Подарунок!
Проголосуйте у 150 номінаціях щоб отримати подарунок!
Активні респонденти гарантовано отримають подарунки з призового фонду на вибір!
Disabled Категорію було виключено з респондентських анкет року за рішенням організаторів рейтингу «Фаворити Успіху», і вона зараз неактивна. Тут показані старі результати дослідження народних уподобань за 2020 рік.
Додавання нагороді до каталогу

Будь ласка, введіть інформацію про нагороду, яку, на ваш погляд, не вистачає в категорії «Національний конкурс торгових марок».

Увага: Тільки українськи нагороди можуть брать участь у голосуванні.

Будь ласка, вкажіть точну назву нагороді українською мовою. Можливе використання латинських літер та інших символів, якщо саме вони фігурують у назві.

(Інформація з’явиться у каталозі набагато скоріше, якщо ви знайдете посилання на веб-сайт.)

       

Увага! Для об’єктивності картини результатів онлайн-голосування, нові учасники не додаються в каталог в останні місяці календарних кварталів, а також в останньому, 4-ому річному кварталі.

У разі підтвердження нового учасника, його фактичне додавання буде відкладено до наступного етапу голосування. Для прикладу, учасник підтверджений у березні (в останньому місяці першого річного кварталу) автоматичні з’явиться в голосуванні 1 квітня (у другому кварталі). Учасники, що були рекомендовані ближче до завершення року, з’являться в голосуванні тільки у наступному році.

Подробиці про рейтингове дослідження конкурсу «Фаворити Успіху» і про етапи рейтингового дослідження описано у методиці.

Коментарі(6)
всі підряд | позитивні | негативні
olaytion olaytion з телефону
😁😁😁
miss_lady11 miss_lady11
И вас с 1 апреля! =)
Люceнькa Люceнькa +1
Ха)))) А премия будет????? =)))))))))))))))))))))
doomster doomster +2
Шутники блин, конкурс номинирует конкурс :) Я не голосовал, хотел посмотреть на результаты. Интересно было бы прочитать где-то анализ этих премий, кто по какому принципу определяет лидеров громадської довіри. Тут-то всё понятно, а другие ж вроде вообще мнением людей не интересуются.
revived revived
шото мне не попадались голосования других конкурсов, в которых можно взять участие. у всех либо закрытые голосования, либо вообще непонятно, кто выбирает.
Kotya Kotya позитивно висловлюється про Фаворити Успіху
Учитывая, что я голосую только на фаворе – мой выбор очевиден:)
або
Ви можете увійти за допомогою:
Увійти з Facebook Увійти з Google Увійти з ВКонтакті
За Проти
  

Achtung! Будь ласка, будьте ввічливі! Незважаючи на те, що модератори цього порталу вкрай демократичні, будь-які неетичні або грубі висловлювання, що ображають інших користувачів, можуть бути видалені. Також видалятиметься спам і публічні коментарі з приватними номерами телефонів.