Результати
Результати голосування Експертів 2018 року у категорії
Протизастудні / Препарат від кашлю
1.
~
Бронхолітин (Sopharma) Фаворит Експертів – 2018 Посилання 45,45% 5
 
2. АЦЦ (Sandoz) Посилання 36,36% 4
 
2.
3
Бромгексин (Берлін-Хемі Україна)Посилання 36,36% 4
 
4.
~
Амброксол (Артеріум Корпорація)Посилання 27,27% 3
 
4.
3
Бронхипрет (Біонорика СЕ)Посилання 27,27% 3
 
6.
~
Алтейка (Артеріум Корпорація)Посилання 18,18% 2
 
6.
~
Бронховал (Sandoz)Посилання 18,18% 2
 
6.
3
Гербіон (КРКА)Посилання 18,18% 2
 
6.
~
Екстратерм (Фітофарм)Посилання 18,18% 2
 
6.
3
Капсули з анісовим маслом др. Тайсс (Натурпродукт-Вега (Dr. Theiss Naturwaren GmbH))Посилання 18,18% 2
 
6.
~
Мукалтин (Артеріум Корпорація)Посилання 18,18% 2
 
6.
3
Проспан (Engelhard Arzneimittel) Посилання 18,18% 2
 
13.
3
Гедерин Плющ (Vishpha | Фармацевтична фабрика Vishpha) Фаворит Споживачів – 2018 Посилання 9,09% 1
 
13.
3
Ісла (Engelhard Arzneimittel) Посилання 9,09% 1
 
13.
~
Амбробене (ратіофарм)Посилання 9,09% 1
 
13.
~
Амброксол (Борщагівський ХФЗ)Посилання 9,09% 1
 
13.
1
Бронхостоп (Квізда Фарма ГмбХ/Метохем-Фарма ГмбХ) Посилання 9,09% 1
 
13.
~
Геделікс (Krewel Meuselbach) Посилання 9,09% 1
 
13.
3
Доктор Мом (Johnson & Johnson)Посилання 9,09% 1
 
13.
~
Маліпін (Vishpha | Фармацевтична фабрика Vishpha)Посилання 9,09% 1
 
13.
~
Пакселадин (Beaufour Ipsen Pharma)Посилання 9,09% 1
 
13.
~
Пертусин (Артеріум Корпорація)Посилання 9,09% 1
 
13.
~
Пульмобриз (Мові Хелс ГмбХ)Посилання 9,09% 1
 
13.
3
Пульмолор (Мові Хелс ГмбХ)Посилання 9,09% 1
 
13.
3
Сироп подорожника від кашлю др. Тайсс (Натурпродукт-Вега (Dr. Theiss Naturwaren GmbH)) 9,09% 1
 
13.
3
Стоптусин (Teva)Посилання 9,09% 1
 
13.
~
Хелпекс (Мові Хелс ГмбХ)Посилання 9,09% 1
 
Подивитись результати поточного, 2022 року  Показати всі лікарські засоби

Нормований бал обчислюється по 5-бальній шкалі, згідно з методикою дослідження.
Notice
Конкурсант, що посів 1-шу позицію в цьому рейтингу, є найкращім за оцінкою споживачів та найуспішнішім лікарським засобом України 2018 року в категорії «Препарат від кашлю»!
Використання цього рейтингу дозволяється тільки з обов’язковим посиланням на джерело.
Цей рейтинг було складено в результаті вивчення громадських уподобань 2018 року, в рамках конкурсу торгових марок «Фаворити Успіху» в Україні і є вільною інформацією. У разі повної або часткової перепублікація почерпнутою з цього рейтингу інформації, обов’язковим є згадка назви конкурсу «Фаворити Успіху» в друкованих виданнях, або наявність активного гіперпосилання на цю сторінку в електронних ЗМІ.  Докладніше…
Коментарі(49)
всі підряд | позитивні | негативні
AshkaUA AshkaUA висловлюється про АЦЦ (Sandoz)
АЦЦ (Sandoz) вот что спасает от кашля.
vivas vivas
Такие разные препараты – и все в одной номинации.. Как-то странно. Есть ведь препараты, которые просто блокируют кашлевой центр в мозгу – их не всем принимать можно. Кроме того, этиология кашля разная у всех.
Haтaлья_C Haтaлья_C позитивно висловлюється про Гедерин Плющ (Vishpha | Фармацевтична фабрика Vishpha)
Прекрасный препарат. Давала ребенку результат – не заставил себя ждать. Из сухого, кашель перешел во влажный за день. Дальше легче...Рекомендую. Цена понравилась. Деньги на порядок меньше от дорогих препаратов, а действие не хуже, однозначно.
miroslava.sam miroslava.sam позитивно висловлюється про Гедерин Плющ (Vishpha | Фармацевтична фабрика Vishpha)
а для нас гедерин, оптимальна дія і ціна
нaтaлi111 нaтaлi111 -1
Проспан ніколи не підводить, має швидку дію. Не викликає алергії.
нaтaлi111 нaтaлi111 +1
У моєї дитини алергія, тож Алтейка найкращий помічник і дієвий і побічних не виникає
piryur piryur позитивно висловлюється про Колдрекс бронхо (ГлаксоСмітКляйн Україна)
Колдрекс Бронхо уже нет.
22-Aннa 22-Aннa
Опять же...в списке перечислены препараты разного спектра действия,которые сравнить для человека разбирающегося в медицине и фармакологии просто невозможно.Например Кофекс-действуещее вещество Кодеин-алкалоид опия фенентренового ряда,антикашлевое средство центрального действия,простыми словами этот препарат блокирует центр кашля в головном мозге.По свойству похож на морфин,только болеутоляющее действие намного слабее.Незаменим при сухом,изнуряющем,удушливом кашле любого происхождения,особенно при коклюше у детей.
Второй препарат для сравнения возьмём-Алтейка-препарат растительного происхождения,применяющийся в комбинации с более сильными и эффективными средствами.
Писать можно долго,в списке сиропы растительного и химического происхождения,от сухого и мокрого кашля,для разжижжения мокроты...каждый лечит что-то своё,и сравнению они не поддаются.
Erichte Erichte
Гликодин!
iruska iruska позитивно висловлюється про Бронхолітин (Sopharma) +1
Мені від сухого нав"язливого кашлю допомагає лише Бронхолітин, ефект відчутний швидко.
Люceнькa Люceнькa
А мне помогает только Бросал или Самброксол... И стоят до 4 грн и эффективные)))
юлиябoлгapинa юлиябoлгapинa
А Лазолван – это тоже самое, что и Амброксол. Состав идентичный, а вот цена в несколько раз выше, а все потому, что производство импортное!
Lublu_nebo Lublu_nebo
Пластинки Доктор Тайсс и Доктор Мом, очень спасают, когда начинается сильный приступ кашля.
barbariska barbariska
Препараты с медом нравятся
або
Ви можете увійти за допомогою:
Увійти з Facebook Увійти з Google Увійти з ВКонтакті
За Проти
  

Achtung! Будь ласка, будьте ввічливі! Незважаючи на те, що модератори цього порталу вкрай демократичні, будь-які неетичні або грубі висловлювання, що ображають інших користувачів, можуть бути видалені. Також видалятиметься спам і публічні коментарі з приватними номерами телефонів.