Ailas Ailas
Добрий день Клініка просто неймовірна, дуже хороше ставлення, все вчасно та професійно. Мій лікар Прохвачова Олена прекрасна, дякую за поради, і Ковальов Андрій Андрійович дякую за підтримку, таку операцію з таким почуттям гумору я не забуду) дякую за зір, я в шоці що настільки все ідеально бачу Операція була у середу, а я ще до сьогодні не можу в це повірити. І взагалі, всі працівники дуже уважні та добрі. Дякую дуже, рада що є така клініка❤️ Рекомендую тільки Вас)
Мар’яна
tsvyk.m@gmail.com, 0987388343
Ailas Ailas
Понравилась все, от первого ответа на звонок до заключения врача. Во многих частных клиниках сталкиваешься с выкачиванием денег и навязывание ненужных услуг – здесь совсем не тот случай. Успокоят, объяснят, похвалят за то, как много букв ты видишь) Была у рача Прохвачевой Елены Станиславовны. Очень поддержала Иванна.
Евгения
evgfesan@gmail.com, +380734095701
Ailas Ailas
Моей маме в клинике провели диагностику зрения и две операции по замене хрусталиков. Работой всего персонала клиники, с которым мы столкнулись остались очень довольны! Высокопрофессиональная работа хирурга и современнейшие операционные и оборудование для диагностики. После операции у мамы не было ни единого осложнения, все прошло очень быстро, совершенно безболезненно! И главное результат – восстановленное зрение. Искренне благодарна всему медперсоналу клиники. Мои самые высокие оценки и рекомендации!
Татьяна
ts@lime.co.ua, +380675061856
Ailas Ailas
Доброго дня! Дуже задоволений організацією Айлаз, професіоналізмом лікарів, рекомендую всім!
Кузнєцов Назар
kuznesov1980@ukr.net, 0969154066
Ailas Ailas
Доброго дня! Дякую. Я задоволена проведенням діагностики зору. Дякую за тепле та професійне відношення фахівців.
Надія
nadun4ik86@gmail.com, 0636704556
Ailas Ailas
Була у клініці вже двічі і все сподобалося. Вразила кількість обладнання для діагностики. Зараз думаю над тим, щоб робити тут лазерну корекцію, якщо не буде протипоказів. Побажання – принаймні додати поле для коментаря при записі, в ідеалі мати систему, коли можна записатися онлайн на конкретну годину, тобто бачити вільні години лікаря. Бо я от хочу просто поцікавитися часом, щоб розуміти, наскільки завчасно треба записуватися, але згадую часто про це тоді, коли не можу говорити, але от подивитися чи хоча б в чаті спитати було б зручно
Маріанна
marisabelka22@gmail.com
Ailas Ailas
Раніше залишала туту відгук про роботу адмінстратора: що мене просили передзвонити за пару тижнів, щоб дізнатись за операцію. Мол адміністратори міняються, тому дзвоніть самі. Від клініки був дуже адекватний зворотній зв’язок – передзвонили, вибачились (особисто телефонував хтось з керівництва, на жаль ПІБ не запам’ятала), запропонували зручні дати та час для проведення операції. Приємно, що тут клієнт на першому місці. Так тримати! Учора зробила операцію на укріплення сітківки. Хочу подякувати лікарю Олені Володимирівні, яка оглядала, розповіла про всі нюанси і пост-операційний догляд. І за чуйний підхід лікаря та медсестри окреме дякую: під час операції стало не дуже добре – видно я перенервувала, але мене заспокоїли й за 3 хвилинки ми продовжили. Все пройшло успішно і тепер я спокійна за свої очі)
Анастасія
asia058@ukr.net, 0673638126
Ailas Ailas
Відвідав дану клініку вперше, залишився задоволений якістю обслуговування. Дякую!
Денис
fedreferee_12@ukr.net, 0501897812
Ailas Ailas
Я очень довольна сервисом. Приятный и вежливый персонал. Врач Ковалев Андрей Андреевич не только профессионал своего дела, но и очень притяный человек, который располагает к себе и знает, когда уместно будет пошутить.)) За счет этого спадает напряжение и волнение. Моя лазерная коррекция зрения прошла легко и я осталась безумно довольной. Уже порекомендовала Айлаз своим коллегам и друзьям.
Елена Музыка
lenangio@ukr.net, +380938231312
Ailas Ailas
Дуже вражений обстеженням, все професійно, ввічливо та дружелюбно. На всі питання надані були відповіді. Після обстеження надані рекомендації . Супер.
Ruslan
deepheady@gmail.com, +380505222107
Ailas Ailas
Робила лазерну корекцію зору, моя лікарка Баланюк Александра і хірург Ковальов Андрій просто неймовірні, на всі питання відповіли, все коментували, через їх професійність і теплоту було зовсім не страшно! Персонал клініки привітній, всі звертаються державною мовою! Я не чекала в чергах (бачила тут негативні відгуки про це).Я задоволена на 100%, дуже раджу цю клініку.
Марія
mchernenko1999@gmail.com, 731618994
Ailas Ailas
Хочу выразить самые лучшие пожелания, обслуживающему и медицинскому персоналу клиники АЙЛАЗ, и слова бесконечной человеческой благодарности,людям,что реально вернули мне Зрение:оперирующему врачу с золотыми руками и добрым сердцем Ковалеву А.И.,который блестяще высоко профессионально провел мне 2 операции,по замене хрусталика,и моему лечащему врачу окулисту Баланюк А.О.,которая все время меня вела и наблюдает после операций и в буквальном слове уговорила на этот шаг.Я обследовался ещё год,назад и очень боялся этой операции.ю,боялся не сколько самой катаракты,а то что катаракта у меня была настроена на огромную мою близорукость.С детства я всегда носил очки с большими диоптриями,и в момент первого обследования,имел контактные линзы в на левом глазе,который хоть что то видел (-19.0),но что бы хоть увидеть что то в дали,ещё добавлял затемнённые очки с (-6.0).По сути у меня был минус в (-25.0)!Правый глаз из за зрелой осложненной катаракты видел только чуть свет и движение пальца у носа.Сейчас прошло 2 мес,после операции,правый глаз видит (0.8),левый(0.6),бинокулярно вижу(0.7)!Хожу абсолютно без очков,только для чтения,в близи,одеваю очки(+1.0),это просто реальная Фантастика! У кого действительно, уже как бы последняя черта,настоятельно рекомендую-обрашайтесь в эту клинику,мне они реально помогли и дали,как бы вторую новую прекрасную видящую Жизнь!
Николай
kolllok964@gmail.com, ±380973858853
Ailas Ailas
Доброго дня! 2 квітня я відвідувала клініку Айлаз. Що можна сказати :персонал дуже привітний, до пацієнтів ставлення гарне, кваліфіковані лікарі. Мені все сподобалося,рекомендую !
Ганна
annak2017@ukr.net, +380935258881
Ailas Ailas
Все було добре! Дякую!
Олег Заїка
olegzaika@ukr.net, 0506233162

Info The author of this page has prohibited it from commenting by anonymous users. You must login or register your FAVOR.com.ua account to leave a message here.