Голосування
Інтернет-видання / Портал для дітей та батьків
Будь ласка, виберіть у списку до 4 веб-сайтів, які ви з особистого досвіду вважаєте найкращими та заслуговуючими найбільшої довіри. Яких ви із задоволенням порекомендуєте своїм друзям і колегам.
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі

Додати
сайт
Видалити
сайт
Idea Схоже, ви ще не зареєстровані на FAVOR.com.ua. Після підтвердження голосу, вам потрібно буде ідентифікувати себе, щоби голос було зараховано.
Коментарі(9)
всі підряд | позитивні | негативні
Aлeкceй67 Aлeкceй67
Все о детях – рулит.
id184705-Александр Кастрюлькин Александр Кастрюлькин
Також сайт Залік.Орг.Юа – ідеальне джерело для батьків та дітей, щоб отримати актуальну інформацію про освіту zalik.org.ua/ . Тут можна знайти новини про навчання, а також знайти корисні реферати та інші матеріали для підготовки. Відмінний ресурс для тих, хто цікавиться розвитком дитини та постійно оновлюється знаннями про освітні тренди.
Inna34 Inna34
Привет, лунатики.
AlisaFlo AlisaFlo
Привіт ми відвідуємо Дошкільний навчальний заклад № 88 «Катюша» lugamama.lg.ua/news, даний заклад сучасний і активно використовує сучасні програми навчання та розвитку дітей, які допомагають нашим малятам здобувати знання, розвивати навички та виховувати в них пізнавальний інтерес. Під час обговорення питань щодо розвитку наших дітей, нам було рекомендовано переглянути інтернет-видання, як важливий ресурс для батьків. Де ми можимо знайти багато корисної інформації, порад та рекомендацій, що допоможуть нам краще розуміти і підтримувати наших дітей у навчальному процесі. Мій вибір припав Mama.ua – Клуб счастливых мам.
Aлeкcaндp_Жapкoв Aлeкcaндp_Жapкoв позитивно висловлюється про МамаWOW
Знаю многие клиентки читают, цитирую все остаются довольны!
Екатерина (*.61.16) висловлюється про МамаWOW +1
МамаWOW молодцы девочки! Столько полезного сделали для мамочек в декрете! Была на ваших бесплатных встречах! Спасибо! Просто отдушина!!!
Linivaya (*.53.220)
Мне очень нравится портал 7-я, потому что там довольно много полезной информации публикуют. Кстати, именно они дали наводку на то, что в магазине Каста можно сейчас по существенной скидке купить детские балетки kasta.ua/market/detskie-baletki/ , благодаря чему мне удалось отлично сэкономить.
late-maestro late-maestro
Ути-пушечка!
absd777 absd777 -1
«Клумба» и «4mama.com.ua»
або
Ви можете увійти за допомогою:
Увійти з Facebook Увійти з Google Увійти з ВКонтакті
За Проти
  

Achtung! Будь ласка, будьте ввічливі! Незважаючи на те, що модератори цього порталу вкрай демократичні, будь-які неетичні або грубі висловлювання, що ображають інших користувачів, можуть бути видалені. Також видалятиметься спам і публічні коментарі з приватними номерами телефонів.