Татьяна Петракова: Меседж нашого рекорду – «Всі ми різні, але рівноправні!»
  
Компанія: MPR Communications Group
Татьяна Петракова: Меседж нашого рекорду – «Всі ми різні, але рівноправні!»

4 березня у концертній залі Українського Дому відбувся щорічний VI фестиваль «Діти за майбутнє України», який вже не один рік поспіль об’єднує сотні талановитих дітей з усіх куточків України.

Цього року організатори здивували гостей та почали захід із встановлення національного рекорду України, головна мета якого – привернути увагу до дітей із інвалідністю.

Гості стали свідками зворушливого та особливого виконання гімну України, який заспівали разом з учасниками фестивалю понад 400 особливих дітей з різними вадами (синдром Дауна, ДЦП, аутизм).

Після встановлення національного рекорду всі учасники фестивалю разом з Народним художником України Володимиром Козюком створили «Картину Миру». Також гості заходу змогли насолодитися яскравими виступами талановитих дітей, які плідно готувались до фестивалю та з радістю показали свої вміння на столичній сцені.

Для організатора фестивалю громадського діяча Тетяни Петракової цей захід був особливим, бо тема дітей із потребами одна з пріоритетних для неї та команди Ukrainian People.

« – Відношення до особливих дітей в нашому суспільстві не відповідає європейському цивілізованому ставленню. Про це свідчать дані ЮНІСЕФ та їх вердикт – «В Україні низький рівень толерантності щодо дітей з інвалідністю!». І, нажаль, це реальна проблема. Нещодавно на нашій другій конференції «Безпечний світ дитини» одна мама розповіла, що коли вона веде свою особливу дитину на дитячий майданчик, то від них всі шарахаються. Такі приклади некоректної поведінки можуть йти як і від дорослих, так і від дітей, які не знають, як реагувати та поводити себе з особливою дитиною. Щоб змінити цю ситуацію ми з командою створюємо подібні проекти та ставимо рекорди. У такі моменти учасники та гості відчувають справжнє єднання і слово «толерантність» стає дією! Я дуже рада, що ми вшосте провели наш фестиваль та змогли привнести ще більше надії та добра у цей захід!» – ділиться Тетяна Петракова.

Нагадуємо, що майже до кожного заходу команди Ukrainian People долучаються особливі діти. На думку організатора фестивалю «Діти за майбутнє України», соціалізація та комунікація з іншими дітками для дітей із потребами неймовірно важлива, бо незважаючи на прийнятий закон про інклюзію, який передбачає навчання особливих дітей у звичайних школах, суспільство не готове до цього. Саме тому треба частіше підіймати це питання та проводити подібні заходи, що допомагають формувати толерантність.

« – Всі ми різні, але всі ми рівноправні! Ми часто говоримо про толерантність, але забуваємо її значення. Толерантність – це я є повага наших відмінностей!» – додає Тетяна Петракова.

 
Тел.: (067) 931 38 85

Прикріплений файлПрикріплений файл Надіслати на E-mailНадіслати на E-mail   Версія для друкуВерсія для друку