Юнекс Банк (Unex Bank)
Версія для друкуВерсія для друку
Оновлено:

Юнекс Банк — універсальний банк, який працює на ринку України з 1993 року. Від початку своєї діяльності банк активно співпрацював переважно з великими корпораціями у центральних та промислових регіонах країни. З 2011 року банк динамічно розвиває мережу відділень та надає повний спектр фінансових послуг корпоративному бізнесу, підприємцям, а також приватним клієнтам.
На даний час офіси банку представлені у 21 регіоні України.

Юнекс Банк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та уповноваженим банком з виплати пенсій та соціальних допомог.

Юнекс Банк — банк нового покоління.
Сьогодні, коли світ знаходиться у пошуку нових фінансових підходів, ми оновлюємось та зростаємо. Ми віримо в успіх наших клієнтів та допомагаємо їм стати фінансово сильнішими, створюючи рішення для нового часу.

Юнекс Банк (Unex Bank)
Телефони:
0-800-500-686
(044) 585-14-87
(044) 585-14-75
Факс:
(044) 462-50-62
E-mail:
Веб-сайт:
Адреса:
04070, м. Київ, вул. Почайнинська, 38.
Банки «Юнекс Банк (Unex Bank)»:
Unex Bank, представлена у категоріях:
«Банк»
Unex Card, представлена у категорії:
М-Вanking, представлена у категорії:
id165812-Марина Пархоменко Марина Пархоменко
ЯК ЗАХИСТИТИСЯ ВІД ІНТЕРНЕТ-ШАХРАЙСТВА?

Коли сьогодні увесь світ страждає від епідемії коронавірусу, то найкраща рекомендація, щоб захистити себе – це не виходити на вулицю. Але ж погодьтеся, що у довгостроковій перспективі це нереально?
Так само нереально звучить «уникати розрахунків в Інтернеті». Але, як і у випадку з захворюваннями, завжди існують профілактичні заходи, котрі ми намагаємось поширювати.
Тож сьогодні – про безпеку платежів в Інтернеті і що робити, щоб вони реально були безпечними.

Які «монстри» вартують на ваші гроші?

«Хто володіє інформацією – той володіє світом». Натан Ротшильд знав про що говорить, недаремно він був банкіром.
Інакше кажучи, хто володіє вашими даними – той володіє вашими грошима. Мова йде про фішинг – той самий вид шахрайства, де головною метою шахраїв стає виманювання конфіденційних даних користувача.
1. Спочатку вони створюють приманку: повідомлення від довіреного джерела, наприклад із банку, що рекомендує як можна скоріше звернутися за наданими посиланнями чи номером телефону; або ж сайти, що пропонують щось за сміхотворну ціну, де необхідно залишити свої дані.
2. Потім розкривають пастку: за посиланнями вас можуть чекати фіктивні сайти оплати, що збирають конфіденційну інформацію; а за телефонами – шахраї, що вітаються як співробітники банку і знову ж таки дізнаються дані.
3. Далі справа за малим – використати дані і зібрати грошенята.

Як уникнути небезпеки?

Підсумуємо, що необхідно дізнатися, щоб зняти гроші з вашої картки: номер картки, термін дії, CVV, PIN-код, в нагоді станеться ваш номер телефону, до якого прив’язано картку та інтернет-банкінг, а також ваші особисті дані – дата народження, повне ім’я.

• Отже, першою і очевидною порадою стане – не надавати ці дані ні в якому разі. Нагадаємо, що навіть співробітник банку не має права вимагати PIN-код. Але якщо з цим більш-менш зрозуміло, то що робити з номером телефону?
Багато шахрайских схем в Інтернеті побудовано на привласненні вашого номеру телефону, на який зареєстрована банківська картка. У подальшому це дає доступ до інтернет-банкінгу.
• Це вже друга порада. Не використовуйте відкритий номер телефону у якості фінансового. Здебільшого він може бути доступним на ваших сторінках в соцмережах, ви залишаєте його при інтернет-замовленнях, його можна дізнатися у будь-кого. Багато хто з нас має декілька телефонних номерів, тож використайте для банківської картки саме той номер, яким ви не так активно користуєтесь.
• По-третє, не користуйтеся підозрілими сайтами, які б вони «золоті гори» не пропонували. І головне – не залишайте на них свої особисті дані.
Але якщо це вже сталося і до вас прийшло повідомлення «щастя», де необхідно якнайскоріше звернутися за вказаним номером телефону, то, будь-ласка, забудьте про це.
• Це буде по-четверте. Не дзвоніть за номерами телефонів, вказаними в повідомленні, яке нібито надіслав банк. Теж саме стосується посилань. При виникненні питань зверніться за номером телефону на зворотному боці картки або на офіційному сайті банку.
• Ще одна порада, що буде в нагоді. Під час оплати в Інтернеті зверніть увагу на адрес сторінки: у «https: » має бути присутня буква «s» та зелений замочок поруч. Це означає, що дані передаються по захищеному каналу зв’язку.
• І ще одна страховка на випадок шахрайства – встановіть ліміт на операції з карткою та зняття готівки. Якщо це і станеться з вами, то ви будете спокійні, що більше заданої суми ви не втратите.

Будьте обережні та не розраховуйтесь карткою, на якій ви зберігаєте основні суми ваших заощаджень. Будьте уважні з підозрілими сайтами та впевнені у своїх грошенятах.
id165812-Марина Пархоменко Марина Пархоменко
90 ДНІВ У 90-ИХ

ЮнексБанк відкриває флешбек у 90-ті! Марафон, протягом якого реалізують такі плани:
- По-перше, влаштувати своєрідну «тематичну вечірку» в онлайні. Будемо згадувати, що було кльового (чи не дуже), фірмового (чи такого ж як у всіх) та найпоширенішого (чи дуже дефіцитного) близько тридцяти років тому.
- По-друге, ЮнексБанк буде видавати кредит із нульовими відсотками протягом 90 днів.
Ностальгічні нотки будуть на сторінках Юнекс Банк в соцмережах та олдскульному сайті credit.unexbank.ua/
А якщо гроші тобі все ж більш цікаві, то наводимо детальну інформацію про кредит.

Скажи «стоп» дефіцитам

Давно збирався оновити ремонт/ купити квитки у подорож / купити новий ноутбук / зробити будь-що, на що не вистачало грошей? Дефіцити необхідно залишити у 90-их. Зараз, коли майже все доступне та подається на блюдечку з блакитним бережком, просто грішно відмовлятися від можливостей.
Що дає тобі кредит готівкою «90 днів у 90-их»?
• Гроші на суму до 200 000 грн баз застави та поруки,
• Час на повернення – до 12 місяців,
• І ставка кредиту 0% протягом перших 90 днів.

Дрібному шрифту теж «ні»

Перше, що кажуть: «А через 3 місяці прийде братва з 90-их?.. Гроші повертати прийдеться також як в буремні 90-ті?.. А це по блату?..»
Якщо простими словами: умови кредиту прозорі та зрозумілі.
- Ти береш деяку суму грошей і не сплачуєш відсотків протягом 3 місяців.
- Мав змогу повернути кредит за 90 днів? Ти молодець! Жодних зайвих стягнень не буде.
- Якщо сплачуєш після закінчення періоду в 90 днів, то нараховується щомісячна комісія у розмірі 5% від суми кредиту.
Детальніше суму платежів можна розрахувати на сайті: credit.unexbank.ua/

Info Автор цієї сторінки заборонив коментувати її анонімним користувачам. Ви повинні авторизуватися або зареєструвати свій профайл щоби залишити тут повідомлення.