Завершення другого етапу визначення «Фаворитів Успіху – 2018»
  

Голосування за Фаворитів Успіху – 2018Сьогодні завершується другий етап визначення найкращих брендів, закладів, ЗМІ та найяскравіших талантів українського шоу-бізнесу в рамках відкритого рейтингу народних уподобань «Фаворити Успіху – 2018».

1 липня рейтинги всіх учасників українського ринку за перше півріччя 2018 року будуть назавжди зафіксовані для історії на порталі FAVOR.com.ua. Втім, опитування з метою визначення найкращого вибору 2018 року не зупиниться, проголосувати за своїх персональних Фаворитів можна буде знову, з чистого аркушу, але вже в III кварталі.

Як відомо, народне голосування за улюблені бренди в рамках рейтингу «Фаворити Успіху» триває круглий рік і розділене на 4 етапи. Кожний етап дорівнює календарному кварталу. Такий розподіл дозволяє відстежити динаміку змін уподобань суспільства і зробити процес визначення найкращих з найкращих об’єктивніше. (Тому що цілком реально влаштувати флешмоб раз чи навіть пару разів на рік, але неможливо ефективно повторювати такий фокус 4 рази на рік.)

Як би там не було, якщо ви ще НЕ брали участі в опитуваннях у II кварталі поточного року — зараз саме час встигнути в останній момент підтримати своїм голосом свої улюблені торгові марки товарів та послуг, а також найулюбленіших і найдостойніших нагороди зірок українськї сцени.

Приступити до голосування

GiftНайактивніші респонденти, які вказують свої уподобання в сотні чи в більшій кількості номінацій, заохочуються подарунками.

До речі, місяць тому відбулася XV церемонія нагородження переможців конкурсу. (За результатами діяльності в минулому 2017 році.) Статус Фаворит року – 2017 отримали більше сотні торгових марок різних напрямків ринку, найкращі компанії, заклади і засоби масової інформації. Також нагороди на церемонії нагородження були вручені переможцям номінацій шоу-бізнесу: етно-співачці Ілларії та модельєру Андре Тану. Дивіться звіт про захід і список переможців.

Фаворити Успіху – 2017, панорама

Також дивіться відео-огляд XV церемонії нагородження очима телеканалів Максі ТВ и Першого ділового.


Send by E-mailSend by E-mail   Print versionPrint version
Comments(0)

No comments yet… Be the first to leave comment on this topic!

or
You may sign in using:
Enter with Facebook Enter with Google Enter with VK
  

Achtung! Please be polite! Although that modertors of this web-portal are excessively democratic, any unethical, unqotable or just rude expressions, which abuse other visitors of this web site, can be deleted. Also will be deleted any spam and public comments with private phone numbers.