Подарунок!
Проголосуйте у 150 номінаціях щоб отримати подарунок!
Активні респонденти гарантовано отримають подарунки з призового фонду на вибір!
Disabled Категорію було виключено з респондентських анкет року за рішенням організаторів рейтингу «Фаворити Успіху», і вона зараз неактивна. Ви можете переглянути старі результати дослідження народних уподобань…
Результати
Поточні результати голосування Інтернет-аудиторії 2020 року у категорії
Засоби масової інформації / Національний конкурс торгових марок
Інформація
Ня номінація активна тільки один день на рік, тільки 1 квітня.
Який нагороді для торгових марок довіряють українці найбільше. Результати якого з перерахованих рейтингів слід вважати найбільш достовірними і об’єктивними.

:-) Каверза тут у тому, що далеко не всі з представлених у списку нагород є трофеєм за перемогу в конкурсі чи в рейтингу. Велика частина списку — це нічого не значущі «сувеніри», які купуються в маркетингових цілях без будь-яких проведених досліджень, опитувань і експертиз. У деяких випадках «перемога» досягається самим фактом заявки на участь. (Зрозуміло, в «конкурсі за заявками від заінтересованих осіб» перемогти нескладно.) Не дивлячись на відсутність будь-якої цінності таких знаків (крім витрат на їх придбання), їхні імперативи працюють. (Та ми самі, бувало, радили тим, хто хотів отримати відзнаку без факту перемоги чи навіть дослідження, самостійно зробити собі гарну медаль за власним дизайном і не морочити голову. Ви не повірите, але пару раз невдалі покупці так і вчиняли! :))

Вам вирішувати, яким з перерахованих нагород варто довіряти, результати яких конкурсних заходів ви впевнено можете назвати відкритими, прозорими, чесними і об’єктивними.
1. Фаворити Успіху Посилання 57,5% 5
 
2. Вибір року Посилання 42,5% 3,70
 
3. Людина року Посилання 27,5% 2,39
 
4. Бренд року Посилання 12,5% 1,09
 
4.
6
Зірка якості Посилання 12,5% 1,09
 
6.
5
Вибір України Посилання 10% 0,87
 
7.
5
Українська народна премія Посилання 5% 0,43
 
8.
6
Лідер року (екс-Лідер Галузі)  2,5% 0,22
 
Подивитись результати поточного, 2020 року  Показати всі нагороди
Список учасників неповний або неточний?
Якийсь учасник відсутній, або ж, навпаки, необхідно видалити номінанта, який пішов з ринку? Будь ласка, повідомте про це організаторам опитування!
Додати
нагороду
Видалити
нагороду

Нормований бал обчислюється по 5-бальній шкалі, згідно з методикою дослідження.
Notice Даний рейтинг відображає проміжні поточні результати дослідження громадської думки станом на 23.10.2020 14:04:05 і не є остаточним.  Докладніше…
На цей рейтинг можна впливати, залучаючи до опитування нових респондентів, своїх друзів і знайомих, які в свою чергу зможуть вказати у голосуванні власні уподобання, висловлюючи таким чином довіру до обранимх учасників.
Коментарі(6)

Поки що негативних коментарів немає… Станьте першим хто залишить коментар на цю тему!

або
Ви можете увійти за допомогою:
Увійти з Facebook Увійти з Google Увійти з ВКонтакті
За Проти
  

Achtung! Будь ласка, будьте ввічливі! Незважаючи на те, що модератори цього порталу вкрай демократичні, будь-які неетичні або грубі висловлювання, що ображають інших користувачів, можуть бути видалені. Також видалятиметься спам і публічні коментарі з приватними номерами телефонів.