Тетяна Середа об’єднала зірок українського шоу-бізнесу та відомих дизайнерів в проекті «Зроблено в Україні»
  
Тетяна Середа об’єднала зірок українського шоу-бізнесу та відомих дизайнерів в проекті «Зроблено в Україні»
13 жовтня в ресторані «Княжий Град» відбулася довгоочікувана презентація проекту «Зроблено в Україні» the best collection.
Організатором заходу виступив Всеукраїнський журнал «Ukrainian People» в особі головного редактора Тетяни Середи. Проект об’єднав багатьох артистів, митців, відомих українських серебріті, громадських діячів, дітей із різних регіонів України.  
У рамках заходу свої колекції одягу представили шість вітчизняних дизайнерів, талановитих та успішних, що сьогодні являються обличчям української моди.
 Право першою познайомити гостей зі своєю колекцією та відкрити показ було надано дитячому дизайнеру Марині Козаченко, що презентувала не тільки вишуканий одяг для малечі, а й власну серію футболок «Малюнок добра». Витончену та елегантну колекцію від бренду «Кошка», його засновниці та дизайнера Лілії Маріної представили зірки української естради, подарувавши глядачам можливість насолодитися жіночністю у всіх її проявах.  Колекція дизайнера Наталії Шуранськової стала втіленням абстрактності, краси, жіночності, грації. Дизайнер Оксана Полонець вражала неймовірними етнічними мотивами, а  бренд «Enna Levoni»  – своєю романтичністю та неповторністю, що втілилися в колекцію вражаючих вечірніх суконь. Показати всю красу унікальних колекцій одягу від провідних українських дизайнерів на  подіум вийшли учасниці та переможниці національного конкурсу краси «Miss Fashion of Ukrainian». Справжньою прикрасою вечора стало дефіле артистів та дітей із різних регіонів України, одягнених в неймовірної краси вишиванки від бутіка «Етнодім».
Цього вечора, як і було проанонсовано раніше, журнал «Ukrainian People» започаткував неймовірну благодійну акцію –  відомі українці разом з дітьми створили чудові малюнки зі світлими побажаннями своїй країні. Створення дітьми серії малюнків на патріотичну тематику та написання зірками своїх побажань українцям та Україні незабаром втіляться у колекцію футболок та світшотів від журналу «Ukrainian People». Всі кошти від продажу колекції будуть передані на допомогу постраждалим із зони АТО.
Організатор проекту, головний редактор журналу «Ukrainian People»  Тетяна Середа зазначила: «Наша команда завжди на перше місце ставить реалізацію соціальних проектів, одним із яких є унікальний проект  «Зроблено в Україні». Ми ще раз наголошуємо на тому,  що наша нація – творча і успішна, і вона має величезний потенціал. Саме тому у рамках проекту «Зроблено в України»  на сцену вийшли артисти з дітьми із різних регіонів України. Ми у черговий раз довели, що незалежно від віку, соціального статусу, географічного положення, Україна разом і наша сила у єдності».
Ведучий заходу – Роман Михно, телеведучий Music Box, радіоведучий Ретро FM, ведучий світських, корпоративних та  весільних заходів.
Зіркові гості заходу: народна артистка України Наталія Бучинська, заслужена артистка України Наталія Морозова, співачка Наталія Валевська, заслужений артист України Петро Чорний, провідний езотерик України Симона Бородіна, заслужений артист України Олексій Аккерман, громадський діяч Юлія Беженар, радіо та телеведуча Габріелла Массанга, співак Сергій Гладир, дует «Анна-Марія», оперна співачка Олена Гончарук, відомий український дизайнер Олена Бернацька,  телеведуча та дизайнер головних аксесуарів  Олена Філонова,  журналіст та телеведуча Анна Олицька, заслужена артистка України Ярослава Руденко, ансамбль «Горлиця-АРТ», народна артистка Христина Охітва, співачка Юлія Руднєва, гурт «MONTANA», співачка Аліса Савінська,  співак Шмагі Тагіашвілі, співачка Міланія, дует «DOMINO», учасник «Х-фактора» Данило Рувинський  та багато інших.
Організатори заходу висловлюють свою щиру подяку генеральному партнеру заходу – туристичній фірмі «Еліта-Тур» в особі Тетяни Гусейнової, спеціальному партнеру – ХОЛДИНГУ «ГРУПА КОМПАНІЙ «АТЛАНТ» в особі Світлани Бондар,   інформаційним партнерам: «Alwaysbusymama», «Holiday TUSE», інтернет-журналу «О’блік», веб-порталу «Wedding.ua», журналу «Оксамит», ресурсному  центру «Гурт», журналу «Star brothers», інтернет-порталам «Открытый мир» та «Укрбизнес».
Також журнал «Ukrainian People» висловлює вдячність фотографам заходу: Олені Полковніковій, Олені Вітковській, Катерині Мостовій, Русані Костенко, Павлу Шеїну.
Велика подяка ресторану «Княжий Град»,  квітковому салону «Фея Флора» за надані квіткові декорації, а також призовим партнерам заходу: кафе «Ilive», компанії «Exclusive Wooden Products», бутік-готелю «Сезони  SPA», ТРЦ «Термінал».

Attached fileAttached file Send by E-mailSend by E-mail   Print versionPrint version
Comments(0)

No comments yet… Be the first to leave comment on this topic!

or
You may sign in using:
Enter with Facebook Enter with Google Enter with VK