Голосування
Меблеві магазини / Меблевий торговельний центр
Будь ласка, виберіть у списку до 2 компаній, які ви з особистого досвіду вважаєте найкращими та заслуговуючими найбільшої довіри. Яких ви із задоволенням порекомендуєте своїм друзям і колегам.
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі

Додати
компанію
Видалити
компанію
Idea Схоже, ви ще не зареєстровані на FAVOR.com.ua. Після підтвердження голосу, вам потрібно буде ідентифікувати себе, щоби голос було зараховано.
Коментарі(4)
всі підряд | позитивні | негативні
Matroluxe Matroluxe висловлюється про Центральний Будинок меблів
Ні купуючи матрац потрібно йти до магазину. Адже переглянувши весь асортимент матраців velam.lviv.ua полежати на них онлайн не можливо. Тому купуючи матрац не покладайтесь на інтернет!
Умина (*.63.149)
Согласна, Свит Матрасов – действительно очень удобный интернет-магазин. Я там покупала кровать от производителя в Днепре svit-matrasiv.com.ua/dnepropetrovsk/krova… и очень довольна ценой и отличным качеством.
Linivaya (*.1.225)
Думаю, что сейчас нет смысла вообще в торговый центр за мебелью ходить, потому что в интернете можно купить ту же мебель значительно дешевле. Я себе через интернет купила очень классный диван Ричмонд ddn.ua/divan-richmond.html премиум сегмента, в тот момент когда в выставочном зале такой диван на 150-20 процентов дороже стоит. Зачем, спрашивается, переплачивать?
Лаванда (*.25.65)
Лично мне больше импонирует магазин Свит Матрасов, ведь у них можно купить мебель по самой приятной цене. Посмотрите почем у них стоят детские кровати и Вы поймете, что более выгодного предложения не найти.
або
Ви можете увійти за допомогою:
Увійти з Facebook Увійти з Google Увійти з ВКонтакті
За Проти
  

Achtung! Будь ласка, будьте ввічливі! Незважаючи на те, що модератори цього порталу вкрай демократичні, будь-які неетичні або грубі висловлювання, що ображають інших користувачів, можуть бути видалені. Також видалятиметься спам і публічні коментарі з приватними номерами телефонів.