2
  
Author:

Екологічна ситуація у світі погіршується через забруднення повітря та землі різними небезпечними речовинами. Розвиток промисловості, використання хімічних речовин у виробництві призвели до погіршення якості повітря. Для організації безпечної роботи офісів, промислових підприємств, комфортного проживання в приватних будинках або квартирах рекомендовано проаналізувати їхній стан.

Для цього необов’язково звертатись у спеціалізовані лабораторії, адже інтернет-магазин Nanomarket пропонує широкий перелік ефективних рішень для самостійного дослідження. Продукція від українського бренду Yochem включає інноваційні товари для вимірювання рівня різних токсичних речовин у приміщеннях.

Коли варто задуматись над дослідженням повітря

Над перевіркою якості повітря у приміщенні спеціалізованими засобами слід задуматись у наступних ситуаціях:

  • Працюєте або проживаєте поруч з промисловими підприємствами, лікарнями, заводами, будівельними майданчиками, салонами краси та іншими об’єктами, які активно використовують у роботі хімічні речовини.

  • Зіштовхнулись з симптомами алергії або загальним погіршенням самопочуття, працездатності, що може свідчити про отруєння хімікатами.

  • Переїхали до приміщення, де недавно був проведений ремонт або встановлені нові меблі.

Перевірку повітря можна провести за власним бажанням в будь-який момент. Вона дозволяє встановити рівень таких шкідливих речовин, як формальдегіди, пари ртуті, ацетон, бензол, хлор, важкі метали та інші небезпечні компоненти. Можна швидко порівняти отримані дані з граничними показниками та встановити, чи потребує приміщення дезінфекції або інших специфічних заходів.

Якими методами проводять дослідження 

Для перевірки якості повітря, води, харчових продуктів, ґрунту можна взяти зразки та відправити їх на дослідження до лабораторії. Однак такий підхід вимагає тривалого очікування та й вартість професійного дослідження доволі висока. В сучасних умовах можна використовувати різні реагенти самостійно.

Важливо перед їхнім застосуванням ознайомитись з інструкцією та дотримуватись техніки безпеки. Популярність мають наступні варіанти:

  • Вимірювання концентрації небезпечних речовин за допомогою тестових смужок — такі продукти здатні поглинати пари хімікатів в повітрі та змінювати колір (за кольором визначають, наскільки приміщення забруднене).

  • Рідкі реагенти та порошки, за допомогою яких можна встановити концентрацію формальдегідів в повітрі (тест змінює колір залежно від вмісту шкідливих речовин).

  • Реагенти для дослідження вмісту важких металів у харчових продуктах або воді — вони допоможуть виявити продукцію з надмірним вмістом цинку, нікелю, кобальту, кадмію та інших металів.

Більшість тестових реагентів не потребують спеціалізованої освіти для використання. Їх робота базується на хімічних реакціях – зміні кольору при контакті з небезпечними речовинами. Виробником в інструкції вказується, про що свідчить той чи інший відтінок тестера. Тож він зможе чітко встановити концентрацію хімікатів.

Можна купити продукцію від бренду Yochem в широкому асортименті для ефективного аналізу повітря, продуктів або води. На проведення тестування потрібні лічені хвилини, а при дотриманні інструкції гарантований точний результат. Кожен товар поставляється разом з детальною інструкцією з використання. Він є безпечним та доступним для самостійного застосування. Аналіз вмісту хімічних речовин тепер не потребує звернення до лабораторій, що значно спрощує процедуру.


Send by E-mailSend by E-mail   Print versionPrint version