Голосування
Шоу-бізнес / Група з чоловічим вокалом
Інформація Тут представлені українські музичні колективи з чоловічим вокалом. Дивіться також список музичних гуртів з жіночим вокалом, та номінації, що визначать найкращий український Поп гурт та Рок гурт року.
Будь ласка, виберіть у списку до 5 груп, які ви з особистого досвіду вважаєте найкращими та заслуговуючими найбільшої довіри. Яких ви із задоволенням порекомендуєте своїм друзям і колегам.
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Показати ще 68 менш відомих груп
Додати
групу
Видалити
групу
Idea Схоже, ви ще не зареєстровані на FAVOR.com.ua. Після підтвердження голосу, вам потрібно буде ідентифікувати себе, щоби голос було зараховано.
Коментарі(958)
всі підряд | позитивні | негативні
Terra (Київська обл. і м.Київ)
Апельсинка
Спасибо! За имейл понятно. Ты права, нет смысла доставать друг друга, только ради того что бы внушить им своё мнение!
Люди, простите, если кому-то сделала неприятно.
Апельсинка (Київська обл. і м.Київ)
Народ, а вам не всёравно сколько девчёнкам лет?Terra:тот емайл что ты написала не мой!"Авиаторы"-лучшие и как сказали девочки не какие "Холодне Солнце" и "Мертвый пивень" не сравнятся с нашими любимыми парнями, и что это вопще за группы я о таких никогда не слышала, а "Авиаторы" и "4 короля"-это всем известные группы!Так что народ перестаньте доставать друг друга!Terra и Ируська:ДЕВЧЁНКИ ВЫ СУПЕР!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"АВИАТОР" И "4 короля"-молодцы, но "АВИАТОРЫ"-конечно же лучше!!!!!!!!!!!!!
doomster (Київська обл. і м.Київ)
Не по 12, по 7…
Terra (Київська обл. і м.Київ)
Это вообще-то моё дело, что кричать.
schwarze_elf (Київська обл. і м.Київ)
2 Terra — не переживайте Ви так. нервові клітини не відновлюються.
2 Ируська — з приводу "плыть и плыть" — усміхнулась. Особливо, з огляду на теперішні результати голосування.

І взагалі, дівчата, невже Вам по 12 років, ви інших тем для розмов не можете придумати, аніж тільки кричати що хтось там "Самій лучший"?!
Terra (Київська обл. і м.Київ)
Ага, Авиаторы 4ever!!!!!!!!!!!!!!!!!! Они самые лучшие!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! И никакому Холодному Солнцу с ними не сравнятся!!!!!!!!!!!!!!!!
Ируська (Черкаська обл.)
Всё равно этому Сонце плыть и плыть к нашим Авиаторами
Terra (Київська обл. і м.Київ)
Ируська
Я тоже не собираюсь покупать их диски. Сенки, что на моей стороне!!!!!!!!))))))))))))
Ируська (Черкаська обл.)
Terra
Господи так нападать на человека. Допустим я тоже о них ничего не знала, и к тому же не собираюсь покупать их диски. Пусть валят.
Terra (Київська обл. і м.Київ)
schwarze_elf
Мнге, между прочим, как и большей половине известна такая простая штука, как Интернет!!!!!!!!!!!!!!!!! И очень Вас прошу, не надо меня просвящать и считать за дуру!
Terra (Київська обл. і м.Київ)
Ой, как на меня налетели!!!!!!!!!!!!!!!!!!!))))))))))))
Ладно, сори!!!!!!!!!!!!!
doomster (Київська обл. і м.Київ)
2 Terra — предполагаемый вариант теоретически возможен но не здесь. Данные поступившие от одинаковых ip-шников тщательно проверяются и удаляются при возникновении подозрений.
schwarze_elf (Київська обл. і м.Київ)
Шановна Terra, якщо ви не помітили, коли Ви вперше голосуєте на цьому сайті, перед вами з*являється віконечко реєстрації, саме за цим нік-неймом реєструється Ваш компьютер. Після цього, як би Ви не хотіли, на сайт "Фавора" можна буде зайти тільки під цим іменем.
Тому будь-які Ваші інсинуації та підозри є безпідставними.

З приводу того, хто вони і що грають — Холодне Сонце грає якісну європейського рівня музику, почути їх можна на столичних і не тільки радіо-станціях. Невдовзі, відео гурту з*явиться і в телевізійному просторі.

П.С. А якщо Ви чогось не знаєте, але хочете дізнатись — є така проста штука, як інтернет. Або, це навіть краще — заходите до музичної крамниці і купуєте/простите послухати альбом "Холодного Сонця" "Промені Сліз". Впевнена, не пожалкуєте і, можливо, приєднаєтесь до всіх тих людей, які віддали голоси за цей гурт.
Terra (Київська обл. і м.Київ)
Ируська
По идее, с одного компа можно проголосовать несколько раз если вводить разные ники. Может пару человек собралось…
Некого не в чём не обвиняю!!!!!!!!! Просто подозреваю!!!!!!!!
або
Ви можете увійти за допомогою:
Увійти з Facebook Увійти з Google Увійти з ВКонтакті
За Проти
  

Achtung! Будь ласка, будьте ввічливі! Незважаючи на те, що модератори цього порталу вкрай демократичні, будь-які неетичні або грубі висловлювання, що ображають інших користувачів, можуть бути видалені. Також видалятиметься спам і публічні коментарі з приватними номерами телефонів.