10-та церемонія нагородження «Фаворитів Успіху» очима журналістів «Першого Ділового»
  

«Перший Діловий» телеканал

Найкращі торгові марки обрали в Україні на конкурсі «Фаворити Успіху». Нагородження престижного рейтингу стало ювілейним – його провели вдесяте. Змагання компаній уже завоювало довіру українців своєю відкритістю та прозорістю, та на майбутнє в організаторів ще амбітніші плани!

Олексій Кузнєцов, керівник конкурсу «Фаворити Успіху» в Україні

– Мы уже видим в себе силы в экспансии на внешние рынки. Мы уже с интересом наблюдаем за рынком товаров и услуг в соседних странах, например: в Грузии, в Беларуси, и вот недавно начали мониторить Россию. То есть, вполне возможно, что в ближайшее время конкурс по этой методике появится и в этих странах.

Переможці престижного рейтингу радісно отримували свої нагороди, приймали вітання від зірок та ділилися секретами успіху. Перше – це повага до свого споживача, отож, щоби досягти міжнародного визнання, компанії зробили ставку на повний контроль якості.

Максим Касянік, бренд-менеджер TM ATLANT

– Мы тщательно проверяем всю нашу продукцию, которая затем поступает в продажу. Это первая награда такого уровня для компании ATLANT в Украине. А до этого мы получали подобные награды и в республике Беларусь.

Отримали високу нагороду і Інтернет-видання. Там розповідають: «Своїх читачів варто любити та сприймати як сім’ю – тоді й зворотна реакція не забариться».

Юлія Резніченко, керівник Інтернет-проектів ТВ-департаменту UMH

– Стараемся просто давать людям то, что им нужно. Мы, также, стараемся держать связь с нашими пользователями. То есть мы всегда делаем опросы: что бы вы хотели видеть на нашем портале? Мы видим, что люди хотят – мы им это даем…

Максим Кіщак, президент фармацевтичної компанії «Орісіл-Фарм»

– Безмежно радує, що ми отримали такі нагороди. За такими нагородами, за таким успіхом завжди є кропітка і важка праця кожного з членів команди.

Визнання кожної компанії стало для її засновників приємним, але очікуваним подарунком – заслуженою відзнакою того, що вони творять необхідні речі. Багато підприємств отримували свої відзнаки не вперше. Це й не дивно – піднявшись раз на п’єдестал визнання «Фаворитів Успіху», хочеш залишатися на ньому постійно.

 
04119, г. Київ, Україна, вул. Деревлянська (бувша Якіра), 13Б
Phone: +38 (044) 207-44-85
Fax: +38 (044) 207-47-16
E-mail:
Web:

Send by E-mailSend by E-mail   Print versionPrint version
Comments(0)

No comments yet… Be the first to leave comment on this topic!

or
You may sign in using:
Enter with Facebook Enter with Google Enter with VK
  

Achtung! Please be polite! Although that modertors of this web-portal are excessively democratic, any unethical, unqotable or just rude expressions, which abuse other visitors of this web site, can be deleted. Also will be deleted any spam and public comments with private phone numbers.