Шансон-такси
Версия для печатиВерсия для печати
Обновлено:

Кияни назвали найкраще таксі

Люди, замовляючи таксі, нерідко стикаються з цілим рядом неприємностей – неввічливістю диспетчерів, брудним авто, неприємним запахом в салоні та безперервною нецензурною лексикою водія, вже не кажучи про ціни, які можна порівняти з вартістю квитка на літак до Америки. Але чи всі таксопарки так ставляться до клієнтів?

На прохання назвати найкраще таксі Києва більшість опитаних відповіли – «Шансон». Причину кияни називають різну.

– Коли поспішаю на термінову зустріч, набираю номер, і вже за кілька хвилин мене чекає авто. – розповідає один із столичних менеджерів Сергій Гаврилюк.

– Економно та швидко. – пояснює студент Роман, та жартівливо додає – От як влаштуюся на роботу, з «Шансоном» взагалі забуду про метро!

– А мені навіть сумки до квартири заносять, – вдоволена сервісом пенсіонерка Ганна Олексіївна.

Диспетчерська служба таксі «Шансон» працює з 2002 року, та впевнено займає одну з перших позицій на ринку пасажирського перевезення. Причини успіху пояснює директор Сукачев Дмитро Сергiйович:

– За сім років конкуренція на ринку таксі збільшилася у п’ять разів, тому для успіху потрібно підтримувати найкращий сервіс та слідувати передовим технологіям. Час (радіо?) радiостанцiй та пейджерів минув, тепер диспетчерська служба та водії озброєні Інтернетом, що дозволяє миттєво передати замовлення клієнта та швидко подати авто.

Для нас дуже важливий вибір авто та персоналу. Ми пропонуємо тільки іномарки середнього та вищого класу, а також автомобілі для урочистих подiй, ділових зустрічей та інших нагод, також є автомобілі класу унiверсал для перевезення габаритного вантажу (телевізор, компьютер, тощо). Крім того, бiльшiсть наших авто з кондиціонером, що влітку найважливіше для клієнтів. Для постійних клієнтів діє дисконтна система з знижкою 10%, а також спецiальна пропозицiя – знижка 20% вночi для всiх.

Водіїв ми обираємо ретельно, з обов’язковою освітою та великим водійським стажем. Всі водії в спеціальній уніформі, як належить сучасному обслуговуванню. Диспетчери досконально знають місто, що також прискорює швидкість обслуговування.

Номер таксі «Шансон» у Києві – (044) 548-28-28

Шансон (590-59-59)
Абсолютный Фаворит — 2017 в категории
«Служба такси»

Абсолютный Фаворит
Шансон (590-59-59)
Абсолютный Фаворит — 2014 в категории
«Служба такси»

Фаворит Потребителей
Шансон (590-59-59)
Фаворит Потребителей — 2013 в категории
«Служба такси»

Абсолютный Фаворит
Шансон (590-59-59)
Абсолютный Фаворит — 2008 в категории
«Служба такси»

Шансон-такси
Телефон:
(044) 548 28 28
E-mail:
Веб-сайт:
Адрес для корреспонденции:
г. Киев, 02217, ул.Закревского 13а кв.4
компании «Шансон-такси»:
Шансон (590-59-59), представлена в категории:

Пока комментариев нет… Будьте первым кто оставит комментарий по этой теме!

Info Автор этой страницы запретил комментировать её анонимным пользователям. Вы должны авторизоваться или зарегистрировать свой профайл чтобы оставить здесь сообщение.