Фаворитів Року – 2018 майже визначено (триває фінальний етап голосування)
  

Нещодавно рейтинг народних уподобань «Фаворити Успіху» опублікував список категорій українського ринку товарів і послуг, в яких вже абсолютно точно відомі Фаворити 2018 року — найкращі, найулюбленіші і найбільш рекомендовані споживачами бренди українського ринку.

Фаворити Споживачів – 2018 вже відомі в 322 категоріях. За посиланням наведено перелік категорій ринку, в яких, за результатами попередніх трьох етапів голосування, відрив лідера рейтингу від інших учасників настільки великий, що ніяка додаткова оцінка вже не зрушить лідера з першого місця. Подальше голосування в цих категоріях представляє виключно дослідницький інтерес. Також за посиланням внизу статті наведені цікаві факти і цифри про дослідження споживчих уподобань 2018 року, за 3 квартали: з 1 січня по 30 вересня.

Але стривайте, скажуть уважні читачі: адже було заявлено, що в рейтингу 2018 року присутні понад 600 категорій! Як щодо інших?!

А в інших 282 категоріях в цей момент йде фінальна «Битва брендів»! За посиланням наведено перелік категорій, в яких розрив між 1-им і 2-м номінантом настільки малий, що вирішальним може стати буквално кожен голос. І завдання IV етапу народного голосування — визначити найкращого у кожній ринковій ніші. З’ясувати остаточно, якім торговим маркам віддають перевагу, поважають, люблять і рекомендують у 2018 році.

Приступити до визначення Фаворитів Року – 2018

Нагадаємо, народне голосування розділене на4 етапи, рівних чотирьом календарним кварталам. Підсумковий, річний рейтинг кожного учасника — це середня оцінка, отримана учасником в кожному квартальному етапі.


Send by E-mailSend by E-mail   Print versionPrint version
Comments(0)

No comments yet… Be the first to leave comment on this topic!

or
You may sign in using:
Enter with Facebook Enter with Google Enter with VK
  

Achtung! Please be polite! Although that modertors of this web-portal are excessively democratic, any unethical, unqotable or just rude expressions, which abuse other visitors of this web site, can be deleted. Also will be deleted any spam and public comments with private phone numbers.