Хто правильно веде свій бізнес в Україні?
  
Author:
Зараз я навчаюся на факультеті міжнародних відносин і активно цікавлюся бізнесом. Чув про якогось Олександра Свіщова, який навіть у воєнний час зміг не тільки зберегти, а й розвинути свій бізнес, відкривши у Львові найбільший спортивно-розважальний центр. Може хтось поділитися думками про те, як у такі складні часи можна знаходити ресурси та сили для розвитку бізнесу і які якості повинен мати підприємець, щоб долати всі перешкоди?

Send by E-mailSend by E-mail   Print versionPrint version
Comments(6)
id185999-Jack White Jack White
У складні часи, як воєнний час, важливо мати впевненість і віру у свої можливості. Приклад Олександра Свіщова і його успіх з Pin Up Україна www.run.com.ua/ вражає. Підприємець повинен мати рішучість, креативність та здатність швидко адаптуватися до змін. Ключовими якостями є наполегливість, стратегічне мислення та здатність до ризику. Важливо вміти бачити можливості там, де інші бачать тільки перешкоди. Це допомагає знаходити ресурси та сили для розвитку бізнесу навіть у найважчі часи.
Flaster Flaster
А ви також хочете відкривати магазин чи автоматизувати роботу вже наявного? Тоді пропоную вам ознайомитись з BI системою для магазинів datawiz.io/uk/ , що використовують для аналізу продажів. За допомогою сервісу можна швидко відстежити та проаналізувати динаміку, розібратися в причинах зниження продажів, оцінити всі основні показники щодо кожного товару окремо та за категоріями. Це якщо стисло. Більш детальну інформацію вам надасть менеджер за запитом. Запропонує ідеальне рішення для вашого бізнесу.
id175434-Олег Филимонов Олег Филимонов
Зараз у нас багато успішних бізнесменів. Навіть відкриваються нові магазини та заклади.
id184428-Klyarov Klyarov
Звісно, підтримка та менторство мають велике значення. Власник leoland, Олександр Свіщов svishchov.com/ як і багато успішних підприємців, мабуть, черпав натхнення та знання з різних джерел, у тому числі від наставників та свого життєвого досвіду. До речі, якщо вас цікавить детальна інформація про кар’єру та досягнення Олександра Свіщова, рекомендую відвідати його сторінку.
Там ви знайдете багато корисної інформації про його шлях у бізнесі та меценатстві. Свіщов відомий своєю здатністю бачити можливості там, де інші бачать лише перешкоди, і ця якість робить його видатним лідером та підприємцем.
iSage iSage
Ви праві, адаптація та бачення нових можливостей здаються ключовими в таких умовах. А що на рахунок підтримки оточуючих та менторства? Думаєте, це також відіграє важливу роль? Цікаво, чи були у Олександра Свіщова наставники або він самостійно прокладав свій шлях у бізнесі?
blackarot blackarot
Ваше запитання дуже актуальне. Для того щоб розвивати бізнес у складних умовах, як у Олександра Свіщова, потрібна не тільки сміливість і готовність ризикувати, але й здатність швидко адаптуватися до змінюваної ситуації, бачити нові можливості та не боятися пробувати щось нове. Також важливі вміння керувати командою та зберігати спокій навіть у найскладніших обставинах.
or
You may sign in using:
Enter with Facebook Enter with Google Enter with VK