Технічний аудит ІТ інфраструктури підприємства – запорука успішності вашого бізнесу
  
Author:

Кожен успішний керівник виробничої або комерційної компанії, незалежно від масштабів, хоче з максимальною ефективністю задіяти всі ресурси підприємства, усунути недоліки в роботі у відділах і протікають процеси управління. Solution Architecture консалтинг – одне з важливих напрямків IT-консалтингу, що представляє собою комплекс заходів, спрямованих на обстеження та інвентаризацію основних компонентів систем безпеки та інформаційних технологій.

Технічний аудит ІТ інфраструктури – це можливість отримати реальну оцінку та рекомендації аудиторів по усуненню виявлених невідповідностей вимогам компанії для оптимізації і модернізації всіх елементів інформаційної системи. Крім того, технічний консалтинг інформаційних систем – обов’язковий етап перед укладенням договору на обслуговування з організацією, що надає послуги ІТ-аутсорсингу. Він дозволяє розрахувати і закласти вартість на обслуговування і проектування архітектури проекту, а також спланувати розвиток інформаційної системи в найближчій перспективі.

З чого складається технічний ІТ аудит?

В рамках технічного аудиту перевіряються наступні складові частини:

1.      обладнання: робочі ПК, оргтехніка, серверне та периферійне устаткування, кабельні системи, ДБЖ.

2.      Програмне забезпечення: все ПЗ, встановлене на ПК і серверах, перевіряється на наявність ліцензій і прав на його застосування у відповідність з правилами аудиту BSA і законодавством України.

3.      Комунікації: моніторинг роботи телефонії, електронної корпоративної пошти і інших каналів передачі даних.

4.      Системи безпеки: аналіз ефективності антивірусного захисту, антиспаму, захисту від злому до цінної інформації, міжмережеві настройки безпеки та інші вразливі місця.

В процесі проведення комплексного аудиту здійснюється документування ІТ-інфраструктури на кожному етапі. По завершенню замовнику надається повний звіт про стан ІТ-інфраструктури підприємства з детальним описом «вузьких місць» і переліком заходів щодо усунення та недопущення подібних невідповідностей в майбутньому.

Замовити технічний аудит ІТ-інфраструктури

Чи плануєте підвищити ефективність використання ІТ-систем, оптимізувати фінансові витрати і отримати працюючу стратегію розвитку бізнесу? Компанія SOLTI проведе аудит ІТ-інфраструктури з видачею технічної експертизи проекту для підприємств різної форми власності та сфери діяльності. Вартість і терміни реалізації проекту залежать від виду аудиту:

        Експрес – проводиться протягом 1-3 днів з метою оцінки складності інфраструктури, визначення проблемних місць і ефективності роботи обладнання.

        Комплексний – повний аналіз стану ІТ-інфраструктури на предмет варіативності і економічності з розробкою відповідних заходів.

        Спрямований – визначення технічного стану окремих елементів IT-системи.

У разі укладення договору на абонентське обслуговування, ми виконаємо аудит безкоштовно. Щоб уникнути незручностей в поточній роботі вашої компанії, наші фахівці узгодять час і процедури проводяться обстежень.


Send by E-mailSend by E-mail   Print versionPrint version
Comments(0)

No comments yet… Be the first to leave comment on this topic!

or
You may sign in using:
Enter with Facebook Enter with Google Enter with VK