався за видаленнями 4ох кутніх зубів під сидацією. Все пройшло непомітно для мене. Хочу відмінити професійність лікарів, хірургів та персоналу.
Також хочу відзначити роботу лікаря-стоматолога Артеменко Марти Сергіївни, яка вперше за 10 років зайнялася моїми зубами. За рік після звернення жодних нарікань.
Максимальна рекомендація
Янa_Biнiнчyк Янa_Biнiнчyк з телефону
Проходжу лікування у клініці на Левка Мацієвича, у лікаря Біланенка Дмитра. Дуже вразила професійність лікаря, лікування було абсолютно безболісне на відміну від мого попереднього досвіду! Після цього майже позбавилась панічного страху стоматологів!
Рекомендую таким боягузам, як я))
Aннa_Bишнякoвa Aннa_Bишнякoвa позитивно висловлюється про Люми-Дент з телефону
Проходила лікування у клініці Люмідент на Соломʼянці у лікарів Кухар Ірини і Біланка Дмитра. Робила чистку, пломбування багато разів. Лікарі надзвичайно професійні, все завжди дуже подобається, улюблена стоматологічна клініка!!!!
Constantax Constantax позитивно висловлюється про Люми-Дент з телефону
Лікування проходило в Люми-Дент за адресою Левка Мацієвича у лікарів Короткової Марʼяни Вікторівна та Романюк Марії Олександрівни. Моєму сину поводили лікування уві сні, лікували одночасно декілька зубчиків, в тому числі лікування каналів постійного зуба. Все пройшло чудово, лікарі дуже уважні, надали багато інформації і залюбки відповідали на запитання. В стоматології дуже гарне ставлення до клієнтів і пацієнтів – вищий рівень) окреме дякую анестезіологу Ісаєвій Анні Федорівні за чуйність, уважність) велике всім дякую обовʼязково прийдем ще!
або
Ви можете увійти за допомогою:
Увійти з Facebook Увійти з Google Увійти з ВКонтакті
За Проти
  

Achtung! Будь ласка, будьте ввічливі! Незважаючи на те, що модератори цього порталу вкрай демократичні, будь-які неетичні або грубі висловлювання, що ображають інших користувачів, можуть бути видалені. Також видалятиметься спам і публічні коментарі з приватними номерами телефонів.