Комісія Експертів-професіоналів складається за галузевими напрямками діяльності, які відповідають номінаціям конкурсу. До складу комісії входять професійні діючі фахівці різного профілю, що оцінюють конкурсантів у сфері власної компетенції. Своїм професіоналізмом і добрим ім’ям експерти гарантують якісну і неангажовану оцінку конкурсантів. Згідно з оригінальною методикою досліджень, спеціалісти які представляють учасників рейтингу, не можуть обирати власні торгові марки і не дають оцінку в категоріях, в яких представлені марки їх компанії.

Комісії експертів 2017 року
Ви переглядаєте склад експертних комісій поточного, незавершеного року. У списках наведені лише ті спеціалісти та знаменитості, які вже підтвердили свою участь у цьому році, заповнивши анкету голосування. До кінця року ці списки можуть істотно вирости, поповнившися новими іменами.
 • Журі Успішних Людей  —  66
  (До складу Журі Успішних Людей входять найбільш відомі та впізнаванні люди України (справжні «зірки» та знаменитості). Саме вони впливають на формування смаків та вподобань українців, є взірцем для наслідування, гордістю нації. Таких людей без перебільшення можна називати експертами з питань Успіху, адже кожен із них є успішною особистістю.)

 • Спеціалісти
  (До складу комісії Спеціалістів входять професійні діючі експерти різного профілю, що оцінюють претендентів у сфері власної компетенції. Експерти від компаній не оцінюють категорії, в яких представлені торговельні марки цих компаній.) Експерти дають оцінку торговельним маркам товарів та послуг у наступних категоріях:

  • Дошка Пошани Споживачів  —  222
   Відповідно до методики конкурсу, до складу комісії Споживачів входять усі бажаючі, люди зі свідомою активною життєвою позицією, які висловлюють свою думку в інтернет-голосуванні.
   На «Дошці пошани найактивніших споживачів» розмціщуються профайли відвідувачів сайту, які проголосували у більш ніж 100 категоріях конкурсу. (Сторінка автоматично поновлюється декілька разів на день.)