В этой категории представлены компании и торговые заведения Киева.
Оценку дают только жители столицы. Зато вы можете свободно просматривать результаты и оставлять свои отзывы.
Герб Киева
Результаты
Итоговые результаты голосования 2013 года по интегральной оценке в категории
Жизнь города / Заведения красоты и здоровья / Стоматологическая клиника
Info Комплексный, «абсолютный» рейтинг рассчитывается по результатам голосования трёх респондентских групп.   Подробнее…
 
Потребители (40%)
 
Эксперты (40%)
 
Знаменитости (20%)
1.
7
Oxford Medical Ссылка 5
   
2. Приваблива усмішка Ссылка 4,23
   
3.
6
Украинский стоматологический центр Ссылка 3,28
   
4.
6
Медлайф Ссылка 3,15
   
5.
3
Дельта-Дент Ссылка 3,10
  
6.
8
Евродент  2,80
   
7.
4
Porcelain Ссылка 2,553
   
8.
1
ЭСЛИ Ссылка 2,545
  
9.
7
Медиком Ссылка 2,333
  
–.
~
Cabot  2,297
 
10.
5
Dental Smile Ссылка 2,074
  
11.
~
Ренессанс Ссылка 2,014
  
12.
5
Apollo Ссылка 1,986
  
13.
11
Клиника доктора Вишневского  1,699
  
14.
11
Призма Ссылка 1,569
  
15.
~
Смайл Ссылка 1,349
  
16.
12
Дента-Люкс  1,225
  
17.
10
Q:clinic Ссылка 0,861
 
18.
11
Аванто Ссылка 0,825
  
18.
9
МДЦ имени Ю.В. Опанасюка  0,825
  
20. Вермакс Плюс Ссылка 0,775
 
21.
11
Дентал Плюс Ссылка 0,567
  
21.
~
Клиника эстетической стоматологии Ссылка 0,567
  
23.
~
Слален Ссылка 0,459
 
24. ДентАрт Ссылка 0,395
 
24.
~
Клиника доктора Дахно  0,395
 
26.
~
Медгарант Ссылка 0,388
 
27.
~
Прайм  0,344
 
28.
12
Ависта Ссылка 0,287
 
28.
~
Стоматологическая династия Ссылка 0,287
 
30.
~
Стоматология от А до Я Ссылка 0,172
 
Посмотреть результаты текущего, 2024 года  Показать все компании

Нормированный балл вычисляется по 5-балльной шкале, в соответствии с методикой исследования.
Notice
Компания занявшая 1-ую позицию в данном рейтинге является наилучшей и наиболее успешной украинской компанией 2013 года в категории «Стоматологическая клиника»!
Использование данного рейтинга возможно только с обязательной ссылкой на источник.
Этот рейтинг был составлен в результате изучения общественных предпочтений 2013 года, в рамках конкурса торговых марок «Фавориты Успеха» в Украине и является свободной информацией. В случае полной или частичной перепубликации почерпнутой из этого рейтинга информации, обязательным является упоминание названия конкурса «Фавориты Успеха» в печатных изданиях, или наличие активной гиперссылки на эту страницу в электронных СМИ.  Подробнее…
Комментарии(70)
Aлeкceй67 Aлeкceй67
Хочете виправити недоліки в зубному ряді без брекетів? Відкрийте для себе інноваційний метод корекції зубів – зубні алюгнери від Sirius Dent Clinic! Забудьте про нестачу впевненості через нерівні зуби – зараз можна виправити їх незамітно та ефективно. Дізнайтеся більше про переваги та процес використання алюгнерів за посиланням: siriusdentclinic.com/dent/aligners.
id176187-Ванда Юськив Ванда Юськив к Игорь Макар
А вас стоматологическая клиника в Днепре интересует? Я правильно поняла? Из личного положительного опыта могу вам уверенно SOCclinic рекомендовать. Впервые я туда записалась для того, чтоб сделать панорамный снимок челюсти socclinik.com/ru/service/diagnostics/ и далее уже там же лечила зубы у хорошего специалиста.
id175397-Игорь Макар Игорь Макар
Хотел бы я увидеть список таких клиник по городу Днепр
id180749-Лермик Лермонтов Лермик Лермонтов
Розумію ваші переживання і важливість обрати кращі стоматологічні клініки в Дніпрі stomaservice.com.ua/ , адже я сам колись був на вашому місці. Знаючи, наскільки це може бути складним завданням, я хочу поділитися своїм досвідом і рекомендувати вам Стома Сервіс – це клініка в Дніпрі, де працюють справжні професіонали своєї справи. Стоматологи тут не лише володіють усіма сучасними методами лікування та діагностики, але й підходять до кожного пацієнта з особливою увагою та турботою. Я обрав цю клініку не тільки тому, що тут новітнє обладнання, що дозволяє проводити процедури швидко та з мінімальним дискомфортом., а й тому, що тут прекрасна атмосфера довіри та професіоналізму, яку ви відчуваєте, як тільки переступаєте поріг клініки.
id181788-Ler Leon Ler Leon
Давно вже шукаю гідного стоматолога в Дніпрі, адже наші зубки – це не лише наша візитна картка, а й джерело здоров’я та самопочуття. Хотілося б знайти спеціаліста, до якого можна було б звертатися не тільки у випадках невідкладної допомоги, а й для профілактичних оглядів, лікування та, можливо, навіть естетичних процедур.
Cawka Cawka
якщо брати до уваги ціни То мені дуже подобаються лікувати зуби в Тернополі в стоматологічній клініці dentmaster.com.ua/price/ якої До речі немає тут у списку чомусь Хоча вона широко відома навіть за кордоном А точніше в Польщі бо Окрім українців сюди також їздять лікувати та виконувати послуги по імплантації як одного зуба так і цілої щелепи із Польщі та інших країн і якість послуг тут на дуже високому рівні а ціна знижена бо вони мають власну лабораторію по виготовленню коронок та інших потрібних матеріалів
Ruslan_Vorobei Ruslan_Vorobei положительно отзывается о Люми-Дент с телефона
Проходив лікування в клініці на Левка Мацієвича у лікаря Кухар Ірина Дмитрівна. Не вперше звертаюсь по терапевтичному лікуванню (пломбування зубів), задоволений відношенням лікаря і атмосферою у клініці. Рекомендую до відвідування!
Drrr Drrr с телефона
Була на видаленні 2х зубів мудрості на Левка Мацієвича у лікаря Гнипа Віталія Володимировича. Все пройшло швидко та безболісно. На черзі ще 2 зуба, тому цього разу не буду навіть боятись. Раджу цю клініку за професіоналізм та клієнтоорієнтованість
Volodymyr1963 Volodymyr1963 с телефона
Я прохожу лечение в стоматологи Люми-дент на Позняках. Хочу отметить высокую квалификацию стоматолога-терапевта Острянко А.В. Каждое посещение оставляет приятное впечатление благодаря оперативной, профессиональной работе администраторов. Большое спасибо всем!
Отредактировано автором,
Valentyna57 Valentyna57 положительно отзывается о Люми-Дент с телефона
Проходила лікування на Позняках у лікаря Охременко Василя Олексійовича, підхід був дуже кропітливий, лікар зміг зрозумілими словами пояснити проблему та процес її вирішення. Швидко записали на прийом, нагадали про нього. Лікування прошло без болю та дискомфорту. Лікарь від Бога!
Юлiя_Kyдeля Юлiя_Kyдeля положительно отзывается о Люми-Дент с телефона
Була на консультації у двох професіоналів своєї справи, терапевта Романюк Марії Олександрівни та у ортопеда Яковишена Валентина Миколайовича. Вони все детально розписали у прорахунку і підсказали, що перед встановленням вінірів потрібно пролікувати зуби. На КТ все детально було видно. Лікування буду проходити саме у них. Рекомендую Люмі-Дент всім хто дійсно турбується про свою посмішку.
angela_citydweller angela_citydweller с телефона
Нещодавно проходила лікування в клініці Люмі-Дент, що на Позняках, у лікаря Острянка Олександра Васильовича. Рекомендую, адже лікування пройшло абсолютно безболісно та якісно. Робила чистку каналів та пломбування. Все на вищому рівні. Дякую лікарю за чутке, кропітке ставлення та професіоналізм. Обов’язково повернусь!
Oлeкcaндpa200012 Oлeкcaндpa200012 положительно отзывается о Люми-Дент с телефона
Відвідувала клініку на Позняках за адресою Анни Ахматової 14а. Чудовий сервіс і професійний підхід лікарів. Була на професійній чистці у Власюк Світлани Петрівни. Дуже рекомендую. За 1 годинку часу привели зубки в порядок .
Aндpiй_.2Kdd43ln Aндpiй_.2Kdd43ln положительно отзывается о Люми-Дент с телефона
звертався до Люмі Дент що на соломянці, до стоматолога Гнипа Віталія Володимировича. Звертався за видаленнями 4ох кутніх зубів під сидацією. Все пройшло непомітно для мене. Хочу відмінити професійність лікарів, хірургів та персоналу.
Також хочу відзначити роботу лікаря-стоматолога Артеменко Марти Сергіївни, яка вперше за 10 років зайнялася моїми зубами. За рік після звернення жодних нарікань.
Максимальна рекомендація
или
Вы можете войти с помощью:
Войти с Facebook Войти с Google Войти с ВКонтакте
За Против
  

Achtung! Пожалуйста, будьте вежливы! Несмотря на то, что модераторы этого портала крайне демократичны, любые неэтичные или грубые высказывания, оскорбляющие других пользователей, могут быть удалены. Также удаляется спам и публичные комментарии с частными номерами телефонов.