Бренд UDEN-S – учасник Восьмого Великоднього благодійного аукціону
Компанія: УДЕН-Україна

У Кропивницькому вже стало доброю традицією щорічне проведення Великоднього благодійного аукціону, аби підтримати людей, які потребують цього, привернути увагу суспільства до серйозних питань і не бути байдужими до чужих проблем. Цього року він відбувся 12 квітня уже увосьме.

В затишній залі Художнього музею розташувалися всі безоплатно надані 27 лотів, меценати, гості та журналісти. Одним із учасників був і виробник енергозберігаючих обігрівачів UDEN-S зі своїм лотом – керамогранітним обігрівачем «Вітер». «Придбали його блискавично швидко. Особливо приємно, що Андрій Флоренко вже другий рік поспіль стає власником наших лотів», – діляться враженнями на сайті компанії.

Всього учасники зібрали 189 560 грн, на які буде закуплено обладнання для онкодиспансеру, як і минулого року. Сподіваємося, що воно допоможе врятувати не одне життя.

UDEN-S дякує Вікторії Талашкевич, Тетяні Ткаченко і Анатолію Кімнатному за організацію та проведення цього благодійного заходу, за те, що у них є можливість приєднатися до нього. Дуже символічно, що напередодні великого світлого свята Великодня люди об’єдналися задля досягнення єдиної мети – зібрання таких потрібних коштів.

 
Україна, 25006, м. Кіровоград, ул. Шульгіних, 10/14
Тел.: +38 067 251-92-45,
+38 099 027-20-98
Факс: +380 (522) 24-52-89
E-mail:
Веб:
]]>
]]>

Надіслати на E-mailНадіслати на E-mail   Версія для друкуВерсія для друку
Коментарі(0)

Поки що коментарів немає… Станьте першим хто залишить коментар на цю тему!

або
Ви можете увійти за допомогою:
Увійти з Facebook Увійти з ВКонтакті