2
  
Garrett ACE 200i – це інноваційний металошукач останнього покоління, який готовий до продуктивного пошуку будь-яких металевих цілей, що вас зацікавлять! Цей прилад ідеально підходить для пляжного пошуку (включаючи мілководдя), пошуку монет, військових артефактів, старовинних речей та справжніх скарбів.

У металошукача Garrett ACE 200i є всі необхідні функції для успішного пошуку. Він оснащений цифровим ідентифікатором мети, що дозволяє ефективно відсівати небажані об’єкти і концентруватися лише на справжніх скарбах. Це зменшує витрату часу і енергії на викопування непотрібних предметів.

Прилад легкий і маневрений, що дозволяє зручно працювати в різних умовах – в полі, лісі, на берегах водойм, фундаментах, підвалах і горищах. Він також адаптований для роботи в умовах українського грунту, що робить його ідеальним для пошуку в цій місцевості.

Однією з важливих особливостей металошукача Garrett ACE 200i https://kamrad.ua/ua/garrett-ace-200i є функція автоматичного балансування грунту. Це дозволяє досягти максимальної глибини пошуку навіть в найважчих умовах, забезпечуючи стабільну роботу пристрою навіть на мінералізованих ділянках.

Крім того, він оснащений шкалою дискримінації з семи сегментами, що дозволяє вам виключати небажані об’єкти і швидко визначати цінність знахідок. З чотирьохтональним звуковим відгуком і індикатором глибини ви отримаєте повний комплект інструментів для успішного пошуку скарбів.

Send by E-mailSend by E-mail   Print versionPrint version
Comments(0)

No comments yet… Be the first to leave comment on this topic!

or
You may sign in using:
Enter with Facebook Enter with Google Enter with VK