Голосування
Послуги бізнесу / Бюро перекладів
Будь ласка, виберіть у списку до 5 компаній, які ви з особистого досвіду вважаєте найкращими та заслуговуючими найбільшої довіри. Яких ви із задоволенням порекомендуєте своїм друзям і колегам.
Деталі
Показати ще 48 менш відомих компаній
Додати
компанію
Видалити
компанію
Idea Схоже, ви ще не зареєстровані на FAVOR.com.ua. Після підтвердження голосу, вам потрібно буде ідентифікувати себе, щоби голос було зараховано.
Коментарі(11)
всі підряд | позитивні | негативні
felik felik
Робота з документами потребує високої точності та професіоналізму, тому я завжди звертаюся до перевірених фахівців. І можу сказати, що агентство перекладів в Києві lingvogroup.ua/ з яким я співпрацюю, завжди виконує свою роботу вчасно та з високою якістю. Це дозволяє мені бути впевненим у тому, що мої документи будуть правильно перекладені та прийняті органами, для яких вони призначені. Крім того, ціни на послуги перекладу в цьому бюро є цілком прийнятними, що також важливо для мене як клієнта.
sever21 sever21
У мене виникла потреба перекласти документи англійською мовою, але я не знаю, де можна швидко та якісно зробити це. Де в місті можна знайти бюро перекладів, які працюють професійно та не високими цінами?
Lina13 Lina13
если вам необходимо качественно и быстро сделать перевод ,то обращайтесь в это бюро pereklad.ua/ukr/ лично заказывала переводы у них, поэтому могу рекомендовать !
kvitka2000 kvitka2000
Я замовила онлайн переклад документів і була приємно здивована швидкістю та якістю обслуговування. Всі документи були перекладені професійно та швидко, при цьому ціна була доступною. Дуже задоволена, рекомендую цю компанію!"text.ua/ua/posluhy/pysmovyy-pereklad/pereklad-pasporta
id175397-Игорь Макар Игорь Макар до Ванда Юськив
Я лично уже несколько раз обращался в MK:TRANSLATIONS . Мне очень нравиться, как это бюро переводов mk-translations.ua/ru/ профессионально свои услуги предоставляет. Очень качественно, всегда быстро и с полной отдачей. Подход у них всегда индивидуальный, все особенности перевода и требования вы всегда можете с сотрудниками заблаговременно обсудить
id176187-Ванда Юськив Ванда Юськив
Мне вот интересно узнать по Киеву лучшее бюро переводов
id177653-Санек Реклама Санек Реклама
Добавьте бюро esperanto.in.ua/
Олег (*.150.54)
Добавьте в список Центр переводов Эксперт https://expertperevod.com/ это ТОП
denys (*.31.3)
Лично мне больше импонирует бюро переводов Дружба Народов, советую обращаться к ним.
Сайт – https://druzhbanarodov.com.ua
Мы заказывали у них нотариальный перевод.
Apтeм85 Apтeм85 з телефону
Бюро переводов Смарт! Работают очень оперативно, переводы качественные, внешний вид документов сохраняют как в оригинале
Raga Raga
Мне очень повезло что обратилась именно в Big City, они меня просто спасли.
Відредаговано автором,
або
Ви можете увійти за допомогою:
Увійти з Facebook Увійти з Google Увійти з ВКонтакті
За Проти
  

Achtung! Будь ласка, будьте ввічливі! Незважаючи на те, що модератори цього порталу вкрай демократичні, будь-які неетичні або грубі висловлювання, що ображають інших користувачів, можуть бути видалені. Також видалятиметься спам і публічні коментарі з приватними номерами телефонів.