Затишшя на туристичному фронті
  
Author:

Egypt  Потрібно бути геніальним казкарем-фантастом, щоб яскраво і нетривіально описувати те, чого немає. Саме в такий стан потрапляє хто-небудь, хто зважився сьогодні писати про туризм. Потрібно або безоглядно віддаватися солодким спогадами про минулі подорожі, або «вангувати», намагаючись уявити, що ж все-таки, нас чекає в найближчому майбутньому.
  Мало-помалу
  Поки ж туристичний караван, підступно отруєний пандемією коронавірусу, йде ні добре, ні погано. Сяк-так набираються чартери до Єгипту (https://www.t.zp.ua/туры-в-египет/шарм-эль-шейх), про всі інші напрямки, які зазвичай складають зимову порядку, краще тактовно промовчати. Не можна сказати, що все наглухо забито, але назвати подібні можливості повноцінним відпочинком, язик не повертається. Занадто багато карантинних обмежень та пов’язаних з ними незручностей і витрат.
  Туроператори і авіаперевізники намагаються організувати подобу раннього бронювання. Перспективніше всього, в цьому відношенні, виглядає відпочинок в Туреччині (https://online-tour.net/отдых-в-турции-из-днепра/). У всякому разі, турецька сторона намагається робити все можливе, щоб літній курортний сезон відбувся, і був прийнятним, як для туристів, так і для приймаючої сторони.
  Взагалі, потрібно сказати, що якщо ситуація з коронавірусною пандемією не проясниться в найближчі два місяці, то говорити про повноцінний відпочинок в цьому році, швидше за все не доведеться. Буде приблизно те ж саме, що і в минулому році. Масового відпочинку українських туристів на закордонних курортах, не буде. Але будемо сподіватися на краще.


Send by E-mailSend by E-mail   Print versionPrint version
Comments(0)

No comments yet… Be the first to leave comment on this topic!

or
You may sign in using:
Enter with Facebook Enter with Google Enter with VK