Medical newspaper “Health of Ukraine XXI century”
Print versionPrint version
Updated:

Провідним спеціалізованим періодичним виданням для лікарів в Україні є «Медична газета «Здоров’я України XXI сторіччя».

У 1998 році побачив світ перший номер газети. За цей період успішно реалізувалася головна мета діяльності творчого висококваліфікованого колективу – створення професійного якісного видання, яке відповідає сучасним вимогам.

«Медична газета «Здоров’я України XXI сторіччя» нині орієнтується переважно на діяльність лікарів-практиків. Упродовж дванадцяти років видання надає лікарям актуальну інформацію в галузі охорони здоров’я, допомагає спеціалістам ознайомитися з останніми подіями у світі медицини.. Колектив газети докладає чимало зусиль, щоб підтримувати медичну громадськість у роботі, яка має велике значення для суспільства.

«Медична газета «Здоров’я України XXI сторіччя» охоплює широкий спектр проблем і надає оперативну інформацію, всебічно висвітлюючи значущі події і досягнення.. Матеріали, що публікуються в газеті, представляють нові технології, оригінальні наукові розробки, якісні лікарські препарати, сучасну діагностичну апаратуру, освітні проекти для лікарів.

Цікаві і змістовні інтерв’ю з відомими українськими вченими стали доброю традицією, регулярно також з’являються статті з історії медицини, що сприяє гармонійно об’єднувати в одному виданні інформацію про найсучасніші досягнення медичної науки з цікавими історичними відомостями.

«Медична газета «Здоров’я України XXI сторіччя» – постійний учасник та інформаційний спонсор з’їздів, конгресів, симпозіумів, науково-практичних конференцій національного і міжнародного рівня. Провідні українські спеціалісти діляться враженнями про роботу зарубіжних конгресів та форумів і наводять останні наукові дані та результати досліджень.

Упродовж багатьох років «Медична газета «Здоров’я України XXI сторіччя» очолює рейтинг лікарської аудиторії серед спеціалізованих медичних видань нашої країни. Успіх видання є результатом діяльності редакційної колегії газети, до складу якої входять авторитетні вчені, провідні спеціалісти з різних галузей медицини. Звичайно, реалізація всіх ідей є можливою завдяки злагодженій роботі високопрофесійного, дружного, творчого колективу, який повсякчас тримає руку на пульсі медичних подій, пропонує креативні рішення й освоює нові рубрики.

Постійний розвиток і вдосконалення своєї діяльності, поява тематичних номерів, присвячених окремим галузям медицини, є закономірним відображенням швидкого розвитку наукових знань, поглиблення уяви про природу захворювань та методів їхнього лікування.

Здоров’я України
Absolute Favorite — 2015 in category
Edition about health and medicine

Absolute Favorite
Здоров’я України
Absolute Favorite — 2014 in category
Edition about health and medicine

Absolute Favorite
Здоров’я України
Absolute Favorite — 2013 in category
Edition about health and medicine

Absolute Favorite
Здоров’я України
Absolute Favorite — 2012 in category
Edition about health and medicine

Favorite of Celebrities
Здоров’я України
Favorite of Celebrities — 2011 in category
Edition about health and medicine

Medical newspaper “Health of Ukraine XXI century”
Phone:
(044) 521-86-86
E-mail:
Web-site:
Address:
Украина, г. Киев 03035
ул. Механизаторов, 2.
Editions by “Medical newspaper “Health of Ukraine XXI century”:
Здоров’я України, presented in following category:
Web site(s) “Medical newspaper “Health of Ukraine XXI century”:
Здоровье Украины, presented in following category:

No comments yet… Be the first to leave comment on this topic!

Info The author of this page has prohibited it from commenting by anonymous users. You must login or register your FAVOR.com.ua account to leave a message here.