Subscribe us and you will not regret!
If you do not like it in future, you will find it uninteresting or boring — unsubscribe later at any time! :o)
We also periodically giving away prizes and tickets to events...
Як нагорода за активну громадську позицію, підтримку молоді та пропаганду здорового способу життя стало чергове визнання градоутворюючого підприємства Хорола – ПАТ «Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів» серед спортсменів.
Спільнота велотріалістів України висловила подяку генеральному директору Хорольського молокозаводу Артему Васильовичу Кузьменко та його колективу за підтримку у проведенні спортивних змагань з велосипедного тріалу, в межах першого офіційного чемпіонату України, за нагородження та заохочення спортсменів, що таким чином забезпечує сприяння розвитку велоспорту країни.
Нагадуємо, що перший в історії велосипедного спорту України офіційний чемпіонат з маутентбайку пройшов першого листопада цього року у місті Хорол за підтримки генерального спонсора – ПАТ «Хорольський МКК ДП».