Суматра
Версия для печатиВерсия для печати
Обновлено:

ТМ «КОСМО» – національна мережа магазинів краси, здоров’я та сім‘ї. Заснована у 2000 році ТОВ «СУМАТРА-ЛТД».

У магазинах «КОСМО» до уваги покупців широкий вибір парфумерії, косметики, продукції wellness (ароматичні олії, солі, спа), побутової хімії та інших товарів для догляду, краси, здорового способу життя і сімейного затишку. Аптеки «КОСМО ФАРМА» – швидка допомога у пошуку ліків (рецептурних та безрецептурних), парафармацеї (фітотерапія, БАДи, дієтичне та спортивне харчування), товарів для здоров’я матері та дитини.

Кожен магазин «КОСМО» налічує 10-15 тисяч найменувань товарів різних категорій – від продукції масового вжитку до професійних ліній. Партнерами «КОСМО» є офіційні представництва найбільш відомих у світі брендів: L’Oreal, Max Factor, Colgate & Palmolive, Natural Sea Beauty, Gillette, Nina Ricci, Calvin Klein, Garnier, Nivea, Vichy, Lierac, Schwarzkopf та багато інших. Уся продукція, представлена в мережі «КОСМО», підтверджується сертифікатами якості.

Створені з метою дарувати покупцям позитивні враження та комфорт при виборі товарів краси, здоров’я і сім‘ї, магазини ТМ «КОСМО» завжди відрізняються зручним розташуванням, широким асортиментом та високий професіоналізмом продавців-консультантів. До кінця 2008 року кількість учасників «КОСМО-клубу» досягла 1 мільйона. Це власники дисконтних карток КОСМО.

Вже сьогодні ТМ «КОСМО» налічує 85 торговельних об’єктів (74 магазини й 11 аптек/аптечних кіосків) та охоплює 16 областей України: Київську, Чернігівську, Сумську, Харківську, Луганську, Донецьку, Миколаївську, Дніпропетровську, Хмельницьку, Житомирську, Вінницьку, Рівненську, Львівську, Чернівецьку, Закарпатську й автономну республіку Крим.

Магазини ТМ «КОСМО» відповідають формату drogerie (формат європейських магазинів, в яких представлено продукцію першої необхідності для дому, краси та здоров’я).

Історія компанії ТОВ «СУМАТРА-ЛТД»:

1994

* В Києві зареєстрована компанія ТОВ «СУМАТРА-ЛТД». Основні напрямки діяльності: виробництво, роздрібна та оптова торгівля парфумерно-косметичною продукцією.

1996

* Відкриття першого роздрібного магазину профільної продукції компанії.

2000

* Об’єднання всіх магазинів у торговельну мережу «КОСМО».

2002

* Перемога ТМ «КОСМО» у національному конкурсі «Золоті торговельні марки» у номінації «Магазини, що опікуються про Вашу красу».

2003

* Впровадження нових форм партнерського співробітництва за франчайзинговою схемою.
* Відкриття першого аптечного кіоску «КОСМО-ФАРМА».

2004

* Розробка та впровадження Системи Менеджменту Якості відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 9001:2000.

2005

* Відкриття власного навчального центру компанії, де регулярно проводяться тренінги для персоналу ТМ «КОСМО».

2006

* Активне розширення торговельної мережі «КОСМО» (відкриття 13 магазинів та 9 аптек) й формування регіонального ринку парфумерії, косметики та побутової хімії.
* Кількість лояльних клієнтів КОСМО – 300 000 чоловік.

2007

* ТМ «КОСМО» розширюється до 58 торговельних об’єктів і охоплює 11 областей України: Київську, Хмельницьку, Житомирську, Миколаївську, Чернігівську, Дніпропетровську, Вінницьку, Донецьку, Харківську, Закарпатську та автономну республіку Крим.
* Кількість постійних клієнтів магазинів «КОСМО» та учасників «КОСМО-клуб» зростає вдвічі та налічує 600 000 чоловік

2008-2009

* 74 магазини та 11 аптек/аптечних кіосків. «КОСМО» – національна мережа, що охоплює 32 міста та 16 областей України.
* Продовження регіональної експансії та постійне вдосконалення формату магазинів зручних і приємних покупок. Впровадження нових стандартів якості та високого рівня обслуговування кожного клієнта.

Космо
Фаворит Потребителей — 2014 в категории
«Сеть магазинов косметики, парфюмерии и товаров для дома»

Суматра
Телефоны:
+38 (044) 206-2170, 77
8 800 308 80 80
+38 (044) 206 21 77
Факс:
+38 (044) 206-2177
E-mail:
Веб-сайт:
Адрес:
02093, г. Киев, ул. Бориспольская, 19
Магазины «Суматра»:
Космо, представлен в категории:
компании «Суматра»:
Космо Фарма, представлена в категории:
Торговые сети «Суматра»:
Космо, представлена в категории:
Программы «Суматра»:
Космо-клуб, представлена в категории:

Пока комментариев нет… Будьте первым кто оставит комментарий по этой теме!

Info Автор этой страницы запретил комментировать её анонимным пользователям. Вы должны авторизоваться или зарегистрировать свой профайл чтобы оставить здесь сообщение.