Send emailThe function of sending of the article to email are available to registered users only. Sign up now!
Виходммо на ринок Америки! Buro.MT оновили позіціонування та айдентику Darwin Global
  
Company: Еко-маркет
Виходммо на ринок Америки! Buro.MT оновили позіціонування та айдентику Darwin GlobalПРОБЛЕМА ТА ЗАВДАННЯ
Darwin Global Partners — це міжнародна компанія, що надає послуги з SEO-маркетингу. Кілька років тому команда Buro.MT (https://buromt.com.ua/) розробляла перші стратегію та брендинг для Darwin Global. Вони виявилися супер-ефективними, тож компанія швидко розвивалася та зміцніла для того, щоб вийти на міжнародний рівень та завойовувати нові глобальні ринки, де перший — США.
Нові цілі та філософія вимагали оновлення бренду. Тож ми в Buro.MT оновили позиціонування та айдентику Darwin Global Partners, а також розробили лендінг для ринків Америки та України.
НЕЙМІНГ, ПОЗИЦІОНУВАННЯ, ЛОГОТИП
Бренд є монопродуктовим та фокусується лише на ключовому продукті — SEO, як інструменту маркетингу. Кожен проєкт — це прозорий процес, персоналізовані рішення, постійна комунікація та точний результат перемог. Кожен клієнт — це Партнер, з яким попереду довгострокова співпраця. І зараз настав час будувати нову глобальну партнерську мережу SEO-спеціалістів.
Тому назва Darwin Global Partners — це новий етап еволюції та зростання для команди Darwin. Логотип Darwin Global Partners — комбінований, тобто складається з типографіки та символу.

Текстова частина логотипу набрана брусковим геометричним гротеском, відображає технологічність та сучасність, що відповідає запитам індустрії, в якій працює компанія. Для додаткового відображення ідеї співробітництва були розроблені кастомні лігатури.
Зелений елемент «+» одночасно відображає плюс і множення, та в динаміці показує зліт, як гвинт гелікоптера. Це семантично відкриті символи, де «плюс» запрошує до взаємодії й партнерства, а «множення» примножує доходи бізнесу.
АЙДЕНТИКА

Ілюстраціїї виконані у стилі контурної флетової графіки. Для формування акценту застосовуються тонкі контрастні лінії сірого та зеленого кольорів. Також завдяки ілюстраціям гелікоптера, відображена ідея логотипу та айдентики — зростання та зліт.
Символ Darwin Global Partners оживає не лише в логотипах, а й може бути розміщений на прикладних носіях, коли він виконується в ілюстраційній стилістиці та до нього додається об’єм.Колірна гама складається з 3 основних кольорів: зелений, чорний та білий. Зелений — основний колір, відповідає за емоцію. «Співпрацює» з білим та чорним. Формула використання кольору формується за ступенем емоційності контенту. Чорний колір — це найнижчий рівень емоційності, використовується у офіційній комунікації.


Над проєктом працювали:
• Алі Назар — Creative Director
• Алі Ніна — Strategist
• Домченко Влада — Senior Designer
• Ковтун Влад — Copywriter
• Кузьменко Поліна — Junior Designer
• Поп Сабіна — Junior Designer
• Посад Влад — Art Director
• Терещенко Олена — PR-manager

Buro.MT в соціальних мережах:
Instagram: https://www.instagram.com/buro.mt/
Facebook: https://www.facebook.com/BuroMT/
 
03049, Київ, вул. Лукашевича, 15-А
Phone: 0-800-30-20-55
Web:

Attached fileAttached file Send by E-mailSend by E-mail   Print versionPrint version
id175399-Степан Антонов Степан Антонов
А я для начала просто на работу в США хочу поехать, нашёл подходящие мне варианты по трудоустройству в Чикаго на сайте www.bazar.club/rabota-v-chicago . Тут хорошо платят! Мне деньги нужны и сумма большая, чтобы отдать долги. А потом уже буду откладывать на свое дело. Кстати, в Штатах вполне реально тоже вести бизнес, на клаб базар есть об этом статьи.
id175434-Олег Филимонов Олег Филимонов
Меня очень интересует данный вопрос. Хочу вести в США свой бизнес.

Info The author of this page has prohibited it from commenting by anonymous users. You must login or register your FAVOR.com.ua account to leave a message here.