ТОП-40 непопулярних номінацій конкурсу «Фаворити Успіху – 2020»
  

Голосування 2020

У більшості категорій ринку товарів і послуг, що представлені в конкурсі «Фаворити Успіху», споживачі голосують дуже активно з ентузіазмом вказуючи найкращий вибір, рекомендуючи свого персонального Фаворита.

Однак, є і досить «непопулярні» категорії, в яких по різним причинам репрезентативність не дуже висока і тому вирішальним у визначенні Фаворита Року стає буквально кожний голос.

Народне голосування розділене на 4 етапи (що тривають протягом 4 річних кварталів), і в кінці кожного етапу ми представляємо ТОП-40 найменш популярних категорій конкурсу. В яких ВАША думка стане вирішальною у визначенні найкращого вибору. 👈

У популярних номінаціях, таких як «Condiments and spices», «Trainer company» або «Male singer» і «Female singer» люди голосують дуже активно, із задоволенням підтримуючи своїх Фаворитів. Разом із тим, є багато непопулярних номінацій, які в силу різних причин, лишилися без належної уваги.

На посиланням нижче наводиться перелік найменш популярних номінацій конкурсу «Фаворити Успіху – 2020». У них має значення думка буквально кожної людини, і вирішальним є буквально КОЖНИЙ голос!


Коротка довідка про дослідження

Фаворит Успіху 2019Фаворити Успіху — єдиний в Україні відкритий рейтинг уподобань споживачів, що відображає ставлення громадськості до повного асортименту ринкових пропозицій. Цей рейтинг некомерційний. Всі результати дослідження завжди публічні та вільнодоступні. Додатково, вся інформація проходить аудит з боку авторитетних дослідницьких організацій: маркетингової дослідницької компанії InMind, та Київського міжнародного інституту соціології (КМІС). Переможці рейтингу, бренди, що посіли перше місце в рейтингу своїх номінацій, можуть скористатись правом демонстрації медалі «Фаворит Успіху» в своїй рекламі та маркуванні.

Рейтингу вже 17 років, і схоже, що це перший рік, коли через карантин та тимчасову заборону масових заходів організатори не зможуть провести церемонію нагородження для переможців 2019 року. Проте, незважаючи ні на що, всі нагороди будуть обов’язково вручені переможцям.

Бережіть себе і близьких та рекомендуйте найкращий вибір на FAVOR.com.ua!


Send by E-mailSend by E-mail   Print versionPrint version
Comments(0)

No comments yet… Be the first to leave comment on this topic!

or
You may sign in using:
Enter with Facebook Enter with Google Enter with VK
  

Achtung! Please be polite! Although that modertors of this web-portal are excessively democratic, any unethical, unqotable or just rude expressions, which abuse other visitors of this web site, can be deleted. Also will be deleted any spam and public comments with private phone numbers.