В Україні попит на електромобілі зріс за рік на третину
  

В Украине спрос на электромобили вырос за год на треть

На ринку електромобілів продовжують домінувати машини з пробігом. У 2019 році частка б / у легкових авто склала 92%. Серед нових електрокарів кращий результат з продажу у Jaguar I-Pace.

У 2019 році в Україні було зареєстровано 7542 автомобілі, що працюють виключно на електротязі. Такі дані напередодні оприлюднила асоціація Укравтопром.

Із загальної кількості електрокарів — легкові електромобілі становлять 7012, а комерційні авто — 530 штук. За рік ринок легкових електромобілів змінився майже на третину, а комерційних — у півтора разу.

Зазначається, що на ринку електромобілів продовжують домінувати машини з пробігом. У 2019 році частка б / у легкових авто склала 92%, комерційних — 96%. Середній вік легкових електрокарів — чотири роки, комерційних — шість років.

Найпопулярнішим електромобілем залишається Nissan Leaf. У 2019 році цю модель купили 3217 українців. Другою стала Tesla Model S — 623 авто. Третім за популярністю є Volkswagen е-Golf, його обрали 360 осіб. Четвертим і п’ятим стали: BMW i3 — 338 і FIAT 500е – 312 авто.

Серед нових електрокарів кращий результат з продажу у Jaguar I-Pace — 145 покупців.

На ринку комерційних електромобілів домінував фургон Renault Kangoo Z.E. — 482 реєстрації. Другим з великим відставанням став Nissane-NV200 — 29 авто. Третім — Peugeot Partner Electric — сім автомобілів.


Надіслати на E-mailНадіслати на E-mail   Версія для друкуВерсія для друку
Коментарі(0)

Поки що коментарів немає… Станьте першим хто залишить коментар на цю тему!

або
Ви можете увійти за допомогою:
Увійти з Facebook Увійти з Google Увійти з ВКонтакті