Світова сенсація: енергетичний напій від штучного інтелекту та Hell Energy вже в Україні
  
Author:
Світова сенсація: енергетичний напій від штучного інтелекту та Hell Energy вже в Україні

Компанія HELL ENERGY представила перший в історії енергетичний напій, повністю створений ШІ. Дизайн, рецептура, дегустація й ретельний аналіз смакових характеристик, інтелектуальне прогнозування, маркетингові рішення – удосконалені системи штучного інтелекту детально пропрацювали кожен елемент.
Новий товар, що виготовляється на одному з найпрогресивніших заводів із виробництва напоїв у Європі, уже в продажі у понад 60 країнах. А віднедавна сенсаційний напій можна придбати й у магазинах різних міст в Україні.


Чому варто спробувати новий енергетик
Коли компанія HELL ENERGY поставила ШІ завдання розробити новий енергетичний напій на власний розсуд, машина обробила багато різної інформації та видала рецепт, який назвала ідеальним. Штучний інтелект не лише взяв до уваги очікування споживачів від енергетика, але й досяг поставленої мети в створенні досконалого напою з особливим смаком.

ШІ додав до енергетичного напою більше вітамінів, амінокислот та екстрактів трав, водночас дотримуючись законодавства у сфері харчових технологій, зокрема оптимізував рекомендації Європейської агенції безпеки харчової продукції (EFSA) і вклався в обмеження рекомендованої денної норми.

Які є смаки в асортименті
ШІ зупинився на 3 основних варіантах смаків та оцифрував їх за допомогою технології однієї з нью-йоркських компаній. Після дегустації (саме так – дегустації, а не хімічного аналізу) усіх 3 напоїв та порівняння корпусу даних і статистики машина, скориставшись методом інтелектуального прогнозування, обрала переможця. Такою є історія справді унікального й освіжального напою зі смаком «Тутті-фрутті та Ягідний вибух». Вперше у світі розробка продукту в секторі енергетичних напоїв ознаменувала прорив у галузі технологій.

Яка роль штучного інтелекту в розробці енергетичних напоїв
Оскільки новий напій під назвою HELL A.I. було створено в результаті унікального процесу, працівники компанії вирішили провести випробування енергетика за стандартних умов. Після ретельного контролю якості та сліпої дегустації неймовірні можливості ШІ було підтверджено!

ШІ відкриває шалені перспективи у сфері розробки продукції в харчовій галузі. Маючи величезні можливості, машина може швидко виконувати сортування й аналіз масивів вебданих за кілька хвилин чи навіть секунд, що скорочує цикл розробки товару з 1 або 2 років (пів року в найкращому випадку) до 1 місяця.

Цей процес є результатом спільних зусиль кількох систем ШІ з власною предметною спеціалізацією в роботі над одним завданням. У світі існує вже більше сотні систем ШІ, й об’єднавши їх, можна вивести інновації на новий рівень.
 


Attached fileAttached file Send by E-mailSend by E-mail   Print versionPrint version
Comments(0)

No comments yet… Be the first to leave comment on this topic!

or
You may sign in using:
Enter with Facebook Enter with Google Enter with VK