Медицинская газета «Здоровье Украины ХХІ век»
Версия для печатиВерсия для печати
Обновлено:

Провідним спеціалізованим періодичним виданням для лікарів в Україні є «Медична газета «Здоров’я України XXI сторіччя».

У 1998 році побачив світ перший номер газети. За цей період успішно реалізувалася головна мета діяльності творчого висококваліфікованого колективу – створення професійного якісного видання, яке відповідає сучасним вимогам.

«Медична газета «Здоров’я України XXI сторіччя» нині орієнтується переважно на діяльність лікарів-практиків. Упродовж дванадцяти років видання надає лікарям актуальну інформацію в галузі охорони здоров’я, допомагає спеціалістам ознайомитися з останніми подіями у світі медицини.. Колектив газети докладає чимало зусиль, щоб підтримувати медичну громадськість у роботі, яка має велике значення для суспільства.

«Медична газета «Здоров’я України XXI сторіччя» охоплює широкий спектр проблем і надає оперативну інформацію, всебічно висвітлюючи значущі події і досягнення.. Матеріали, що публікуються в газеті, представляють нові технології, оригінальні наукові розробки, якісні лікарські препарати, сучасну діагностичну апаратуру, освітні проекти для лікарів.

Цікаві і змістовні інтерв’ю з відомими українськими вченими стали доброю традицією, регулярно також з’являються статті з історії медицини, що сприяє гармонійно об’єднувати в одному виданні інформацію про найсучасніші досягнення медичної науки з цікавими історичними відомостями.

«Медична газета «Здоров’я України XXI сторіччя» – постійний учасник та інформаційний спонсор з’їздів, конгресів, симпозіумів, науково-практичних конференцій національного і міжнародного рівня. Провідні українські спеціалісти діляться враженнями про роботу зарубіжних конгресів та форумів і наводять останні наукові дані та результати досліджень.

Упродовж багатьох років «Медична газета «Здоров’я України XXI сторіччя» очолює рейтинг лікарської аудиторії серед спеціалізованих медичних видань нашої країни. Успіх видання є результатом діяльності редакційної колегії газети, до складу якої входять авторитетні вчені, провідні спеціалісти з різних галузей медицини. Звичайно, реалізація всіх ідей є можливою завдяки злагодженій роботі високопрофесійного, дружного, творчого колективу, який повсякчас тримає руку на пульсі медичних подій, пропонує креативні рішення й освоює нові рубрики.

Постійний розвиток і вдосконалення своєї діяльності, поява тематичних номерів, присвячених окремим галузям медицини, є закономірним відображенням швидкого розвитку наукових знань, поглиблення уяви про природу захворювань та методів їхнього лікування.

Здоров’я України
Абсолютный Фаворит — 2015 в категории
«Издание о здоровье и медицине»

Абсолютный Фаворит
Здоров’я України
Абсолютный Фаворит — 2014 в категории
«Издание о здоровье и медицине»

Абсолютный Фаворит
Здоров’я України
Абсолютный Фаворит — 2013 в категории
«Издание о здоровье и медицине»

Абсолютный Фаворит
Здоров’я України
Абсолютный Фаворит — 2012 в категории
«Издание о здоровье и медицине»

Фаворит Успешных Людей
Здоров’я України
Фаворит Успешных Людей — 2011 в категории
«Издание о здоровье и медицине»

Медицинская газета «Здоровье Украины ХХІ век»
Телефон:
(044) 521-86-86
E-mail:
Веб-сайт:
Адрес:
Украина, г. Киев 03035
ул. Механизаторов, 2.
Издания компании «Медицинская газета «Здоровье Украины ХХІ век»:
Здоров’я України, представлено в категории:
Веб-сайты компании «Медицинская газета «Здоровье Украины ХХІ век»:
Здоровье Украины, представлен в категории:

Пока комментариев нет… Будьте первым кто оставит комментарий по этой теме!

Info Автор этой страницы запретил комментировать её анонимным пользователям. Вы должны авторизоваться или зарегистрировать свой профайл чтобы оставить здесь сообщение.