Webhelp посилює своє найкраще у класі портфоліо країн ближнього зарубіжжя
  
Author:
Webhelp посилює своє найкраще у класі портфоліо країн ближнього зарубіжжя

Завершено поглинання Найкращої багатомовної фірми з оцінки клієнтського досвіду Runway BPO

ПАРИЖ, 16-те травня 2018 року, компанія-лідер на світовому ринку аутсорсингу бізнес процесів та оцінки клієнтського досвіду Webhelp підтвердила, що завершилось придбання більшості акціонерного капіталу найкращої багатомовної фірми ближнього зарубіжжя Runway BPO.

Runway, головний офіс якої знаходиться в Ризі, Латвія, приносить у Групу дев’ять додаткових багатомовних центрів та 1,000 осіб з Латвії, Норвегії, нові країни для Webhelp: Естонію, Литву, Україну та Іспанію, так само, як і додаткові компетенції не тільки у таких секторах, як подорожі та споживчі товари, але і нові види діяльності, такі як бухгалтерія, IT, та HR аутсорсинг, чудово доповнюючи існуюче портфоліо Webhelp.

Runway цього року святкує 15 років існування, протягом яких вона насолоджувалась стабільним зростанням під керівництвом своїх засновника Нілса Сандлінга та CEO Улдіса Пріедітіса. Команда, відповідальна за успіх компанії, залишиться на місці, щоб забезпечити підтримання рівня компетентності, зв’язків та місцевих знань та їх використання для максимізації можливостей для розвитку на скандинавському та європейському ринках. 

Фредерік Жуссе, співзасновник Webhelp, каже:

Runway — це бездоганний бізнес, з успішним досвідом надання клієнтам найкращих послуг від імені скандинавських та міжнародних клієнтів. Ми надзвичайно радіємо об’єднанню наших зусиль з компанією, її керівництвом та працівниками, для розширення світового впливу Webhelp та підтримки компанії на скандинавському ринку ресурсами, що можуть надати організація та інвестори нашої групи.

Улдіс Пріедітіс, CEO Runway BPO, сказав:

«З моменту заснування Runway, 15 років тому, нами рухали амбіції стати добре знаним та надійним партнером на скандинавському ринку BPO з потужним фокусом на бездоганному досвіді CRM, зокрема, в термінах якості послуг та персоніфікованих рішень. Наші зусилля мали наслідком довготривале партнерство з нашими клієнтами, з багатьма з яких ми разом вже більш ніж 10 років, та формування неймовірної команди з понад 1,000 чудових людей, що працюють для наших клієнтів щодня. Тепер нашою амбіцією є так само міжнародне розширення. З цим у фокусі, зміна власника на Webhelp Group чудово підходить компанії, її клієнтам та працівникам. Можливості для посиленого зростання допоможуть підтримувати працевлаштування, а поширення найкращих практик між нами та нашими сестринськими компаніями в межах нашої міжнародної групи, допоможе нам піднести Runway на навіть ще більш високий рівень.

Це поглинання є частиною стратегії Webhelp щодо продовження активної географічної експансії, а так само посилення компетентності у секторах, та дозволить Webhelp пропонувати своїм клієнтам послуги з чотирьох нових країн, кожна з потужними можливостями багатомовності.

Останні 2 роки були надзвичайно визначними в історії Webhelp. Нові здобутки великих клієнтів, стратегічні поглинання та зацікавлення від глобальної інвестиційної фірми KKR, позначили в історії Webhelp справжній поворотний момент, і тепер він є насправді одним з лідерів у секторі BPO.


Attached fileAttached file Send by E-mailSend by E-mail   Print versionPrint version
Comments(0)

No comments yet… Be the first to leave comment on this topic!

or
You may sign in using:
Enter with Facebook Enter with Google Enter with VK