id173704-Natali Plotnikova Natali Plotnikova
nanoenglish.com – онлайн-платформа – середовище, в якому вивчення англійської перетворюється в задоволення. Наша основна місія полягає в допомозі людям вивчати англійську швидше, щоб отримати необхідну впевненість і надалі здійснити позитивні зміни у своєму житті. Ви не зможете розпочати навчання у нашій школі поки ми не отримаємо від вас відповідь про чіткі строки та кінцеву мету вивчення англійської. Цілеспрямований студент – запорука успіху на нашому чіткому та структурованому шляху.
Наші студенти вступають в омріяні вузи за кордоном, отримують кар’єрний ріст, працевлаштовуються в іноземні компанії, відкривають або ж розширяють бізнес, мандрують по світу, стають впевненішими та успішними.
Чому варто довіритись nanoEnglish? Унікальна методика, досвідчені вчителі, позитивні відгуки це звичайно аргументи. Але основною відмінністю нашої співпраці є не просто викладання іноземної мови, а цілеспрямований супровід до конкретної мети. Багато людей, вивчаючи іноземну мову, здаються через брак дисципліни та чіткого плану. Окремі учні не в змозі вивчити англійську без наставника. А от коли ви розпочнете навчання в nanoEnglish, у вас не буде можливості здатись чи розслабитись, ми не дамо вам зупинитись на півдороги. Якщо від рівня англійської залежатиме ваш вступ у конкретний вуз Канади, а від закінчення цього вузу залежатиме ваша подальша доля, та реалізація ваших мрій, то ми за вас візьмемось з повною відповідальністю. Просто візьмемо за руку та доведемо до мети.
У нас виключно індивідуальний підхід, навчання проходить сам на сам із вчителем, тому перші результати ви відчуєте дуже скоро.
Почніть уже сьогодні!
1. Оберіть один з трьох напрямків: загальна англійська (BasicEnglish), бізнес англійська (BusinessEnglish), підготовка до іспиту IELTS.
2. Запишіться на безкоштовне заняття, де ми зможемо чітко визначити як довго і за якою програмою вам потрібно навчатись для досягнення вашої мети.
3. Переходьте від слів до справи.
Починайте рухатись вперед разом із nanoEnglish!
Modified by author,

Info The author of this page has prohibited it from commenting by anonymous users. You must login or register your FAVOR.com.ua account to leave a message here.