Фармак
Версия для печатиВерсия для печати
Обновлено:

ВАТ «Фармак» — провідна фармацевтична компанія, яка успішно та динамічно розвивається з часу її створення в 1925 році, впевнено займає провідне місце в фармацевтичній галузі України та добре відома за її межами.

Ми спрямовуємо свої зусилля на досягнення високих стандартів ефективності та якості наших продуктів та послуг, щоб у серці кожного громадянина нашої країни жили довіра та почуття гордості за нашу вітчизняну фармацевтичну галузь.

ВАТ «Фармак» впевнено займає провідне місце у фармацевтичній галузі України і забезпечує десяту частину обсягу виробництва лікарських засобів у країні. Понад 11% виготовленої на підприємстві продукції експортується в Росію, країни СНД, держави Балтії, Болгарію, Польщу.

Номенклатура продукції, що випускає ВАТ «Фармак», складає близько 150 найменувань лікарських препаратів. Впроваджені у виробництво практично усі форми готових лікарських засобів: ампульні, таблетки, драже, капсули, розчини у флаконах, у тому числі вушні, очні і назальні засоби.

Маркетингова стратегія ВАТ «Фармак» направлена на комплексний підхід до процесу просування окремих груп препаратів, концентрацією зусиль на обмеженій кількості терапевтичних направлень, найбільш важливими серед яких є ендокринологія, кардіологія, ревмотологія, онкологія, офтальмологія, протизастудні засоби.

Підприємство впроваджує активну зовнішньоекономічну діяльність. Більше ніж 15% продукції експортується в Росію, країни СНД, держави Балтії, Болгарію, Польщу. Найбільш пріоритетним для ВАТ «Фармак» ринком експорту, який характеризується найбільшими об’ємами продажу серед всіх вищезазначених країн, є Російська Федерація. Компанія прикладає значні зусилля для збільшення об’ємів реалізації на цьому стратегічно важливому ринку: має власне Представництво та дистриб’юторську компанію, значний штат медичних представників, регулярно проводить різноманітні маркетингові акції. Нещодавно відкрито також Представництво ВАТ «Фармак» у Республіці Узбекистан.

На підприємстві розроблений і активно впроваджується стратегічний план перетворення у підприємство європейского рівня. Для цього впроваджуються новітні технології, проводиться реконструкція і технічне переоснащення діючих та створення нових виробничих потужностей відповідно до вимог міжнародних стандартів ISO і правил належної виробничої практики лікарських засобів GMP. ВАТ «Фармак» співпрацює з науковими організаціями України та закордонними партнерами. Протягом останніх трьох років успішно діє спільний проект ВАТ «Фармак» та компанії «Елі Ліллі», в рамках якого ВАТ «Фармак» здійснює виробництво людського рекомбінатного інсуліну під назвою «Фармасулін®». Це дозволило значно покращити забезпечення хворих на цукровий діабет генно-інженерним інсуліном. У кінці 2003 року компанією «Елі Ліллі» передано ВАТ «Фармак» ліцензійну технологію на повний цикл виробництва людського рекомбінаційного інсуліну з активного фармацевтичного інгрідієнту. Запуск повного циклу виробництва «Фармасуліну» представляє собою серйозний крок на шляху впровадження сучасних наукоємних технологій в практику компанії.

ВАТ «Фармак» постійно удосконалює систему менеджменту, в основу якої покладені вимоги міжнародних стандартів ISO, модель досконалості Європейського фонду управління якістю (EFQM) та концепція Всебічного управління якістю (TQM). У 2002 році СМЯ підприємства була сертифікована на відповідність стандартам ISO 9001:2000 органами по сертифікації систем якості TUV Rheinland EUROQUA (Німеччина) і «ПРИРОСТ» (Україна).

ВАТ «Фармак» сповідує концепцію соціально-етичного маркетингу, яка націлена на забезпечення довгострокового благополуччя не лише підприємства, але й суспільства в цілому.

ВАТ «Фармак» є учасником національних конкурсів з якості, бере участь у науково-практичних конференціях, семінарах, а також надає свою базу для їх проведення, у тому числі з метою висвітлення свого досвіду в розробці та впровадженні міжнародних стандартів. За останні роки підприємство одержало ряд нагород, сертифікатів, найбільш значними серед яких є:

  • 1996–1997р. — Міжнародний Приз «За краще торгове ім’я» та приз «Арка Європи якості і досконалості» (за досягнення в області впровадження на підприємстві системи якості).
  • 1998р. — фіналіст 3-го Українського національного конкурсу з якості;
  • 1999р. — переможець 4-го Українського національного конкурсу з якості;
  • 1999р. — золотий приз «За технологію і якість» у Німеччині.
  • 2000р. — «Вища проба» у загальнонаціональному рейтингу-конкурсі (за випуск високоякісних серцево-судинних і ендокринних препаратів).
  • 2000р. — Золота Нагорода за найвищу Якість і Ділові досягнення в категорії Platinum у США.
  • 2001р. — нагорода EFQM «Визнання досконалості» (за результатами участі в європейському конкурсі з якості); Сертифікат на відповідність системи якості вимогам ДСТУ ISO 9001—1995.
  • 2002р. — Сертифікат на відповідність системи менеджменту якості згідно ISO 9001:2000 у двох системах сертифікації: TUV Rheinland EUROQUA (Німеччина) і Системи сертифікації УкрСЕПРО.
  • 30 квітня 2003 року — Голова Державної служби лікарських засобів і виробів медичного призначення Михайло Пасічник вручив генеральному директору ВАТ «Фармак» Філії Жебровській сертифікат GMP, який свідчить, що система забезпечення якості і технічний стан виробництва L-Тироксину відповідають правилам Належної виробничої практики.
  • 2 червня 2004 року — ВАТ «Фармак» отримало Сертифікат відповідності правилам GMP виробничої дільниці рідких лікарських засобів — назальних крапель та спреїв, а також Свідоцтво про атестацію лабораторій відділу контролю якості.

Завдяки досягнутим успіхам підприємство гідно показало себе на міжнародній фармацевтичній арені: ВАТ «Фармак» стало єдиним представником фармацевтичної індустрії країн-учасників СНД на престижній Міжнародній виставці фармацевтичних інгрідієнтів та допоміжних продуктів «CPHI Worldwide» в 2003 р. в м. Франкфурт.

ВАТ «Фармак» приймає участь у національних і міжнародних конкурсах якості. Участь підприємства в подібних акціях — це не тільки питання престижу. Це одна з складових маркетингової стратегії компанії. Під час відбіркових турів спеціалісти ВАТ «Фармак» отримують можливість оцінити всі аспекти ведення бізнесу згідно європейських і світових стандартів. Всі міжнародні й національні конкурси — незалежна экспертиза, яка допомогає побачити й локалізувати важливі недоліки в реалізації обраної стратегії бізнесу на підприємстві.

Велика увага на підприємстві приділяється питанням екології. ВАТ «Фармак» працює над впровадженням системи екологічного менеджменту у відповідності зі стандартами ISO 14000. Впровадження системи управління навколишнім середовищем допоможе підприємству зміцнити впевненість усіх зацікавлених сторін у тому, що взяті на себе чіткі зобов’язання задекларованих положень політики, цілей і завдань ВАТ «Фармак» будуть дотримуватися. У 2002 – 2004 р.р. продовжується другий етап спільного українсько-німецького проекту «УНИКУМ», в межах якого розпочато роботу по розробці та інтеграції системи екологічного менеджменту (СЕМ) в загальну систему менеджменту підприємства.

Сьогодні ВАТ «Фармак» — стабільне підприємство завтрашнього дня. Лікарські засоби під маркою підприємства — це приклад здатності вітчизняного виробника випускати продукцію високої якості. Постійне вдосконалення всіх сфер діяльності підприємства (науково-дослідницької, виробничої, маркетингової, комерційної, фінансової, організаційної) і приведення виробництва до вимог міжнародних стандартів якості — є запорукою того, що населення України буде забезпечуватися ефективними, безпечними, доступними лікарськими засобами стабільного рівня якості, конкурентоздатними як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках.

Девіз ВАТ «Фармак» — «Ми для Вас і Вашого здоров’я!»

Amizonchyk
Amizonchyk
Amizon_Packs
Amizon_Packs
Виаль
Фаворит Экспертов — 2017 в категории
«Капли для глаз»

Фаворит Потребителей
Амизон
Фаворит Потребителей — 2017 в категории
«Препарат для профилактики и лечения простуды и гриппа»

Фаворит Экспертов
Виаль
Фаворит Экспертов — 2016 в категории
«Капли для глаз»

Фаворит Потребителей
Амизон
Фаворит Потребителей — 2012 в категории
«Препарат для профилактики и лечения простуды и гриппа»

Абсолютный Фаворит
Амизон
Абсолютный Фаворит — 2012 в категории
«Препарат от простуды»

Абсолютный Фаворит
Барбовал
Абсолютный Фаворит — 2012 в категории
«Снотворное»

Абсолютный Фаворит
Фаворит Экспертов
Ламикон
Абсолютный Фаворит и Фаворит Экспертов — 2012 в категории
«Противогрибковый препарат»

Фаворит Потребителей
Амизон
Фаворит Потребителей — 2012 в категории
«Антивирусный препарат»

Абсолютный Фаворит
Амизон
Абсолютный Фаворит — 2011 в категории
«Антивирусный препарат»

Фармак
Телефоны:
(044) 239-19-40
(044) 417-10-55
Факс:
(044) 417-10-55
Веб-сайт:
Адрес:
04080, Украина, г. Киев, ул. Фрунзе, 63
Компания «Фармак»:
Фармак, представлена в категории:
Лекарственные средства компани «Фармак»:
Авеню, представлено в категориях:
Барбовал, представлено в категориях:
Валавир, представлено в категории:
Валидол, представлено в категории:
Виаль, представлено в категории:
Вис-Нол, представлено в категории:
Диазолин, представлено в категории:
Йодид-Фармак, представлено в категории:
Касторовое масло, представлено в категории:
Корвалдин, представлено в категории:
Корвалол, представлено в категории:
Лактиале, представлено в категории:
Ламикон, представлено в категориях:
Левомеколь, представлено в категории:
Лизак, представлено в категории:
Липстер, представлено в категории:
Метилурациловая мазь, представлено в категории:
Назоферон, представлено в категории:
Нафтизин, представлено в категории:
Но-соль, представлено в категории:
Окомистин, представлено в категории:
Пектолван, представлено в категории:
Пиколакс, представлено в категории:
Пиновит, представлено в категории:
Риназолин, представлено в категории:
Ринт, представлено в категории:
Сульфацил Натрия, представлено в категории:
Тауфон, представлено в категории:
Фармазолин, представлено в категории:
Хондрасил, представлено в категории:
Эвказолин Аква, представлено в категории:
Эдем, представлено в категории:
Эстезифин, представлено в категории:

Пока комментариев нет… Будьте первым кто оставит комментарий по этой теме!

Info Автор этой страницы запретил комментировать её анонимным пользователям. Вы должны авторизоваться или зарегистрировать свой профайл чтобы оставить здесь сообщение.