Голосування
Інтернет-магазини / Інтернет-магазин подарунків
Будь ласка, виберіть у списку до 3 магазинов, які ви з особистого досвіду вважаєте найкращими та заслуговуючими найбільшої довіри. Які ви із задоволенням порекомендуєте своїм друзям і колегам.
Детальніше
Детальніше
Детальніше
Детальніше
Детальніше
Детальніше
Детальніше
Детальніше
Детальніше
Детальніше
Детальніше

Додати
магазин
Видалити
магазин
 Схоже, ви ще не зареєстровані на FAVOR.com.ua. Після підтвердження голосу, вам потрібно буде ідентифікувати себе, щоби голос було зараховано.
Коментарі(4)
всі підряд | позитивні | негативні
Mapc Mapc
Лучший выбор подарков и кожаныех аксессуаров ggoods.com.ua/
Відредаговано автором,
Sivind (*.39.0) до aFFFtor (*.39.0) позитивно висловлюється про Grenka.ua
Согласна, действительно магазин очень хороший. Мы там как-то заказывали термос, до сих пор работает)
aFFFtor (*.39.0) позитивно висловлюється про Grenka.ua
Я без ума от магазина Гренка, потому что в нем есть самые дешевые катушки для спиннинга)) Ну вот, к примеру, где Вы еще купите катушку Daiwa grenka.ua/coil-fishing/daiwa по такой цене? Так что если отдавать свой голос – то только за Гренку. Кстати, там не только рыболовное оснащение есть, вообще для туризма довольно много полезностей наблюдаю.
Andrey14 Andrey14
Конечно бодо популярный сейчас сайт подарков, но у них не всегда всё есть, например, другу решили подарить кальян, заказали его на ст-маркет st-market.com.ua по доступной цене! Рекомендую
або
Також ви можете увійти використовуючи:
]]> ]]>
За Проти
  

Achtung! Будь ласка, будьте ввічливі! Незважаючи на те, що модератори цього порталу вкрай демократичні, будь-які неетичні або грубі висловлювання, що ображають інших користувачів, можуть бути видалені. Також видалятиметься спам і публічні коментарі з приватними номерами телефонів.