Солодко і партнери. Київська колегія адвокатів
Версія для друкуВерсія для друку
Оновлено:

Адвокатська група «Солодко та партнери» — одна з провідних адвокатських фірм України. Сфера діяльності фірми — юридичні та аудиторські послуги, консультаціях з безпеки бізнесу, лобіювання.

Серед клієнтів — великі компанії, громадські організації, органи державної влади і управління, зокрема, Державний комітет України з питань регуляторної політики і підприємництва, Фонд захисту підприємництва, народні депутати, Всеукраїнська агенція авторських прав, паливно-енергетичні компанії, гірничодобувні і будівельні підприємства, хімічна компанія «Свема», міжнародні організації, антикварно-аукціонні фірми, церковні конфесії і т.д.

Спеціалізація фірми: корпоративне право, податкове право, цивільне і підприємницьке право, торговельне (комерційне) право, засоби масової інформації, нерухомість, банкрутство, повітряне право, спадкоємне право, права споживачів, законодавство про надра, дорогоцінні метали, канонічне право, судові й арбітражні справи, цінні папери, законодавство про історичні і культурні цінності.

Фірма надає послуги з комплексного супроводу бізнесу, починаючи з процесу реєстрації компанії, супроводу діяльності компанії, реорганізації і ліквідації бізнесу. Фірма також надає послуги по покупці готових компаній, придбанню бізнесу.

Один з великих проектів, супроводжуваних фірмою — реструктуризація акціонерної компанії «Свема» — лідера хімічної промисловості СРСР і створення на її базі ряду підприємств. Фірма успішно завершила проект компанії «Ітера» щодо реструктуризації боргів споживачів, продовжує проект по забезпеченню діяльності структур державної компанії «Нафтогаз України».

У 2003 році фірмою був розроблений і виданий курс «Мистецтво оборони». Старший партнер фірми, адвокат Солодко Євген Вікторович, з 1998 року був співвласником адвокатської фірми «Грамацький та партнери», з 2003 року Солодко Є.В. очолив адвокатське об’єднання, що отримало назву «Адвокатська група «Солодко та партнери». У 2003 році Солодко Євгена Вікторовича було відзначено Подякою Президента України за «сумлінну працю, значний особистий внесок у розвиток и зміцнення Української держави».

Солодко і партнери. Київська колегія адвокатів
Телефони:
(044) 272 12 42
(044) 272 12 44
(044) 272 12 99
E-mail:
Веб-сайт:
id175397-Игорь Макар Игорь Макар
Так само вже декілька разів приходилось звертатись за консультацією до юристів
id176187-Ванда Юськив Ванда Юськив
Адвокатські послуги чи послуги нотаріуса kievnotarius.com/ дійсно кожному з нас можуть знадобитись в той чи інший відрізок часу. Тут важливо мати справу з досвідченими профі, які добре орієнтуються в законодавчій базі та всі юридичні процедури проведуть правильно з точки зору Закону.

Info Автор цієї сторінки заборонив коментувати її анонімним користувачам. Ви повинні авторизуватися або зареєструвати свій профайл щоби залишити тут повідомлення.