1 етап визначення Фаворитів 2020 року
  

Выбирай Фаворитов 2020!Через тиждень, 31 березня завершиться 1 етап народного голосування, яке визначить Фаворитів Успіху — найкращі, найбільш рекомендовані споживачами бренди товарів і послуг, компанії та заклади 2020 року. Також, в розділі шоу-бізнес, дослідження уподобань визначає найяскравіших представників української музичної сцени.

Якщо в період #карантину у вас знайдеться трішки часу, то ласкаво просимо до голосування. Вибирайте найцікавіші категорії товарів та послуг зі списку номінацій і вказуйте свої персональні уподобання. Ваші рекомендації допоможуть визначити Фаворитів року! Ваша думка особливо цінна саме зараз, в момент стрімко змінюючогося світу!

Наприкінці кварталу оцінки учасників рейтингу буде назавжди зафіксовано. Але вже 1 квітня в усіх з’явиться можливість проголосувати знову з чистого аркушу в будь-який з понад 600 категорій ринку товарів і послуг України. Ще цілий тиждень, протягом якого є можливість підтримати в голосуванні своїх персональних Фаворитів на стартовому етапі народного голосування, поки стабільний рейтинг учасників ще не сформовано.

Кожен етап народного голосування конкурсу «Фаворити Успіху» дорівнює одному календарному кварталу. Таким чином кожен небайдужий користувача «уанету» має можливість підтримати своїм голосом найякісніші бренди і улюблених виконавців з чистого аркушу 4 рази на рік! У підсумковому річному рейтингу все оцінки підсумовуються.

Вкажіть свій вибір у цікавих вам номінаціях, в яких ви точно знаєте які саме з учасників є найкращими. Вибирайте найкраще, діліться своїми рекомендаціями з друзями!

Якщо в процесі голосування ви звернули увагу, що якийсь учасник категорії відсутній, якщо в списку немає відомої вам торгової марки, компанії або закладу — будь ласка, порекомендуйте його. Під списком учасників у кожній категорії є пункт «Додати учасника». Нові учасники додаються до голосування у новому етапі, з 1 квітня.

ГолосуванняВибирайте найцікавіші для себе номінації, в яких ви напевно зможете вказати найбільш бажаних і улюблених учасників. Категорій безліч, наприклад квас, місцеве світле пиво, служба таксі, або лікарські засоби, такі як препарат від кашлю або від насморку, або фінансові послуги, такі як найкраща програма кредитування або депозитна програма року.

  Також у нас не особливо популярні номінації, в яких зазвичай голосує зовсім небагато людей, і через це в них буквально кожен голос стає вирішальним. В деяких проголосувало менше десятка людей, тому важливим є кожен голос. Дивіться ТОП-40 найменш популярних номінацій конкурсу «Фаворити Успіху – 2020» і допоможіть нам визначити найкращий вибір у 2020 році!


Коротка довідка про дослідження

Фаворит Успіху 2019Фаворити Успіху — єдиний в Україні відкритий рейтинг уподобань споживачів, що відображає ставлення громадськості до повного асортименту ринкових пропозицій. Цей рейтинг некомерційний, всі результати дослідження завжди публічні та вільнодоступні. Додатково, вся інформація проходить аудит з боку авторитетних дослідницьких організацій: маркетингової дослідницької компанії InMind, та Київського міжнародного інституту соціології (КМІС). Переможці рейтингу, бренди, що посіли перше місце в рейтингу своїх номінацій, можуть скористатись правом демонстрації медалі «Фаворит Успіху» в своїй рекламі та маркуванні.

Рейтингу вже 17 років, і схоже, що це перший рік, коли через карантин та тимчасову заборону масових заходів організатори не зможуть провести церемонію нагородження для переможців 2019 року. Проте, незважаючи ні на що, всі нагороди будуть обов’язково вручені переможцям.

Бережіть себе та близьких, беріть від життя найкраще!


Send by E-mailSend by E-mail   Print versionPrint version
Comments(5)
Anonymous (*.131.86)
При риносинуситi лiкар менi назначил назомер для вiдновлення слизовоi носа– це еффективний захисний бар’єр, в тому числі проти вірусів та бактерій. Це комбінація розчину морскої солі, гіалуронової кислоти та декспантенолу. Він еффективно очищує,
зволожує та відновлює слизову оболонку.Рекомендую всем
Светлана (*.42.179)
НАЗАЛОНГ – ефективний спрей при будь-якому нежиті, діє довго – до 12 годин
id166068-Сергей Ткаченко Сергей Ткаченко
От ринита и заложенности носа этой осенью и зимой спасался Назалонгом.Он действует долго – до 12 часов.Назалонг – эффективный спрей при любом рините. Удобно ,что спрей с фиксированной дозой, точно не передозируете.
Modified by author,
Anonymous (*.42.179)
Сорбекс детоксикація організму при грипі та ГРВІ.Оскільки, під час розвитку інфекції утворюються шкідливі речовини котрі визивають ломоту нудоту, блювоту – їх теж треба виводити із організму. Сорбекс збирає токсини зсередини – і виводить їх зовні, що позитивно впливає на самопочуття при ГРЗ.
Anonymous (*.131.86)
я вважаю головне захистити слизовi носа i таке рiення е Назомер захищає слизову носа від вірусів та бактерій, швидко зволожую та відновлює
or
You may sign in using:
Enter with Facebook Enter with Google Enter with VK
  

Achtung! Please be polite! Although that modertors of this web-portal are excessively democratic, any unethical, unqotable or just rude expressions, which abuse other visitors of this web site, can be deleted. Also will be deleted any spam and public comments with private phone numbers.