Survey
Online stores / Clothing online store
Please choose in list up to 5 stores, which you by personal experience consider the best, most trustworthy and would recommend to your friend.
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Show 13 more less known stores
Add
store
Delete
store
Idea It looks like you are not registered yet on FAVOR.com.ua. After submitting the vote you will have to identify yourself to make the vote counted.
Comments(102)
all in a row | positive | negative
Аввант (*.243.128)
Мне больше по душе спортивная одежда, по этому я покупаю ее в основном в магазине СпортМастер. Вчера вот заказал себе новые мужские бутсы www.sportmaster.ua/ru/catalog/cholovche_v… , на днях должны уже доставить)) Вот такой должен быть магазин)
Oльгa_Юpьeвнa Oльгa_Юpьeвнa to utilmind
И то верно, спасибо)
utilmind utilmind to Oльгa_Юpьeвнa
Шафа — не интернет-магазин, а торговая площадка. В другой номинации: www.favor.com.ua/ru/vote/services/interne…
Oльгa_Юpьeвнa Oльгa_Юpьeвнa
За Шафу проголосовала бы, но не вижу её в списке...
Valeriy (*.194.21) comments positively on ANSWEAR.ua from the tablet
Super.
OлeчкaKиeв OлeчкaKиeв
Купила себе очень крутые фантазийные колготки белорусского бренда Conte в интернет-магазине smiruponitke.com.ua. Большой выбор женских колгот, по любому там что-то найдете для себя. На работе уже всем посоветовала, девочки тоже остались довольными.
Ілля (*.251.17) comments negatively on ANSWEAR.ua from the phone
Нажаль сервіс Answer.ua неякісний. Клієнтам не дають можливості приміряти товар, заохочують купляти «кота у мішку» а потім якщо не підходить море втраченого часу без певності, чи повернуть кошти, ще й самому оплачуй пересилку. Зробіть будь ласка крок до клієнта а не залишайтесь у старій комуністичній системі де «той хто має товар – робить тобі «велику послугу» що його зволить продати. Результат море втраченого часу і дуже неприємне почуття.
Anonymous (*.212.198) comments positively on ANSWEAR.ua from the phone
Очень крутой магазин! Очень качественный сервис! Спасибо магазину за положительные эмоции от сотрудничества=)
Обязательно буду заказывать ещё!
Нэлла (*.90.98) comments positively on ANSWEAR.ua
Answer мой любимый магазин.
Всегда радует ассортиментом и оперативностью доставок.
Момент возврата в случае чего работает безотказно.
Спасибо, что Вы есть.
MilaPosh MilaPosh +1
Love Answear***
Cawka Cawka
А ми зазвичай всі покупки робимо за завно проробленою схемою,спочатку вибираємо в інетрнеті на сайті ТРЦ Караван: dnepr.karavan.com.ua/topics/stores-ru/ ,а потім просто йдемо в сам магазин і так би мовити безпосередньо купуємо товар який надивились в інтернеті.
Tamiar Tamiar
Так а на сайте goober.com.ua что никто ничего не заказывал никогда?
Просто и я и мои друзья там и мужскую и женскую одежду постоянно заказывают, недавно вот джинсы goober.com.ua/muzhskaya-odezhda/dzhinsy/ покупал довольно неплохого качества
Modified by author,
Галина (*.36.152) comments positively on ANSWEAR.ua
Привіт! Хочу поділитись досвідом свого першого замовлення.
Знайшла на сайті ANSWEAR.ua красивезне темно-зелене плаття, з виду якісного пошиву, а голоне мого улюбленого фасону, таке плаття шукала дуже давно. На нього була більше ніж припустима ціна (так зі знижкою), яка суттєво відрізнялась від інших сайтів. І от перш ніж замовити перечилала відгуки, вже думала відмовитись, але сукня так сподобалась. Вирішила ризикнути – глянула який розмір вдягнений на моделі і ріст моделі (на іншому сайті), вибрала розмір, сумнівалась що отримаю зі службою доставки містекспресс, але.
Плаття отримала сьогодні, накладна відслідковувалась чітко, а ввічливий курєр вчасно доставив замовлення. З розміром вгадала, щастю немає меж! :) Дякую за якісний сервіс і товар!
P.S. Те що тут прочитала про технічний збій зі знижками – так, таке буває, і в мене таке було навіть з ASOS, але коли таке відбувається в порядку виключення – можна пробачити і зрозуміти, зокрема, варто звернути увагу, що жодних втрат клінт не отримала.
Modified by author,
yana76 yana76 comments positively on ANSWEAR.ua +1
Работой магазина очень довольна: профессионально и оперативно. Товар оригинальный. Цены очень привлекательные.
or
You may sign in using:
Enter with Facebook Enter with Google Enter with VK
Aye Nay
  

Achtung! Please be polite! Although that modertors of this web-portal are excessively democratic, any unethical, unqotable or just rude expressions, which abuse other visitors of this web site, can be deleted. Also will be deleted any spam and public comments with private phone numbers.