Незабаром завершиться голосування, що визначить «Фаворитів Року – 2017»!
  

Медаль «Фаворит Успіху – 2017»Конкурс народних уподобань «Фаворити Успіху» повідомляє про скоре завершення щорічного голосування на FAVOR.com.ua, що проводиться з метою визначення найкращого вибору — найкращих товарів і послуг України 2017 року, а також найяскравіших представників шоу-бізнесу!

Лічені лні лишилися до завершення циклу досліджень уподобань українців у 2017 році та до публікації у відкритий доступ фінальних результатів — рейтингів довіри споживачів до асортименту ринкових пропозицій у кожній з 588 категорій!

До кінця грудня все ще є можливість встигнути взяти участь у народному голосуванні, щоби обрати своїх персональних Фаворитів — найращі торгові марки товарів і послуг 2017 року! Ваш голос може стати вирішальним, оскільки у ряді номінацій просто зараз відбувається справжня «битва брендів» — перевага голосів може змінитися в будь-яку хвилину! Свої уподобання та рекомендації найкращого вибору вже вказали понад 40 тисяч небайдужих людей зі всієї України та більше 200 авторитетних галузевих експертів, публічних людей і знаменитостей, представлених поіменно.

Переможцями народного рейтингу щорічно стають найкращі торгові марки, продукція і послуги яких своєю виключною якістю та сервісом заслужили максимум довіри українських споживачів, що є найкращою рекомендацією у подальшому повсякденному виборі.

Незабаром, за тиждень до Нового Року, онлайн-голосування, яке тривало впродовж усього року з 1 січня, буде зупинено, а результати зафіксовано. Згідно з методикою конкурсу та дотримуючись принципів відкритості та прозорості, результати громадського онлайн-опитування та анкети спеціальних журі пройдуть додаткову перевірку дослідницької компанії InMind, а також будуть передані на аудит Київського міжнародного інституту соціології (КМІС).

Після публікації остаточних рейтингів по кожній з 588 номінацій, черговим етапом роботи конкурсу стане повідомлення громадськості про рейтинги і підготовка до церемонії нагородження «Фаворитів Успіху – 2017», яка відбудеться в березні або у квітні наступного року (точну дату ще буде анонсовано). Це буде вже 15-а на рахунку конкурсу, напівювілейна церемонія нагородження!

На цей святковий захід будуть запрошені представники професійних журі: галузеві експерти, українські знаменитості, а також традиційно обмежена кількість безкоштовних запрошувальних квитків дістанеться найактивнішим учасникам онлайн-голосування, які вказали свої уподобання в не менше 100 номінаціях!

* * *

Фотозвіти заходів
Фотоотчёты мероприятий

Для допитливих:

Конкурс «Фаворити Успіху» є унікальним некомерційним рейтингом, який створено у 2003 році з метою визначення найкращих і найзатребуваніших споживачами товарів і послуг українського ринку, на підставі масштабних громадських опитувань. Рейтинг відображає довіру громадськості до торгових марок у майже 600 категоріях споживчого ринку і щорічно публікується на порталі FAVOR.com.ua. Конкурс характеризує повна публічність і відсутність заявок на участь із боку конкурсантів, прозора методика, яка дозволяє відстежувати динаміку уподобань протягом року, живі й представлені поіменно учасники експертних журі, участь в оцінці конкурсантів багатьох українських публічних людей і знаменитостей.

Рейтинг популярності та довіриКонкурс не тільки відзначає золотою медаллю переможців рейтингу, «Фаворитів Успіху», а й щорічно публікує рейтинги популярності торгових марок і довіри до них з боку споживачів у вільний доступ на своєму порталі FAVOR.com.ua. Прозорість методики, масштабність опитувань і публічність рейтингів є красномовним орієнтиром покупців у здійсненні найкращого вибору, а перемога в цьому рейтингу стала беззаперечною рекомендацією №1 в Україні.

Організатори конкурсу висловлюють щиру вдячність всім, хто протягом року висловлював свою думку на FAVOR.com.ua, активно голосував і обговорював переваги тих чи інших торгових марок, столичних розважальних, медичних, навчальних закладів і фінансових установ, хто допомагав весь рік колективу конкурсу в роботі: рекомендуючи до участі відсутні позиції, обговорюючи перспективи розвитку тих чи інших напрямків, ставлячи питання і підказуючи нові шляхи розвитку. Адже конкурс «Фаворити Успіху» створений саме для того, щоби зробити світ товарів та послуг прозорим і зрозумілим, оперативно надавати необхідну інформацію, допомогати українцям завжди свідомо вибирати для себе тільки найкраще!


Send by E-mailSend by E-mail   Print versionPrint version
Comments(0)

No comments yet… Be the first to leave comment on this topic!

or
You may sign in using:
Enter with Facebook Enter with Google Enter with VK
  

Achtung! Please be polite! Although that modertors of this web-portal are excessively democratic, any unethical, unqotable or just rude expressions, which abuse other visitors of this web site, can be deleted. Also will be deleted any spam and public comments with private phone numbers.