Татьяна Петракова: «VI фестиваль «Діти за майбутнє України» зробив особливий акцент на толерантність»
  
Компанія: MPR Communications Group
Татьяна Петракова: «VI фестиваль «Діти за майбутнє України» зробив особливий акцент на толерантність»

4 березня у концертній залі Українського Дому відбувся щорічний VI фестиваль «Діти за майбутнє України», організований громадським діячем Тетяною Петраковою та командою Ukrainian People.

Вже шостий рік поспіль фестиваль об’єднав сотні талановитих дітей з усіх куточків України. Цього року захід здивував гостей встановленням двох національних рекордів України. Перший – виконання Гімну України, який учасники фестивалю заспівали разом з понад 400 особливих дітей з різними вадами (синдром Дауна, ДЦП, аутизм) та відомою українською співачкою Мілою Нітіч. Мета рекорду – привернути увагу до дітей із інвалідністю.

Другий рекорд фестивалю – створення «Картини Миру» всіма учасниками разом з Народним художником України Володимиром Козюком.

Цього року фестиваль об’єднав на сцені понад 600 дітей, які показали свої таланти та порадували гостей яскравими постановами, вокальними номерами та віршами. Творча та зворушлива атмосфера заходу сприяла не тільки встановленню національних рекордів та виконанню яскравих номерів, але й спілкуванню учасників, новим знайомствам та соціалізації дітей із особливими потребами.

Автор проекту Тетяна Петракова зазначила, що цей фестиваль був для неї особливий, бо вона змогла привернути увагу до особливих дітей та донести свій меседж – «Всі ми різні, але всі ми рівноправні!».

«Робота з дітьми – для мене пріоритет. Для мене справжнє щастя долучати дітей до культурного та національного багатства нашої країни, підтримувати їх таланти та давати можливість показати, що всі вони різні, але однаково цікаві. Це головна мета цього проекту! Я завжди кажу, що ми дорослі повинні прививати людські цінності дітям та показувати гарний приклад. Саме тому цього року ми зробили особливий акцент на толерантності. Повагу до оточуючих та до себе, небайдужість, порядність, коректна поведінка та прийняття – ось, чому треба вчити дітей. І такі заходи допомагають втілити цей меседж у життя. Коли учасники щорічного фестивалю співали разом Гімн України, я відчула справжнє єднання. Я дуже рада, що ми вшосте провели наш фестиваль та змогли привнести ще більше надії та добра у цей захід!» – ділиться Тетяна Петракова.

Проект «Діти за майбутнє України» одержав підтримку з боку відомих митців, громадських діячів та зірок української естради! Підтримати дітей в цей день прийшли: тричі міністр сім’ї, дітей та молоді Валентина Довженко, Заслужений журналіст України Марина Кінах, шоумен Дядя Жора, співак Олексій Сагаловський та співачка Фрея.

Ведучими проекту стала Ілона Марчук та Заслужена артистка України Оксана Стебельська.

Організатори заходу висловлюють подяку партнерам заходу:

-фінансовій компанії Cronvest та її генеральному директору та меценату Сергію Позняку;

-туристичній агенції «Еліта тур» та її директору Татяні Гусейновій;

-торговій марці « Молоко від фермера»;

-мережі ресторанів L’KAFA CAFE та її власнику і меценату Усамі Кафі;

-торговій марці «Київхліб».

 
Тел.: (067) 931 38 85

Прикріплений файлПрикріплений файл Надіслати на E-mailНадіслати на E-mail   Версія для друкуВерсія для друку