Лідерів українського фармринку нагородили на XV церемонії нагородження «Фаворитів Успіху»
  

Медаль «Фаворит Успіху - 2017» Звання Фаворит Року удостоїлися найкращі бренди фармгалузі

Протягом усього минулого року найкращий вибір на ринку товарів і послуг визначали 3 журі: авторитетні галузеві експерти, українські публічні люди і знаменитості, а також всі небайдужі споживачі, які ділилися своїми думками і особистим досвідом, рекомендували і вказували свій найкращий вибір на FAVOR.com.ua!
Найкращі були представлені публіці в званні Фаворит Успіху – 2017 на п’ятнадцятому урочистому шоу вручення нагород.
Переможці конкурсу «Фаворити Успіху – 2017» — фінал шоу нагородження

У Києві відбулася п’ятнадцята щорічна церемонія нагородження Фаворитів року. Найкращі товари і послуги ринку були визначені за підсумками масштабного народного Інтернет-голосування, яке проводилося протягом усього минулого року, одночасно з опитуванням експертів ринку. Отримані в результаті дослідження рейтингові таблиці дали можливість вивчити уподобання громадськості та визначити їх найкращий вибір в ряді категорій ринку споживчих товарів і послуг. Лідери рейтингу, іменовані Фаворитами Успіху, отримують визнання в якості рекомендації безперечно найкращого вибору серед асортименту подібних пропозицій.

Рейтинги народної довіри до учасників ринку складаються дуже просто і прозоро — завдяки анкетуванню спеціалістів професійного журі (в якому все галузеві експерти представлені організаторами поіменно), паралельно з Інтернет-голосуванням небайдужих споживачів на www.favor.com.ua (в якому, до речі, найактивніші респонденти регулярно заохочуються призами).

На відбувшійся церемонії нагородження публіці були представлені Фаворити рейтингу громадських уподобань — найкращі бренди товарів і послуг, столичні заклади і навіть найталановитіші, на думку респондентів, зірки шоу-бізнесу. Нагороди вручалися в категоріях продуктів харчування і напоїв, побутових товарів і домашньої техніки, у номінаціях автотоварів і будівельних матеріалів, Інтернет-сервісам і магазинам, закладам фінансових послуг, засобам масової інформації тощо.

Серед переможців рейтингу, удостоєних статусу Фаворит Року, звичайно ж, були й торгові марки безрецептурних лікарських засобів...

На фото: етно-співачка Illaria (Фаворит Успішних Людей у номінації «Співачка року – 2017») вітає представників компанії «Джонсон і Джонсон Україна» Наталію Дороженко, Оксану Борнак, Тетяну Осадчу і Дениса Голубчикова з перемогою торгових марок o.b., Нікоретте, Мотиліум та Імодіум.
На фото: етно-співачка Illaria (Фаворит Успішних Людей у номінації «Співачка року – 2017») вітає представників компанії «Джонсон і Джонсон Україна» Наталію Дороженко, Оксану Борнак, Тетяну Осадчу і Дениса Голубчикова з перемогою торгових марок o.b., Нікоретте, Мотиліум та Імодіум.
>580 категорій ринку товарів і послуг були представлені в дослідженні 2017 року;
>180 професіоналів різних галузей рекомендували найякісніший вибір;
>70 знаменитостей, відомих і публічних осіб країни визначили успішність брендів;
>39 тис. респондентів з усіх куточків України вказали свій найкращий вибір на FAVOR.com.ua!
 

Удостоїтися почесної нагороди можливо виключно за фактом отримання першого місця в рейтингу споживчих уподобань і експертних рекомендацій, який щорічно складається в декількох сотнях категоріях і публікується у відкритий доступ на FAVOR.com.ua. Рейтинги гравців ринку споживчих товарів і послуг щорічно складаються в декількох сотнях категорій на підставі опитування, в якому може взяти участь кожен небайдужий житель України. Протягом всього 2017 року, з січня по грудень, було опитано понад 39 тисяч респондентів і дві сотні експертів-професіоналів різних напрямів українського ринку товарів і послуг. Рейтинг складено за сприяння фахівців компанії InMind, а аудит результатів дослідження проводиться Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС).

Як прокоментував керівник конкурсу Олексій Кузнєцов, «Фаворити Успіху — це в першу чергу споживчий рейтинг. Номінації в ньому влаштовані таким чином, щоб бути зрозумілими всім і кожному неспеціалісту — «найкращий препарат від нежитю», «найкращий засіб від кашлю» і т.д. Крім того — це відкритий рейтинг. Кожен може підтримати свої улюблені торгові марки, проголосувати за них, поділитися особистою думкою і досвідом. А в разі якщо особистого досвіду недостатньо і в момент вибору чого-небудь потрібно рекомендація обізнаних людей і спеціалістів — завжди є можливість звернутися за рекомендацією і поглянути на результати на favor.com.ua, побачити хто в рейтингу є №1, кого вибирають і щиро рекомендують більше ніж інших.»

Серед фармацевтичних брендів нагорода вручалася найкращим у таких категоріях:

протизастудні та антивірусні засоби
травна система та гепатологія
урологія / нефрологія
•  для покращення репродуктивної функції і лікування розладів ерекції — Еротон (Абсолютний Фаворит) і Трибестан (Фаворит Експертів)
дерматологія
вітаміни і мінерали
БАДи та нутрицевтичні засоби

Однією з цікавих особливостей конкурсу «Фаворити Успіху» є те, що рейтинг уподобань у ньому складається по кожній респондентських групі окремо (таким чином ми знаємо Фаворитів Споживачів, Фаворитів Експертів і Фаворитів Успішних Людей), а також по всіх групах журі в сукупності (що дозволяє визначити Абсолютного Фаворита). Таким чином конкурс відображає уподобання за думкою дуже різних респондентських груп. Проте найбільш пріоритетною для торгових марок, звичайно ж, є думка пересічних споживачів...

Довіра до продукту з боку лояльних клієнтів і споживачів — обов’язкова складова успіху, тому медаль «Фаворит Успіху», як символ довіри споживачів, особливо цінується виробниками ліків. На 15 церемонії нагородження Фаворитів медалі були вручені цілій плеяді фармпрепаратів, що стали №1 у рейтингу своїх категорій безрецептурних лікарських засобів. Медаль отримали продукти від компаній Софарма, Вітаміни, Вішфа, Мові Хелс, Фармак, Фітофарм, Джонсон і Джонсон, Нобель Ілач, Креома-фарм, Валартин фарма, Дельта Медикел та інші...

На фото: Олена Остапчук, начальник відділу оптових продажів компанії Vishpha з заслуженою нагородою ТМ Урохолум — Фаворита Споживачів у категорії «Препарат для лікування захворювань нірок та сечовівідніх шляхів»
На фото: Олена Остапчук, начальник відділу оптових продажів компанії Vishpha з заслуженою нагородою ТМ Урохолум — Фаворита Споживачів у категорії «Препарат для лікування захворювань нірок та сечовівідніх шляхів»

На церемонії нагородження представники переможців говорили про особливу увагу до споживачів, як про невід’ємну складову успіху: «Компанія« Джонсон і Джонсон Україна» вже 132 роки працює в світі та 10 років в Україні для того, щоб покращувати життя і допомагати зберігати здоров’я нашого споживача. Споживач у нас завжди в центрі, в фокусі. Все, що ми робимо, ми робимо для нього. Споживач є нашою головною цінністю», — відзначила Наталія Дороженко, старший менеджер з маркетингу компанії «Джонсон і Джонсон Україна».

Таку саму думку поділяє і бренд-менеджер фармацевтичної компанії Vishpha Мирослава Кулинич: «Споживач для нас головний. Наші препарати безрецептурного відпуску споживач може вибирати по рекомендації фармацевта в аптеці самостійно, тому він для нас головний».

Продакт-менеджери «Мові Хелс ГмбХ» демонструють медалі Фаворитів Експертів, препаратів Мовекс и Хелпекс
Продакт-менеджери «Мові Хелс ГмбХ» демонструють медалі Фаворитів Експертів, препаратів Мовекс и Хелпекс
Sorbex від «Валартин Фарма» — Абсолютний Фаворит у категорії «Препарат від харчового отруєння»
Sorbex від «Валартин Фарма» — Абсолютний Фаворит у категорії «Препарат від харчового отруєння»
Команда «Дельта Медікел» з медалями препарату від дисбактеріозу БіоГая і вітамінів для краси та здоров'я шкіри, нігтів і волосся Перфектил Оріджинал і Перфектил Плюс
Команда «Дельта Медікел» з медалями препарату від дисбактеріозу БіоГая і вітамінів для краси та здоров’я шкіри, нігтів і волосся Перфектил Оріджинал і Перфектил Плюс
Медаль «Фаворит Успіху» — свідоцтво багаторічного щорічного підтвердження лідерства трьох препаратів компанії «Софарма»: Карсил, Табекс і Темпалгин
Медаль «Фаворит Успіху» — свідоцтво багаторічного щорічного підтвердження лідерства трьох препаратів компанії «Софарма»: Карсил, Табекс і Темпалгин
ТОП-менеджери фармацевтичної компанії Vishpha Роланд Ґаґнідзе, Юлія Козел, Олена Остапчук і Мірослава Кулинич вдячні споживачам за визнання в якості найкращого вибору препаратів Урохолум, Пікосен, Люгс і Гедерин Плющ
ТОП-менеджери фармацевтичної компанії Vishpha Роланд Ґаґнідзе, Юлія Козел, Олена Остапчук і Мірослава Кулинич вдячні споживачам за визнання в якості найкращого вибору препаратів Урохолум, Пікосен, Люгс і Гедерин Плющ
Генеральний директор компанії «Креома-Фарм» Юрій Захарович Толчеєв з медаллю препарату Ентеросгель
Генеральний директор компанії «Креома-Фарм» Юрій Захарович Толчеєв з медаллю препарату Ентеросгель

Серед косметичних засобів, нагороду і визнання отримали засіб від випадання волосся «Плацент Формула», лінія засобів для догляду за волоссям Lanier, лікувальна косметика Bioderma. У розділі засобів особистої гігієни статус Абсолютного Фаворита отримала торгова марка o.b. за перемогу в категорії «Тампони». У ряді номінацій декоративної косметики медаль отримали торгова марка Mary Kay і професійна серія тіней і рум’ян ТМ Cinecitta.

А в номінації «Найкращий медичний портал» абсолютним переможцем став LIKAR.info. Слід зазначити, що портал LIKAR.info лідирує в рейтинговій таблиці категорії «Медичний портал» вже п’ятий рік поспіль, залишаючи позаду 13 онлайн-ресурсів подібної тематики.

На фото: своєрідний рекорд конкурсу. 9 медалей для 9 продуктів фармацевтичної компанії «Софарма» (і ПАТ «Вітаміни»), які стали №1 у рейтингу своїх номінацій: Карсил, Табекс, Темпалгін, Трибестан, Флеботон, шампунь «Хігія», Ундевіт, Панкреатин і Ергокальциферол. До речі, звання Фаворитів року зовсім не в новинку для продуктів компанії «Софарма» і «Вітаміни»! Бренди компанії стають офіційними Фаворитами і отримують медалі на щорічній церемонії вже 6 рік поспіль, підкреслюючи статус лідера народних уподобань і найкращого вибору в своїх категоріях...
На фото: своєрідний рекорд конкурсу. 9 медалей для 9 продуктів фармацевтичної компанії «Софарма» (і ПАТ «Вітаміни»), які стали №1 у рейтингу своїх номінацій: Карсил, Табекс, Темпалгін, Трибестан, Флеботон, шампунь «Хігія», Ундевіт, Панкреатин і Ергокальциферол. До речі, звання Фаворитів року зовсім не в новинку для продуктів компанії «Софарма» і «Вітаміни»! Бренди компанії стають офіційними Фаворитами і отримують медалі на щорічній церемонії вже 6 рік поспіль, підкреслюючи статус лідера народних уподобань і найкращого вибору в своїх категоріях...

З повним списком нагороджених переможців рейтингу можна ознайомитися на сайті організаторів премії, на сторінці http://www.favor.com.ua/news/ceremony2017/.


Attached fileAttached file Send by E-mailSend by E-mail   Print versionPrint version
Comments(0)

No comments yet… Be the first to leave comment on this topic!

or
You may sign in using:
Enter with Facebook Enter with Google Enter with VK
  

Achtung! Please be polite! Although that modertors of this web-portal are excessively democratic, any unethical, unqotable or just rude expressions, which abuse other visitors of this web site, can be deleted. Also will be deleted any spam and public comments with private phone numbers.