Сьогодні у конкурсі торгових марок «Фаворити Успіху» представлені торгові марки, компанії, торгові та розважальні заклади столиці, а також українські зірки естради в 580 різних категоріях, кожна з яких є окремою номінацією конкурсу. В кожній з них участики рейтингу претендують на звання найкращого в своєму напрямку діяльності.

У популярних номінаціях, таких як «Жувальна гумка», «Гіпермаркет» або «Молодий талант» і «Співак» люди голосують дуже активно, із задоволенням підтримуючи своїх персональних Фаворитів. Разом із тим, є багато непопулярних номінацій, які в силу різних причин, лишилися без належної уваги.

Тут наводиться перелік НАЙМЕНШ популярних номінацій конкурсу «Фаворити Успіху – 2017». У них має значення думка буквально кожної людини, і вирішальним є буквально кожен голос! Ви можете покращити репрезентативність голосування, висловивши свою особисту довіру до конкурсантів, які найбільше заслуговують перемоги в конкурсі:

40 найменш популярних номінацій (статистика постійно оновлюється)

Категорії, в яких у II кварталі проголосувало всього лише 5 людей:

Категорії, в яких у II кварталі проголосувало лише 6 людей:

Категорії, в яких у II кварталі проголосувало лише 7 людей:

Категорії, в яких у II кварталі проголосувало лише 8 людей:

Категорії, в яких у II кварталі проголосувало лише 9 людей:

Категорії, в яких у II кварталі проголосувало лише 10 людей:

Категорії, в яких у II кварталі проголосувало лише 11 людей:

Категорії, в яких у II кварталі проголосувало лише 12 людей:


Коментарі(0)

Поки що коментарів немає… Станьте першим хто залишить коментар на цю тему!

або
Також ви можете увійти використовуючи:
]]> ]]>
  

Achtung! Будь ласка, будьте ввічливі! Незважаючи на те, що модератори цього порталу вкрай демократичні, будь-які неетичні або грубі висловлювання, що ображають інших користувачів, можуть бути видалені. Також видалятиметься спам і публічні коментарі з приватними номерами телефонів.