Look at leftБудь ласка, виберіть номінацію конкурсу (зі списку ліворуч), щоб переглянути перелік номінантів, відзначити найкращих учасників, що заслуговують звання «Фаворит року – 2024».

Тут, у 614 категоріях представлені торгові марки товарів, послуг, столичні заклади, ЗМІ та зірки українського шоу-бізнесу. Зайдіть до будь-якої цікавої для вас категорії і ви знайдете повний перелік її учасників, наявних на ринку України, з адресами їх офіційних веб-сайтів.

Каталог постійно розширюється, тож і ви можете запропонувати до внесення актуальну для вас категорію, звернувшись до організаторів.

Голосування

Всі торгові марки, компанії, заклади і персоналії, що представлені у каталозі щорічно і протягом усього року беруть участь в конкурсі народних уподобань «Фаворити Успіху». Найкращий вибір визначають три респондентських групи: Експерти (галузеві спеціалісти), Журі Успішних Людей (українські публічні люди та знаменитості), а також безпосередні Споживачі. Ви можете увійти до складу споживацького журі та зробити свій вплив на визначення Фаворитів року — 2024 найкращих торгових марок, компаній та виконавців.

ГолосуванняПід час голосування можна:

  • Обирати найкращих у категоріях (при цьому рейтинг обраних учасників зростатиме).
  • Змінювати свій вибір, переставляючи відмітки з одних учасників на інших (при цьому рейтинг учасників, з яких відмітки знято, знижуватиметься). Система голосування дає можливість проголосувати за певну марку в категорії лише один раз у квартал. Тому при спробі повторно проголосувати за певного учасника у тій самій категорії у поточному кварталі, ваш голос «перезаписується», а не додається.
  • Пропонувати до участі нові пропозіції, які нещодавно з’явилися на ринку та ще відсутні у каталозі.
  • Пропонувати до видалення з каталогу учасників, які зникли з ринку. Претензії щодо якості продукції, незадовільного обслуговування та інше не можуть бути приводом для видалення учасника з каталогу.
  • Розміщувати обгрунтовані позитивні чи негативні відгуки щодо певних учасників каталогу або ситуації в категорії в цілому.
Активне голосування

Якщо у вас є час та натхнення, ви можете обирати Фаворитів у багатьох або всіх категоріях. Імена Споживачів, які проголосували у найбільшій кількості категорій, публікуються у «Десятці найактивніших».

Та це не єдина перевага активної участі у визначенні Фаворитів!

Проголосувавши у 100 категоріях ви отримуєте статус Активного Споживача, який передбачає розміщення вашого профайлу на «Дошці пошани активних респондентів».

Якщо ж ви проголосуєте у половині всіх наявних категорій, то будете зараховані до кола Споживачів-Аудиторів і зможете взяти участь у щоквартальній перевірці адміністрування голосування. Перевірка проходить у визначенний час в офісі Організатора та дозволяє відслідкувати дотримання методики щодо зарахування/видалення голосів респондентів, відстеження та запобігання штучним накруткам і фальсифікаціям.

Запобігання фальсифікаціям

Організатор має право перервати чи заборонити участь у голосуванні у випадку спроб штучного збільшення кількості голосів за певних учасників (голосування за допомогою програмних засобів (ботів), створення фіктивних поштових скриньок або використання тимчасових поштових сервісів і таке інше). Голоси відстороненого Споживача анулюються. Організатор лишає собі право не повідомляти Споживачів, що використовують заборонені прийоми, про відсторонення останніх від голосування


Ви живете в Україні, кожен день обираєте для себе товари та послуги, шляхом спроб та помилок визначаєте своїх Фаворитів і ви готові поділитися своїм досвідом з іншими?

Кому ж, як не вам визначати успіх товарів та послуг, називати найкращих?!

Коментарі(255)
almadina almadina
[url=almadinagarage.com/automobiles/the-best-car-ac-service-provi…]The Best Car AC Service Provider in Dubai[url]
Відредаговано автором,
IrynaSun IrynaSun
Якщо бажаєте придбати якісну постільну білизну , та й ще відшиту за вашими розмірами, тоді завтайте на сторінку інтернет-магазина 6gnomiv.com.ua/product-category/postilna-bilyzna/
makeupalgol makeupalgol
Огромное количество инофрмации по женскому макияжу algol.biz.ua/ и правильному использованию средств косметике. Больше всего радует глаза женская красота и привлекательность
Magic_Hair Magic_Hair
Вважаю варто дати Фаворит року виробнику кухонної мебелі anlimebli.kiev.ua/ . Адже в них безкоштовний замір, доставка та встановлення кухонь власного виробництва. Крім цього вони роблять кухні на замовлення з оплатою частинами!
IrynaSun IrynaSun
Хочу порекомендувати дуже класний інтернет-магазинчик з жіночим домашнім одягом, якість про супер. Переходьте, не пожалкуєте 6gnomiv.com.ua/
bestmasterpc bestmasterpc
Обслуживание и ремонт ноутбуков comp-service.kiev.ua/remont-noutbukov-kiev.html в Киеве на дому и в офисе.
bestmasterpc bestmasterpc
Ремонт компьютеров в Киеве comp-service.kiev.ua мастерами компьютерного сервисного центра Комп-Сервис
silverprom9999 silverprom9999
Запрошуємо відвідати сайт [www.silverprom.com.ua] тут ви знайдете термостійкі профілі для кондитерських хлібопекарських печей та сушильних камер. Виготовлення профілів будь-яких розмірів.
royalshop royalshop
Запрошємо дівчат до магазину жіночого одягу royalshop.com.ua – у нас чудовий вибір жіночої нижньої білизни, купальників, боді, рашгардів, домашніх піжам та фітнес одягу. Зараз діють знижки до 30%
Marta_Marta Marta_Marta до Olha248
Щось придивились собі?
Olha248 Olha248 до Marta_Marta +1
Хороший товар
Marta_Marta Marta_Marta
Якість і стиль завжди на першому місці, коли я обираю шкіряні сумки на 24shopping.com.ua/sumki-i-aksessuary/muzhskie-sumki/. Рекомендую всім любителям елегантності.
Bananas Bananas
дуже прикро, коли пральна машина раптово перестає працювати. В такому випадку вам потрібно знайти компанію, яка надає полугу: ремонт пральних машин. Компанія Ірпінь Сервіс – це надійний сервісний центр, яка надає послуги з ремонту пральних машин в Святошинському районі Киева, в Бучі, Ірпені, Гостомелі, Ворзелі, Стоянці, Романівці, Коцюбинськом, Немєшаєво, Горенці, Гореничах. Звертайтесь – irpinservice.com
Maкcим_I Maкcим_I
Зважте на переваги агродрону XAG V40! Цей передовий дрон має високу точність розпилення добрив та захистних засобів, забезпечуючи оптимальний зріст та врожайність. Завдяки своїй автономності та інтелектуальній системі керування, XAG V40 раціоналізує процеси обробки полів, забезпечуючи ефективне використання ресурсів та максимізацію врожаю.
+380971595193-Максим
або
Ви можете увійти за допомогою:
Увійти з Facebook Увійти з Google Увійти з ВКонтакті
  

Achtung! Будь ласка, будьте ввічливі! Незважаючи на те, що модератори цього порталу вкрай демократичні, будь-які неетичні або грубі висловлювання, що ображають інших користувачів, можуть бути видалені. Також видалятиметься спам і публічні коментарі з приватними номерами телефонів.