Запрошуємо спеціалістів до експертного журі!
  

А чи знали ви, що методика рейтингу вподобань «Фаворити Успіху» допускає можливість самовисування до експертного журі?

Безперечно, серед користувачів сайту знайдеться чимало досвідчених фахівців самих різних галузей і знавців товарів і послуг, чия професійна діяльність дозволяє оцінити якість продуктів та послуг не тільки з точки зору споживача, але і як експерта-професіонала.

Організатори конкурсу раді запросити до складу шановного журі незалежних галузевих експертів, котрі своїм професіоналізмом і добрим іменем гарантують якісну та незаангажовану оцінку конкурсантів. Подати заявку на участь у голосуванні у складі Експертного Журі можна за посиланням https://expert.favor.com.ua.

Медаль Фаворит Успіху – 2019«Фаворити Успіху» – єдиний публічний рейтинг народних уподобань в Україні, який представляє всіх експертів індивідуально та поіменно! З поточним складом Експертного Журі різних напрямків ринку споживчих товарів і послуг можна ознайомитися у відповідному розділі: Експерти конкурсу 2020 року.

Тим часом, голосування спеціалістів триває!

За методикою дослідження, голосування в номінації визнається репрезентативним, якщо в ній проголосувало не менше 5 осіб. Нижче показаний поточний загальний прогрес голосування експертного журі 2020 року, по кожній з 615 номінацій:

 

Якщо ви бажаєте посприяти конкурсу як спеціаліст — зв’яжіться з організаторами, а краще просто зареєструйтесь до експертного журі для участі у професійному опитуванні!


Send by E-mailSend by E-mail   Print versionPrint version
Comments(0)

No comments yet… Be the first to leave comment on this topic!

or
You may sign in using:
Enter with Facebook Enter with Google Enter with VK
  

Achtung! Please be polite! Although that modertors of this web-portal are excessively democratic, any unethical, unqotable or just rude expressions, which abuse other visitors of this web site, can be deleted. Also will be deleted any spam and public comments with private phone numbers.