Boris
Print versionPrint version
Updated:

Ми перші, отже найкращі

1) Наші спеціалісти. Це головна відмінність і гордість нашого центру. У клініці «Борис» зібрані висококваліфіковані спеціалісти з усіх галузей медицини. Наші медики – професори, доктори і кандидати медичних наук, лікарі вищої категорії. Всі вони мають величезний досвід практичної роботи в багатьох вітчизняних і зарубіжних медичних клініках і центрах.

 • Наші лікарі володіють науковими і практичними знаннями, які складають основу доказової медицини.

 • Майже кожен лікар володіє англійською мовою, а деякі двома-трьома іноземними мовами

 • Ми постійно в русі. Щоб пропонувати нашим пацієнтам найбільш сучасні методи лікування, наші співробітники постійно підвищують свою кваліфікацію. Лікарі і консультанти клініки «Борис» щорічно беруть участь в обміні досвідом за рахунок контактів з провідними клініками Росії. Західної Європи і США, є членами міжнародних асоціацій, відвідують міжнародні конгреси з актуальних проблем своїх спеціальностей.

 • Ми регулярно поновлюємо свої знання про захворювання, які ми лікуємо, з допомогою спеціалізованих друкованих видань, постійно обмінюємося досвідом з колегами.

 • Клініка бере участь у проведенні міжнародних клінічних досліджень (Державна програма допомоги хворим на розсіяний склероз, спільна наукова тема з Інститутом геронтології АМНУ щодо хвороби Паркінсона, спільний проект з лабораторією «Ле Сервьє»), лікарі ведуть активну наукову роботу, публікують свої статті у провідних вітчизняних і зарубіжних наукових журналах. Технічне обладнання клініки постійно поновлюється і дозволяє на практиці застосовувати нові медичні знання.

 • Клініка «Борис» ось уже багато років займається благочинністю. Ми робимо безкоштовні складні операції дітям-сиротам (Харьківський дитбудинок), не залишаємось осторонь від бід наших співвітчизників, як от допомога мешканцям Івано-Франківщини після паводку, фінансова допомога Київському дитячому будинку (м. Ворзель), медичний огляд дітей-інвалідів київського будинку дітей-інвалідів тощо.

 • У клініці «Борис» щотижня відбуваються вчені ради за участю найдосвідченіших представників української медичної еліти. Ми створили учбову базу для студентів Національного медичного університету ім. Богомольця – і декілька разів на тиждень майбутні лікарі займаються практичною діяльністю на кафедрі.

 • Лікарі детально обговорюють з пацієнтами планові дослідження і лікування, аргументують свою думку, що дозволяє пацієнту самому брати участь у прийнятті рішення стосовно власного здоров’я. У стаціонарі клініки щоденно проводяться планові професорські обходи.

 • Ми не «спочиваємо на лаврах» і не експлуатуємо відомі імена чи наукові регалії своїх співробітників. Це не звільняє нас від відповідальності перед пацієнтами. Ми не лікуємо за шаблоном. У нас немає стандартних підходів до хвороби. Ми знаємо, що для наших пацієнтів важливо не просто прийти до добре знаного лікаря, а отримати результат, вирішення тої проблеми, з якою до нас звертаються.

 • Всі призначення лікарів ґрунтуються в першу чергу на стандартах доказової медицини, які прийняті у провідних світових клініках. В клініці «Борис» застосовуються світовий стандарт сучасної медицини – співвідношення вартості медичних послуг до їх вартості та ефективності (cost-effectiveness). Усім пацієнтам нашої клініки призначаються тільки обґрунтовані, перевірені методи діагностики та лікування, а їх вартість виправдана і відповідає їх ефективності.

2) Нові технології. Ми постійно впроваджуємо нові методи діагностики лікування. Більшість технологій ми пропонуємо нашим пацієнтам вперше. Наприклад, у клініці «Борис» унікальна для України лікувально-діагностична апаратура останнього покоління:

 • ультразвуковий десектор і високочастотний аргоноплазмовий лазер для видаления метастазів (до 8 метастазів) у печінці методом високочастотной інерстиційної абляції;

 • 32-ох зрізовий спіральний компьютерний томограф (КТ), який дозволяє проводити дослідження будь-якої анатомічної ділянки, включаючи область серця, а також досліджувати судинну систему організму.

 • магнітно-резонансний томограф (МРТ), який дозволяє проводити дослідження метаболізму і функції не тільки головного мозку. А й будь-якого іншого органу.

3) У нас дуже чисто. Клініка «Борис» успішно сертифікована на відповідність ISO 9004 Quality management systems – Requirements

В сфері діяльності: медична практика та клініко-діагностичні дослідження.

 • Медична клініка сертифікована по Міжнародному стандарту ISO 15189:2003(Е) (Medical laboratories – Particular requirements for quality and competence).

 • Власна служба контролю якості

 • Участь в системах контролю якості (BIO RAD – EQAS, Randox – RIQAS)

 • Висококваліфікований середній і медичний персонал, який пройшов спеціальне навчання

 • Широкий спектр якісних і кількісних діагностичних тестів, у тому числі ексклюзивних, виконуваних на території України.

 • Нам довіряють своє здоров’я багато відомих людей, співробітників успішних вітчизняних фірм і закордонних представництв.

 • Організація конференцій з залученням провідних спеціалістів-медиків

 • Організація днів відчинених дверей для лікарів з метою ознайомлення з інноваційними технологіями діагностики та лікування

 • Медична клініки співпрацює з провідними компаніями, постійно вдосконалюючи рівень медичного сервісу.

4) У клініці «Борис» функціонує перший приватний стаціонар України з власними операційними і реанімаційними відділеннями.

5) Перше приватне відділення політравми в Україні розпочало свою роботу в клініці «Борис».

6) Для надання допомоги пацієнтам використовується санітарна авіація.

7) Мотоцикли для надання першої допомоги в умовах мегаполісу (затори, утруднений проїзд та ін.)

8) Залучення провідних зарубіжних спеціалістів для консиліумів та лікування пацієнтів (Швейцарія, Німеччина)

9) Операційні обладнані апаратурою останнього покоління для проведення нейрохірургічних та онкологічних втручань

10) Не секрет, що при лікуванні багатьох захворювань більше половини коштів пацієнта витрачається на придбання лікарських препаратів. Якщо лікування виявляється невдалим або малоефективним, потрібні нові витрати. Тим паче, якщо захворювання хронічне. У числі наших завдань – скоротити витрати на лікування: лікувати рівно стільки, скільки необхідно пацієнту – це можливо зробити тільки тоді, коли особливості захворювання повністю розкриті.

У клініці «Борис» немає недоказових методів діагностики та лікування. Все нове, що ми пропонуємо, є науково обґрунтованим та перевіреним у спеціальних дослідженнях. У нашій клініці виключено все, що суперечить суворо науковій, раціональній медицині XXI сторіччя. В той же самий час, ми не прив’язані до будь-яких окремих методик. Ми не маємо обмежень у можливостях діагностики і лікування тих проблем, які ми покликані вирішувати. Але ми використовуємо тільки те, що реально допомагає нашим пацієнтам.

Boris
Phones:
(044) 238-00-00
(044) 291-01-90
502 80 40 - гл офис
Fax:
(044) 536-19-80
Web-site:
Address:
Київ:
пр. Бажана, 12 А
вул. В.Васильківська, 55 А
companies Boris:
Борис, presented in following categories:
Medical networks Boris:
Ambulance

No comments yet… Be the first to leave comment on this topic!

Info The author of this page has prohibited it from commenting by anonymous users. You must login or register your FAVOR.com.ua account to leave a message here.